Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 6. 2020 13:57

Tady mi to postrádá smysl - jako dotovat Revolut rovnou v EUR? A proč? Když už někomu nechám marži na kurzu, tak proč rovnou nezaplatit tou kartou? Revolut byl zajímavý svými kurzy (i když ne vždy byly lepší), pokud ztratí tuto svojí vlastnost, tak zbude "druhá Coolkarta".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan23 11. 6. 2020 14:12

PatrikChrz píše:Tady mi to postrádá smysl - jako dotovat Revolut rovnou v EUR? A proč? .
Pro případ nouze..... potřebuješ směnit a převést peníze na eur cash účet. Nebo kk cetelem není akceptována všude. O víkendu, kdy jejích kurzy jsou mimo.
jan23
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod psovod78 11. 6. 2020 14:38

jan23 píše:
PatrikChrz píše:Tady mi to postrádá smysl - jako dotovat Revolut rovnou v EUR? A proč? .
Pro případ nouze..... potřebuješ směnit a převést peníze na eur cash účet. Nebo kk cetelem není akceptována všude. O víkendu, kdy jejích kurzy jsou mimo.

Jojo, treba booking nebo hotels.com sveho casu Hello KK nebraly - tvarilo se to, ze vsechno v pohode, ale prisel email "karta je neplatna, dejte nam do 24 hodin jinou nebo vam rezervaci zrusime".

Ale mas pravdu, na spoustu veci se tim Revolut dost pokazil. Na SEPA platby zdarma to porad jde, i ve vetsich castkach staci nabit Hello KK primo eura.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 11. 6. 2020 16:30

https://www.czechcrunch.cz/2020/06/revo ... e-o-tolik/

„Bohužel byl originální e-mail rozeslán s chybou. Novým limitem pro směnu měny bez poplatku bude 25 tisíc, ne 1 250 korun. Českým zákazníkům budeme rozesílat novou komunikaci, abychom chybu napravili. Omlouváme se za jakékoliv způsobené nepříjemnosti,“ uvedl Revolut pro CzechCrunch.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 11. 6. 2020 17:25

Opravný e-mail už přišel, bude to fakt 25 000 Kč měsíčně.
Je nám to opravdu líto, ale náš poslední e-mail nesprávně uvedl, že nový limit pro bezplatnou výměnu měny byl 1250 Kč. Rádi bychom to objasnili a dali bychom vám vědět, že nový limit je ve skutečnosti 25000 Kč.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 6. 2020 18:05

jan23 píše:A co EURa zaslané do ČR na vlastní účet? Bude to také zdarma jako CZK?

Ano, i ČR je v SEPA prostoru, tedy platby v euro do ČR (nejen sobě) i do jiných zemí v SEPA (tedy EU plus další země) fakt dále zdarma bez omezení.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 6. 2020 18:11

kubago píše:
slavo963 píše:Proc by melo dojit ke krachu? Kdejaka banka zhorsuje podminky. Pro uzivatele, kteri Revolut pouzivaji "bezne" na to na co je urcena se vicemene nic nemeni. A kdo chce vyuzivat jejich FX sluzby ve vetsim meritku, maji zaplacene Premium(brake-even je kolem 12k€/rok proti nejlepsi ceske devizovce)

Menim pravidelne cca 2000 EUR mesicne, takze to vypada, ze budu muset zacit platit za Revolut, nebo najit jiny zpusob. O jake devizovce je zde rec? Rad bych porovnal.


Roklen/Easychange
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Boolcz 11. 6. 2020 19:52

A která je tedy ta nejlepší česká devizovka?

Díval jsem se na Roklen/Easychange a mají horší kurzy než Revolut.

Asi mi tedy nezbude nic jiného než přejít na Premium verzi.
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 6. 2020 21:09

Alespoň u českých devizovek se dá o kurzu vyjednávat, zejména pokud měníš velké částky.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 6. 2020 07:13

Boolcz píše:A která je tedy ta nejlepší česká devizovka?

Díval jsem se na Roklen/Easychange a mají horší kurzy než Revolut.

Asi mi tedy nezbude nic jiného než přejít na Premium verzi.


Revolut ma nejlepsi kurzy. Ale kdyz jsi pres limit, nejlepsi v posledni dobe byla easychange
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod smajlik2 12. 6. 2020 07:41

Jsem aktualizoval aplikaci a už tam nevidím ten graf s předpokládanou útratou za aktuální měsíc :-(
Používal jsem spíš pro zábavu, ale teď mi to chybí.
Je to tam někde nebo to zrušili?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 15. 6. 2020 16:49

Tady je shrnuti tech zmen:

Revolut mění pravidla hry: Horší podmínky pro bezplatný účet, nové služby pro platící https://www.mobilmania.cz/clanky/revolu ... fault.aspx
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 04:38

barnyss píše:Budu si zakládat Revolut účet. Je v současné době nějaká promo odměna pro doporučujícího a doporučeného klienta. Nabídněte, vyberu si nabídku od nějakého "zasloužilého" diskutéra.


Furt nic?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 6. 2020 06:50

Mně to teď v aplikaci ani odkaz pro doporučení nenabízí (nebo to zase někam schovali). Už dlouhou dobu bonus nebyl, jen karta zdarma pro doporučeného, teď už mi tam nesvítí ani to.
Dával jsem kamarádovi moje "uživatelské jméno" (nebo jak to nazvat), zkusil ho dát do aplikace a vyhodilo to chybu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 6. 2020 07:50

Ja jsem z toho noveho ceniku jelen.
Budu platit nejake poplatky, kdyz budu posilat EUR na EUR ucet vedeny v CZ bance,SK bankce, UK bance(neni v eurozone). Kdyz posilam GBP na UK ucet.
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků