MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bigzachod 19. 5. 2020 11:47

mBank poskytuje Klientovi kreditní kartu mimo jiné i za účelem splacení a ukončení stávající smlouvy o vedení
kreditní karty poskytnuté společností MONETA Money Bank, a. s., které se Klient zavazuje
splatit zbývající vyčerpanou částku ve výši Kč (slovy: Nula Korun českých), a to nejpozději do 2 měsíců
od podpisu této smlouvy. Klient bere na vědomí a souhlasí s tím, aby mu částka ve výši Kč byla
poskytnuta z Úvěru a zaslána na jeho běžný účet mKonto za účelem splacení stávajícího dluhu.
teď jsem si toho všiml ve smlouvě...
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2020 11:49

Ano splatit původní kartu do 2 měsíců a následně zrušit výpovědí tuším do tří od té žádosti o mBank kreditku, to je to co mBank hlídá, to se zde kdysi psalo.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 5. 2020 12:14

Hlavne to cele jde udelat online a bez dokladani prijmu...
Za me skvela vec...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 20. 5. 2020 17:12

Termíny si nepamatuji, ale bylo na to celkem dost času.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tmx643 20. 5. 2020 17:22

Jak tu před časem proběhlo, že ios verze smart banky má "obálky" na spořáku, tak už jsou konečně i na androidu. A vypadá to vážně hezky, včetně ikonek.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 21. 5. 2020 13:09

Nefunguji okamzite platby :-(
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 22. 5. 2020 09:55

Taky jsem to zaregistroval u tří plateb včera odpoledne, holt mi došly až dnes. Dnes už v pohodě fungují.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iglooo 23. 5. 2020 22:30

Moneta v IB přestala zobrazovat úrokovou sazbu spořicích účtů. :roll:

A někde také název typu spořicího účtu. :hm

K tomu všemu se ještě zdá, že v "Moje dokumenty" toho moc není... :oboze
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 23. 5. 2020 22:43

Vidím to taky; ale teď to může být jen výpadek kvůli ohlášené „aktualizaci systému“.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod iglooo 23. 5. 2020 23:14

Možná je aktualizace právě proto, že to mají rozbité. A nebo kvůli úplně něčemu jinému...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 5. 2020 11:36

V smart aplikaci MMB úrok u účtu v tuto chvíli zobrazen je.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 24. 5. 2020 14:40

V IB už je to také ok.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 5. 2020 05:53

Kamarádka si chtěla zřídit účet u Monety, tak jsem si řekl, že se zeptám, jestli z toho může něco kápnout. Zavolal jsem na infolinku - a může. 300 Kč pro doporučitele a 800 Kč pro doporučeného (pokud využije bankovní mobility a zruší účet jinde).

Doporučitel musí přijít na pobočku, kde mu vygenerují kód, ten pak může dát až 10 lidem. Na pobočce o tom moc nevěděli, museli někam volat, nakonec mi ten kód dali.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 5. 2020 16:12

Kam ho má pak ten nový klient zadat? Musí na pobočku a tam to říct?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 5. 2020 17:59

PatrikChrz píše:300 Kč pro doporučitele a 800 Kč pro doporučeného (pokud využije bankovní mobility a zruší účet jinde).
A jsou k tomu někde na stránkách MMB nějaké informace, podmínky akce atp. a nebo je to nějaká neoficiální akce o které nikde veřejně neinformuji?
PatrikChrz píše:Na pobočce o tom moc nevěděli,
Tak to v případě MMB není nic divného a u této banky je to běžné, že na pobočkách toho příliš neví, hlavně když chce někdo po nich něco s čím se běžně nesetkávají.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků