FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 11:30

Asi zalezi, kdy byl naplnen...


By me zajimalo, jestli na takove zneuzivani jsme v CR world top 1 anebo jeste nekdo je pred nama?

V rakovine tlustyho streva jsme pry taky world top #1 :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 6. 2020 12:12

Těch 1,5 milionu byl dlouhodobý průměr a to jsem počítal jen dokud byl bankomat ochoten dávat 80 tisíc na 1 výběr (tedy než mu došly dvoutisícovky), z toho odhaduji, že čerstvě naplněný všemi bankovkami mohl obsahovat mezi 2 a 2,5 milionu
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 13:19

A kdybys prisel po vyplatach navecer, byl by asi prazdny ;-) To se nebojis nosit po ulici mega v kapse? Uz mas glocka nebo trenujes krav magu?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 6. 2020 14:46

No, já jich podojil i víc, obvykle jsem míval kolem 2,5 M. A Glocky mám, hned několik. A taky SA 58 :), ale nenosím vše najednou, i dle zákona mohu nosit maximálně 2 zbraně ...

-- 17. 6. 2020 15:47 --

...nicméně akce Axa už skončila :(

-- 17. 6. 2020 15:48 --

....ale rád mám u sebe dost drobných :)
Přílohy
tmp-cam-690391724877638840.jpg
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 17. 6. 2020 14:50

Asi by to chtělo přesunout do vlákna "Asketický život" ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 14:55

To by bylo dobry prijit do Fio s kosou ;-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jantars 17. 6. 2020 15:53

@libol: LOL :-) tak to je fakt libový..........
Jantars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 6. 2020 17:16

Jako jo, ale viděl bych to spíš na vlákno "Naše drobné úchylky".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Hlava 18. 6. 2020 10:09

Tak teď mě teda ve FIO pěkně ********.

Zadával jsem platbu, potřeboval jsem aby došla dnes. Na výběr Prioritní, a ještě cosi. Zadal jsem do Google "FIO prioritní platba", vyskočil na mě článek na jejich webu: https://www.fio.cz/spolecnost-fio/media/tiskove-zpravy/201898-fio-banka-zrychluje-bezne-tuzemske-platby-dorazi-v-den-odeslani

V článku se píše "Fio banka si navíc za tyto platby nebude účtovat žádné poplatky. "

OK, je tedy zdarma, zadal jsem, a BUM.
Fio mi naúčtovalo za platbu 29 Kč.

Na dotaz u FIO mi odpověděli, že:
Připojena tisková zpráva byla vyhlášena 27.11.2017. Od této doby došlo úpravě ceníků mnohokrát.
V současné době je zdarma běžná a okamžitá platba, za prioritní se účtuje poplatek 29 czk.


Vědět, že je okamžitá zdarma, zadám okamžitou.
Mě to přijde jako solidní ojeb. Řídím se tím, co mají na webu, a přesto je to jinak.
Asi se s tím nic dělat nedá, že?
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 6. 2020 10:15

Chápu, že to nasere, ale chybu vidím spíše u tebe. Pokud se, jak píšeš, řídíš tím co mají na webu, tak musíš hledat v aktuálním ceníku nebo v článku, který je na jejich webu novější, např. zde:
https://www.fio.cz/spolecnost-fio/media ... u-poplatku
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hlava 18. 6. 2020 10:33

Mě tam hlavně ******, že při zadávání platby není jasně poznat, co je zdarma (normální, okamžitá), a co je placené (prioritní). Navíc mi teda dost uniká rozdíl mezi okamžitou ("platbu doručíme přibližně do 10 sekund") a prioritní ("ji doručíme ještě ten samý den") platbou. Takže jsem si vlastně nechtěně připlatil za pomalejší variantu?
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 18. 6. 2020 10:38

Tak především je na okamžitou platbu limit 100k. Jinak to vidím podobně jako kolem.jdoucí jako tvůj problém, ne banky. A vím, že vlastní chyba naštve...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 6. 2020 10:40

Já jsem se podobně vydrbal u Creditas, místo okamžité jsem zaklikl expresní a měl jsem to za pade.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 18. 6. 2020 10:41

No, ale v tom clanku co postujes, se pise, ze je to za kilo. Takze sis ho stejne ani neprecetl.
Pokud klienti nestihnou poslat platbu do dvanácti, a přesto chtějí mít jistotu, že jejich platba dojde ve stejný den, mohou využít prioritní platbu za poplatek 100 Kč a se zadáním do 13:50 hodin.

Sorry jako.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hlava 18. 6. 2020 11:18

Já poslal platbu v 10. Netuším co Sorry jako.
Hlava
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků