ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filas81 28. 4. 2020 14:39

a neměl jsi cool karty? Já jo a taky jsem na blacklistu, proto to nešlo přes telefon. 2x jsem ČSOB zkusil a nic. Teď jsem takto zkusil poštovku, žádost přes telefon a podepsaná nakonec na pobočce,jelikož ten blacklist.

Tak možná ještě zkusím takto ČSOB taky do třetice,ale až po úspěšné poštovce...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod __Pavel 28. 4. 2020 14:59

Měl, 4 kousky a poslední 6/20 ještě dojíždím. V závěru toho zamítacího mailu bylo, že se mám dostavit na finanční centrum poštovky, ale nikdy jsem tam nešel, jelikož si nejsem jistý, že by pak byla ta odměna 1000.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 28. 4. 2020 18:37

tak to jsme na tom stejně. No jen jsem dopodepsal, co by přivezl stejně další den kurýr /který druhý den volal, že mi to veze/, ale na stopro to taky nevím, zda to připíšou...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod franko_cz 29. 4. 2020 10:14

Taky jsem na blacklistu, nové akce už ani nezkouším.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 4. 2020 11:41

Já jsme taky na black listu, nové běžné účty s bonusem mi otevírají, ale už 2 roky mi žádnou kreditní kartu ani PS ani ČSOB neschválila, a to mi prozradili, že to není kvůli registrům, ale kvůli interním důvodům banky. Zajímalo, jestli v rámci GDPR bych mohl tento "interní důvod" chtít po nich vysvětlit, co na mě vedou za svazek. :D
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 29. 4. 2020 19:13

fiasky píše:Ahoj, využil už někdo akci 500 Kč za kreditku (blíže viz zde: https://www.csob.cz/portal/lide/pujcky/ ... s-kreditka). Je bez problémů po vyplacení odměnu kreditku zase zrušit?


Jestli se chces dostat na black list :-))
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fiasky 29. 4. 2020 19:45

vpe píše:
fiasky píše:Ahoj, využil už někdo akci 500 Kč za kreditku (blíže viz zde: https://www.csob.cz/portal/lide/pujcky/ ... s-kreditka). Je bez problémů po vyplacení odměnu kreditku zase zrušit?


Jestli se chces dostat na black list :-))

Tak já mám u skupiny KBC hypo, účet od roku 99, tak by to mohlo projít :-) Akci jsem využil jen na mez. den spoření (500 za založení) a ten spořicí ucet ani nezrušil. Vyzkouším, uvidím :-)
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 30. 4. 2020 07:42

ja bych to rusil za tri mesice+ ale ne vic jak 4 mesic, novo ten banker co ti to udela, nebo i klidne online system (vsude jsou vnitrni provize), tak vetsinou se provize neberou po 3 mesicich.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 4. 5. 2020 13:08

Zdravím,
stala se mi taková věc. Leto jsem si začal vydělávat jako osvč. Aktuální situace se mě téměř nedotkla, protože normálně dál dělám to samé co předtím.
Nicméně, bez přístupu ke služebnímu vozu bych potřeboval vyřešit otázku přepravy vlastním. Nicméně to vypadá, že dokud nebudu mít za sebou alespoň rok podnikání a odevzdané daňové přiznání, tak mi banka nic nepůjčí, i když vidí, že mi peníze stále na účet bez problémů chodí.

Fakt musím čekat do příštího jara, až budu mít odevzdané první daňové přiznání, nebo se se mnou jen na pobočce nechtěli bavit? ;-]
mimous
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 5. 2020 13:38

Je několik možností.
1. zkusil bych se zeptat, někdy schválení může projít
2. zkusil bych různé předschválené produkty, byť jsou dražší (třeba kontokorent)
3. zde by asi byl nejsnazší cestou leasing - prodeje aut se krutě propadly, automobily budou určitě tlačit na snadnější schvalování leasingů, zde by mohla být cesta. Když už neprojde finanční, tak operační a po 2, 3 letech zkusit auto odkoupit.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 4. 5. 2020 14:00

1. Ptal jsem se a oni prý u mě právě žádné předschválené limity neviděli.
2. Je to vyšší částka.
3. Nabídli autopůjčku, kde prý stačí půlrok podnikání a alespoň částečná akontace.
V podmínkách autopůjčky je možnost po 12 splátkách doplatit, takže by to nejspíš šlo za rok převést na úver. To mi bohužel na pobočce neřekli, respektive nevšiml jsem si toho a nezeptal se.
Pokud bych měl čekat rok na to, než mi půjčí, tak už tu půjčku ani potřebovat nebudu, ale prostě jsem se nechtěl zbavovat hotovosti, dokud jsou relativně levné peníze.
mimous
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fiasky 4. 5. 2020 19:37

cz01 píše:Kdo nemá ČSOB Plus konto, tak toto dává větší smysl - odměna 1 000 Kč s ušetřeno (https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/usetreno).

Tak jestli paní z infolinky při zakládání účtu mluvila pravdu, tak bude 1000 Kč přes ušetřeno plus 500 Kč pro mě jako doporucitele. A jelikož zakládala manželka, tak to hodí 1500 Kč :-).
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 5. 2020 21:35

fiasky píše:
cz01 píše:Kdo nemá ČSOB Plus konto, tak toto dává větší smysl - odměna 1 000 Kč s ušetřeno (https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/usetreno).

Tak jestli paní z infolinky při zakládání účtu mluvila pravdu, tak bude 1000 Kč přes ušetřeno plus 500 Kč pro mě jako doporucitele. A jelikož zakládala manželka, tak to hodí 1500 Kč :-).

Jak se tam vnutí ten doporučitel?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 5. 5. 2020 05:16

A plati to i pro toho, kdo ma csob premium?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 5. 2020 06:04

fiasky píše:...A jelikož zakládala manželka, tak to hodí 1500 Kč :-).

Manželce :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků