Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomov 14. 5. 2020 14:24

Virtuální kartu si v aplikaci Richee založíte, ale cele číslo a cvc kód už tam nezjistíte, což je u virtuální karty celkem problém. Takže kdo nemá aplikaci nebo IB Creditasu, kde to zobrazit jde, má asi smůlu.
tomov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 14. 5. 2020 18:45

Vtipná funkce. Napsal jsem z aplikace na podporu dotaz, co to jako má znamenat....
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 15. 5. 2020 13:53

Lol Phirae píše:Vtipná funkce. Napsal jsem z aplikace na podporu dotaz, co to jako má znamenat....


Aktuálně evidujeme technický výpadek, týkající se virtuální platební karty a zobrazení jejich údajů.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 15. 5. 2020 14:25

Hlavně že tam přidali a vnucují bílé téma, když všude všichni přidávají tmavé. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomov 15. 5. 2020 15:07

V aplikaci Creditas je virtuální karta plně funkční, pouze aplikace Richee je nedodělaná. Další vtipná funkce je zamknutí karty, kdy se nastaví všechny limity na 0. Pro její odemknutí musíte nastavit všechny limity znovu, ale limity pro internetové platby už nastavit nejdou. Takže zpátky do aplikace Creditas a nastavit je tam.
tomov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 5. 2020 14:21

Aplikaci Creditas nemám. Jinak asi pracují na opravě velmi usilovně, aktuálně Richee při kliknutí (i na nevirtuální) kartu zamrzne, po obrazovce běhají zelenofialové spirály a asi po minutě následuje "Ups, došlo k neočekávané chybě", takže už nefunguje ani to nastavování limitů. Vůbec.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 21. 5. 2020 11:04

V poslední verzi aplikace už zobrazení karty funguje. Zamknutí a limity radši aktuálně zkoušet nebudu. (Jo, a virtuální kartu nejde pro změnu přidat aplikace do Creditas Autentizace)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 5. 2020 11:23

Já se do Richee už ani nepřihlásím, přes týden to Richee řeší a stále nic...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomov 21. 5. 2020 11:41

Teď jsem Richee virtuální kartu do Creditas Autentizace normálně přidal. Ale zase mi pro změnu nefunguje aktualizace účtů u Monety.
tomov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 21. 5. 2020 12:17

tomov píše:Teď jsem Richee virtuální kartu do Creditas Autentizace normálně přidal. Ale zase mi pro změnu nefunguje aktualizace účtů u Monety.


To je furt ten samej problém dokolečka dokola jak u blbejch - pokud nemáš IB, tak to nejde. (Ta aplikace hází chybu "Klient nebyl nalezen".)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MildaX 30. 5. 2020 18:50

Vážená paní, vážený pane,

už od 4. srpna 2020 spouštíme nové technologicky vyspělé a intuitivní internetové bankovnictví CREDITAS Banking. Mobilní aplikace Richee se stane jeho součástí a změní svůj název na CREDITAS Banking Mobile....
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 31. 5. 2020 07:12

Jsem zvědav co zase nepojede ☹️
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 31. 5. 2020 07:21

S těmi jejich úroky je mi to aktuálně jedno, jestli to pojede nebo ne.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 5. 2020 09:11

Te apce chybi k dokonalosti moznost okamzitych plateb z navazanych uctu. Takhle je to useless pri snizeni uroku a vhodna akorat na nahled zustatku na uctech na jednem miste.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod vpe 31. 5. 2020 09:34

Pripojit 7 dalsich bank umi i Smart banka Monety.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků