Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sNOWu 8. 3. 2020 14:51

už to taky jde.
sNOWu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 15. 4. 2020 14:01

Včera nefungovalo přihlášení, dnes nefunguje. Skvělé služby.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2020 14:21

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 4. 2020 17:05

By me zajimala skutecna pricina. Na tyhle nahody neverim, aby nekolik bank melo podobne problemy a jeste takhle debilne to prezentuji(vyslehani a podobne nesmysly).
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod suram 15. 4. 2020 17:11

Přetížený platební systém při zvýšeném množství převodů velkých částek kvůli snižování úroků na spořících produktech?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 15. 4. 2020 17:35

Suram: jako myslíš, že je většina lidí stejně postižených jako zdejší sockouni, co platí 5 rohlíků na pětkrát, aby získali 71 korun měsíčně ze 100litrů na bězném účtu v Air bank?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod retron 15. 4. 2020 17:42

Vcera nesla UCB, George a mBank dost haprovala
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 16. 4. 2020 07:23

Ono muze byt i to ze kazda z tech haprujicich bank mela v tu dobu problem s nejakou aplikací treti strany (tu samou), ktera na ib ma nicotny vliv, ale kdyz neodpovida spravne, tak to rozhodi core system.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 4. 2020 08:26

Měsíční limit 3000 mil do programu Miles and More se počítá zvlášť pro hlavní kartu a dodatkovou kartu, nebo dohromady?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 27. 4. 2020 08:29

Dohromady.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mbodlak73 24. 5. 2020 12:47

Mám už nějakou dobu u UCB účet kvůli hypotéčnímu úvěru a musím říct, že ze všech bank, co už jsem zkoušel, je to největší punk...

Např. které dokumenty jsou / nejsou v internetovém bankovnictví, jak si mě přehazuje infolinka a jeden nebo druhý osobní bankéř - působí to na mě ne jako jedna banka, ale jako nijak zvlášť dobře řízení frančíza :)
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Surik4t4 24. 5. 2020 14:17

A zkusil si už Sberbank? To je to pravé bankovní peklo. :D
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 5. 2020 21:10

Já nevím, po pravdě mě se Sberbank nezdá "až tak strašná", alespoň co se srovnání s UnicreditBank týká.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 5. 2020 21:17

mbodlak73 píše:Mám už nějakou dobu u UCB účet kvůli hypotéčnímu úvěru a musím říct, že ze všech bank, co už jsem zkoušel, je to největší punk...

Např. které dokumenty jsou / nejsou v internetovém bankovnictví, jak si mě přehazuje infolinka a jeden nebo druhý osobní bankéř - působí to na mě ne jako jedna banka, ale jako nijak zvlášť dobře řízení frančíza :)


Frančízy jsou na pobočkách, callcentra jsou u externích firem a banka sídlí v pronajatým baráku (Filadelfie v BB centru) ve vlastnictví náboženskýho bosse adventistů 7. dne. Dobrá kombinace :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 5. 2020 08:08

@Lafayette16:
A jsi u Sberbank nový klient a používáš tedy jejich nové IB existující od 1. dubna? Pokud ne, tak staré je možná ok, ale to nové fakt má tolik chyb, že nad tím zůstává rozum stát. Řadu jich už za ty cca 2 měsíce funkčnosti opravili (i já pár reklamací napsal), řada snad ještě opravena bude, ale hlavně v dubnu to byla hrůza. Třeba zobrazení budoucích plateb trvalých příkazů 2x, platby kartou to nezobrazovalo třeba i půl dne od platby vůbec, stejně tak zůstatek po platbě kartou X hodin nesnížen, nemožnost stáhnout měsíční výpis za duben, jehož název je navíc v azbuce atd. Fakt řada online nefunkčních věcí, které jsem u UCB (i přes jejich hrozné IB) fakt nezaznamenal. Sberbank to zkrátka ladí přímo na klientech :D
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků