ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 6. 2020 22:17

ČSOB to půlroční navýšení odměn ale ještě okořenila další tisícovkou za samotné sjednání kreditky, na to nezapomeň. Hodně lidí odsud by si to založilo i jen pro tento jednorázový litr :).
A proč to banky dělají? No doufají, že klient zůstane, produkt si nechá a třeba i zruší stejný/podobný u konkurence.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod .357 19. 6. 2020 16:38

Omlouvám se za neznalost... KK asi nejde přebít a zaplatit více, než je limit, že...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 6. 2020 17:13

Přebít lze, maximální limit je možný do výše úvěrového rámce a je týdenní...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 19. 6. 2020 17:36

Nemá někdo zkušenost, zda s novými podmínkami jsou body do Světa odměn i za platbu kreditkou přes Google Pay nebo za platbu Twista?
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 19. 6. 2020 20:27

Dle podmínek na stránkách Světa odměn, se body připisují za každou platbu kartou minimálně 100 Kč zaúčtovanou ve Světě odměn. Neodměňují se výběry z bankomatů, cashback, online sázky a hry, transakce provedené předplacenou kartou včetně jejího dobíjení a dobíjení předplacených služeb. Dále se neodměňují platby provedené kreditní kartou Premium, Platinum a transakce provedené kartou k Půjčce po ruce. Neodměňují se také platby kartou fakticky provedené aplikací nebo kartou jiné instituce (např. CURVE card, Revolut a jim podobné) ke které je kreditní karta pouze navázaná.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 6. 2020 20:40

Kittyhawk píše:Nemá někdo zkušenost, zda s novými podmínkami jsou body do Světa odměn i za platbu kreditkou přes Google Pay nebo za platbu Twista?

Přes KK - Google Pay body přičteny, přes KK - Curve - Google Pay nikoliv.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 19. 6. 2020 21:56

Děkuji. To je přesně ta praktická zkušenost, na kterou jsem se ptal.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 19. 6. 2020 22:03

Cimdal vic to, diky zneuzivacum, budou osekavat... moznosti na to maji.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 20. 6. 2020 09:02

A jak s tím souvisí placení přes GooglePay? Přece jestli platím kartou přímo nebo přes GP v telefonu je úplně jedno - to není žádné zneužívání.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 20. 6. 2020 09:11

Zeptám se, kdybych si teď založil tu kreditku s bonusem a pak ještě později budu chtít Premium konto s Premium kreditkou, jde to? Je možný mít současně "běžnou" kreditku a k tomu pak přidat tu Premium, má to tu někdo tak?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gekkon 20. 6. 2020 09:42

Nejde to, tu běžnou zruší a založí ti Premium.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 22. 6. 2020 08:54

hopo.hopo píše:Zeptám se, kdybych si teď založil tu kreditku s bonusem a pak ještě později budu chtít Premium konto s Premium kreditkou, jde to? Je možný mít současně "běžnou" kreditku a k tomu pak přidat tu Premium, má to tu někdo tak?

Já to tak mám, ale běžnou kreditku mám v poštovce...
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 6. 2020 20:36

Dorazila mně DK - na přední straně potisk na stojato jako u KK HB - obrázek, znaky ČSOB, VISA a bezkontaktních plateb. Všechny ostatní údaje na zadní straně jako u Curve karty, některé opět na stojato.
PS: když jsem před nějakým pátkem poprvé platil přímo Curva kartou v restauraci, číšník si myslel, že je to telefonní karta. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod brouter 23. 6. 2020 06:01

Nevi nekdo zda se odmena 2% z KK do sveta odmen - viz aktualni akce, poskytne i za platbu SIPO platby?
brouter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 23. 6. 2020 06:11

https://svetodmen.cz/uploads/assets/pra ... 5-2020.pdf
Vše na poště Max. 200 bodů za měsíc, proto jsem do toho nešel..
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků