Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drpatrik2 31. 5. 2020 08:33

Přišla někomu odměna za platby v Datart v květnu? Mám na výpise 4 platby v Datart Břeclav za 60 tisíc, ale jedinou odměnu mám 1% 150 Kč.
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 31. 5. 2020 10:09

asi už to tu padlo, ale narozdíl od info z infolinky, že z plateb na benzince jsou POUZE 4% a už ne další 1% jako za běžnou platbu, mi to podle výpisu vychází, že je z benzinky skutečně 5% a tudíž do limitu 150 Kč / měsíc (útrata 15 tisíc) se počítá vše.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 5. 2020 11:46

Jo, padlo. Jo, je to tak - platba na benzínce se počítá jako jiná platba (1 %) a navíc jsou tam ještě 4 % do druhého limitu - vy výpisu jsou ty dvě položky bonusů zvlášť. Ale opakování matka moudrosti, navíc sklerotikům mého typu některé opakování v tomto směru ani nepomáhá. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 5. 2020 12:45

drpatrik2 píše:Přišla někomu odměna za platby v Datart v květnu? Mám na výpise 4 platby v Datart Břeclav za 60 tisíc, ale jedinou odměnu mám 1% 150 Kč.

Musím si to zkontrolovat, ale mám podezření, že taky nemám odměny za platby v Datartu.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 5. 2020 13:41

K Datart odměnám u karet HB/cobrand Euronics:
v minulosti (cca rok zpět) dělaly problém odměny z těch poboček Datart, které jako Datart fungují odjakživa (naopak z poboček rebrandovaných z Euronics bez problémů). Tak jsem to vloni měl asi 2x - z pražské pobočky co byla dřív Euronics odměna ok, z té co nikoliv bez odměny. Tehdy jsem to reklamoval, odměnu připsali a danou pobočku do systému nejspíš přidali (příště už odměna byla ok). Tedy to dost souvisí s tím, že HP tronic Zlín (provozovatel obchodů Euronics, Kasa.cz a dalších) před víc jak rokem odkoupil síť prodejen Datart a rozhodl se toto jméno používat i pro Euronics pobočky. Tedy toto zkuste reklamovat, může to být stejný důvod (pokud jste však na stejné pobočce Datart v minulých měsících odměny dostali, bude důvod jiný). Každopádně já už v Datart téměř nenakupuji, většina zboží lze jinde sehnat levněji a Euronics VIP sleva (VIP program pro věrné zákazníky, někdy i přes 10%, na webu Euronics), která to trochu kompenzovala, už k 30.6. končí.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drpatrik2 31. 5. 2020 13:48

Právě to jsou nákupy u pobočky, co dřív byla Euronics. Napsal jsem nim e-mail, tak snad to přiznají. Mám ještě další nákupy nezauctované a těch 5% by mě dost mrzelo :D Jinal Datart má také VIP + tam jde přidat 500 Kč sleva nad 6000, což mi právě u spotřebičů dalo bezkonkurenční ceny a do toho ještě 5% cashback bylo hodně pěkné
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Heavy71 31. 5. 2020 15:09

To se docela divím, protože zrovna u Datartu bývá většinou u takových akčních slev vždy uvedeno, že "Sleva neplatí pro VIP". Co to je/bylo za slevu?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drpatrik2 31. 5. 2020 15:13

Z pop up to občas naskočí
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 5. 2020 15:24

Já to mám za nákup v eshopu Datart. Tam snad není jak rozlišit původní Datart/Euronics :-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 31. 5. 2020 16:19

drpatrik2 píše:Přišla někomu odměna za platby v Datart v květnu? Mám na výpise 4 platby v Datart Břeclav za 60 tisíc, ale jedinou odměnu mám 1% 150 Kč.

Ano, mě přišla (tedy jak za nákup v Datartu, tak 1% za běžné nákupy).
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 31. 5. 2020 21:04

Heavy71 píše:To se docela divím, protože zrovna u Datartu bývá většinou u takových akčních slev vždy uvedeno, že "Sleva neplatí pro VIP". Co to je/bylo za slevu?

https://www.datart.cz/vip/index.html?se ... uery=r:vip
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 6. 2020 00:56

@Lafayette16:
A odkdy je odměňována u Euronics kreditky i online platba přes eShop Datart? Já mám zato, že těch 5% snad platilo vždy jen při použití karty na dané pobočce, ve fyzickém terminálu, o možnosti uplatnění i v online platební bráně jsem tedy u Euronics karty nikdy nečetl. Možná právě v tom je tvůj kámen úrazu :) (pokud to tedy nenovelizovali). Jinak rozlišit to v online prostředí samosebou lze, protože web Euronics.cz stále funguje a je často výhodnější ho využít spíš než Datart.cz (i pro zboží k vyzvednutí na pobočkách Datart lze užít web Euronics-přes web Euronicsu namísto Datartu je často sortiment širší, Datart.cz nabízí zpravidla jen dražší výrobky daného sortimentu-například u Smart/LED TV je rozdíl sortimentů obou webů v neprospěch Datart.cz obří, resp. před pár měsíci byl).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 6. 2020 07:59

ted je to opacne, treba euronics aktualne nema akci na playstation hry
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 1. 6. 2020 09:20

lidi, jak byste elekronicky idealne zrusili sporici ucet u hello? dik
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 1. 6. 2020 09:58

Já ho chtěl rušit, ale on se asi brzy zase stane nejlepším... :/
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků