mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 22. 4. 2020 09:05

Je, aktuálně můžeš lifrovat vatu mezi mKontem a mSpořením, jak je libo :-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 22. 4. 2020 19:53

Myslíte, že má zmysel už podávať reklamáciu na nevyplatenú odmenu za mKreditku? Ešte nikdy sa mi toto nestalo. Veď to pripisuje automat, nechápem aký môže byť problém...

No a čo sa týka prevodov priamo na IBAN mSporenia, tak nedá sa...
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 22. 4. 2020 20:18

Potvrzuji, že na mSpoření se nedá vložit. Jak jsme se tu o tom bavili, hned jsem to ověřil a dnes se platba vrátila - "neexistující účet". IB mBank je kouzelné, umí zobrazit i neexistující účet :-)
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 4. 2020 20:18

Já sice posledních cca 5 měsíců měl odměnu vždy 17., ale před tímto obdobím to bylo různě, někdy až kolem 20., takže jsem zatím v klidu :). Ono to až zas tak plně automatické asi nebude, nějaké poloruční zásahy tam asi dělají, když to má každý lehce v jiném datu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 4. 2020 08:31

Jednou se přece dokonce stalo, že odměnu vyplatili dvakrát a následně si ji strhávali, takže mají v tom opravdu bordel a nezbývá než čekat, odměny určitě dříve či později připíšou.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 23. 4. 2020 17:08

Kdo ví, třeba v rámci "covid úspor" hledají určité transakce, které vyřadí z odměn..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 4. 2020 18:32

To určitě ne, transakce mívám různorodé, běžné, i přes Curve, žádné "divné", odměna ale nulová. Prostě ještě to připsání neproběhlo, není takové zpoždění poprvé...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 4. 2020 19:21

ještě to nikdo nereklamoval?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 4. 2020 21:15

Reklamovat to nyní nelze, protože mBank zatím žádnou podmínku neporušila. Cituji souhrnně z bodů 2.1. (eShop) resp. 2.2. (Plus) dokumentu "Informace k doplňkovým službám k osobním kreditním kartám...":
Z každé zaúčtované bezhotovostní platby provedené (u eShop: prostřednictvím internetu) kreditní kartou mKreditka e-Shop (Plus) v daném kalendářním měsíci, připíše Banka v následujícím kalendářním měsíci odměnu ve výši 1% (0,5%) částky platby na první založený účet mSpoření... .

Tedy přesné datum připsání nijak negarantují, u odměn za březen mají čas do konce dubna, až pak by případně šlo reklamovat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 23. 4. 2020 23:15

Já 200 dostal už 16.4. Bylo v tom jen Twisto a jeden Curve ATM.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 24. 4. 2020 08:17

Já taky, ale asi ke KK Plus, k eShop stále nic.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 4. 2020 12:59

@retron:
Proč "asi"? V historii transakcí mSpoření je (i v Smartbankingu) vidět v popisu připsaného bonusu, za kterou z těchto dvou kreditek to bylo, například "bonus mKreditka Plus".
Jinak ano, vypadá to že ti co mívají připsáno 16. v měsíci, u těch to připsáno i bylo, ti co mívají 17. jako já zatím nic :(.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MP007 28. 4. 2020 12:19

Pravidelně se tu řeší bonusy za KK, ale protože jsem si nenastavil ty jejich zpětné notifikace
pohybů na účtu, tak teprve dnes jsem spíše náhodou našel na účtu vyplacený bonus za doporučení z únorové akce. A ležel tam už od cca 16.4.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 28. 4. 2020 13:31

Hmm zato bonus za kreditku za březen pořád nic...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 4. 2020 22:38

Ano, zatím nic. Asi jim došly peníze na odměny už 16.4., kdy je těm co odměny dostávají už 16. ještě vyplatili :(.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků