Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 4. 6. 2020 21:12

Měli si najmout George Clooney

www.csfd.cz/film/246671-litam-v-tom/prehled/

Ten by se zbavil nadbytecnych
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wando 7. 6. 2020 09:51

funguje vklad cez postu??
wando
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 7. 6. 2020 15:57

wando píše:funguje vklad cez postu??


:hm :?: :shock:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareka 8. 6. 2020 08:06

Zaznamenal jsem názor (zkušenost?), že lze před platbami Revolutem zablokovat účty s jinými měnami, než kterou chci platit = lze tak zabránit DCC.

Opravdu v nastavení ta možnost je? Já ji nenašel.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 8. 6. 2020 09:52

Řekněme, že by to šlo a nechal by sis odblokované jen CZK.
Zaplatíš v česku 300CZK, proběhne DCC na GPB (tak se hlásí karta) revolutu přijde požadavek na 11,05 GPB - protože máš GBP zablokovanou, Revolut provede pčepočet (středem) na CZK a stáhne ti 330CZK. Nijak sis nepomohl.

Měnu můžeš v Revolutu odstranit (tj. řešilo by to zablokování), ale k čemu by to bylo DCC není problém Revolutu - a že by se zablokováním měny zázračně změnily čísla na kartě, to asi ne ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 9. 6. 2020 15:24

Hloupá otázka k programu Standard...
https://www.revolut.com/help/getting-st ... will-i-get
Pokud provádíte směnu v pracovní dny (pondělí až pátek londýnského času) , dostanete mezibankovní měnový kurz bez jakékoli přirážky... jen s malým poplatkem 0,5 % za každou částku, která během měsíce překročí £1,000.

https://www.revolut.com/cs-CZ/nase-cenove-plany
Pro ČR zjevně jen 25000 Kč.
Můžete směňovat 30 měn s nuceným oběhem do 25,000 Kč za měsíc – bez skrytých poplatků.


Nebylo to náhodou 120000 Kč měsíčně?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 6. 2020 15:35

V appce pod pravou ikonou a pak ozubené kolo Nastavení-Cenový plán stále mám limit pro směny 120k Kč měsíčně. Tak buď tvůj text popisuje jinou situaci, nebo je jen pro nové uživatele, nebo to bude sníženo později.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod maeth_u 9. 6. 2020 15:47

Na Redditu už někdo tvrdí, že mu přišel email se změnama. https://www.reddit.com/r/Revolut/commen ... _increase/

Zatím česká verze podmínek tvrdí něco jiného než verze pro Velkou Británii. https://www.revolut.com/cs-CZ/legal/fees
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 9. 6. 2020 16:32

Krach se zjevně blíží.. https://ibb.co/4PV7wYH
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod opasino 9. 6. 2020 17:19

minarjo píše:V appce pod pravou ikonou a pak ozubené kolo Nastavení-Cenový plán stále mám limit pro směny 120k Kč měsíčně. Tak buď tvůj text popisuje jinou situaci, nebo je jen pro nové uživatele, nebo to bude sníženo později.

I pro nové uživatele to ukazuje stále 120k.
Uvidíme, na jak dlouho.
opasino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 6. 2020 06:52

Proc by melo dojit ke krachu? Kdejaka banka zhorsuje podminky. Pro uzivatele, kteri Revolut pouzivaji "bezne" na to na co je urcena se vicemene nic nemeni. A kdo chce vyuzivat jejich FX sluzby ve vetsim meritku, maji zaplacene Premium(brake-even je kolem 12k€/rok proti nejlepsi ceske devizovce)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod jumpmans 11. 6. 2020 08:27

prave prislo:
- Asi víte, že pokud při směňování překročíte náš limit pro směnu zdarma, zaplatíte poplatek. Tento měsíční limit se snižuje na 1250 CZK (náš průzkum ukazuje, že většina z vás ho ani tak nedosáhne). Poplatek při překročení tohoto limitu zůstane i nadále pouze 0,5 % a my vám dáme vědět, když by se poplatek měl na směnu uplatnit. U plánů Premium a Metal zůstává směna bez omezení, jak tomu bylo vždycky.
- Ve všední dny budete moci i nadále využívat stejné mezibankovní měnové kurzy. U směn o víkendu mírně zvyšujeme naši přirážku pro hlavní měny z 0,5 % na 1 %, abychom pokryli rizika, která pro nás vyplývají z kolísání trhu (které se v poslední době mírně projevilo). Přirážka pro ostatní měny zůstává stejná – kompletní seznam najdete zde. (Pamatujte, že tomuto poplatku se můžete úplně vyhnout, když budete směňovat ve všední dny.)
- Naše nejoblíbenější typy plateb, jako jsou platby uživatelům Revolutu, domácí převody a převody v EUR v jednotné oblasti pro platby v eurech, zůstávají zdarma. Pokud provedete jakýkoli jiný převod na účet mimo svou zemi, první platba každý měsíc zůstává zdarma. Za každou další platbu se však bude účtovat poplatek 15 CZK.
- If you make a transfer to a country that is not in its national currency, there will be a fee of 90 CZK for USD transfers (like US Dollars to Brazil) or 150 CZK for non-USD transfers (like GB Pounds to Brazil.) We’ll always let you know beforehand if a transfer you are about to make will incur a fee.

-- 11. 6. 2020 09:27 --

tim se standard program pro mne stava temer nepouzitelnym - vyuzival jsem jej primarne na konverze a nasledne platby v EUR.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DSmid 11. 6. 2020 08:33

Hmm takže Britové mají limit 1000 GBP, Evropani 1000 EUR a my 1250 Kč? Jaký kurz to použili?
Teď už to není použitelné ani pro placení na jednodenním výletu do Polska.
DSmid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 11. 6. 2020 08:35

Teď na to koukám, tak to bych mohl rovnou zrušit.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 11. 6. 2020 08:37

Taky jsem dostal tuto zprávu - Revolut si tak u plateb v cizí měně (téměř automaticky) navyšuje kurzy o 0,5% - těžko vyjdu v zahraničí s denním limitem cca 45 EUR (pokud se budu chtít poplatku vyhnout, nezbývá než platit v měně, kterou si na účet zašlu odjinud a nebo si předem směnit za 1 249 Kč denně).

EDIT1: V aplikaci mám stále uvedený měsíční limit na bezplatnou směnu 120 000 Kč (změny platné od 12.8.) = zaplatit prázdninový pobyt a zrušit....

EDIT2: dobíjel jsem Revolut s KK CS a přišel mi požadavek na zadání SMS z 3Dsecure. To snad dříve nebývalo?
Naposledy upravil mareka dne 11. 6. 2020 08:44, celkově upraveno 4
mareka
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků