mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 15. 6. 2020 19:27

Jako tohle je banka :)
Zazadal jsem o zruseni uctu, system nevygeneroval potvrzovaci zpravu do bankovnictvi.

1. Dorazil mail, v bankovnictvi mate zpravu, je nutne ji potvrdit jinak neni vypoved platna.
2. Po trech dnech pisi prvni mail na support, odpoved copy/paste jak si prectu zpravu.
3. Pisu druhy mail, se screenshotem, ze mam NULA zprav v bankovnictvi
4. Automat me upozornil, ze jsem tyden nepotvrdil zpravu o zruseni uctu :)
5. Prisla odpoved, ze mam do banovnictvi zkusit jiny prohlizec.
6. Posilam screenshot z dalsiho (IE) prohlizece, ze opravdu mam 0 zprav ....

Tohle je support :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 16. 6. 2020 15:11

Která bonusova kreditka mBank vrací momentalne pres Curve? ..eshop nebo i Plus? Diky
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 16. 6. 2020 16:39

obě
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 17. 6. 2020 09:33

Kapříci připluli.
Edit: Přišel mi SZ pojeb, že to píšu moc otevřeně. :-)
Naposledy upravil Lenka_2 dne 17. 6. 2020 11:50, celkově upraveno 1
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 17. 6. 2020 10:57

edit: díky Lenka_2 ;-)
Naposledy upravil libol dne 17. 6. 2020 12:09, celkově upraveno 2
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 17. 6. 2020 11:02

Přes C s FO* :-)

* Fronted Off.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 6. 2020 10:01

Ahoj, má cenu využít akci mbank na 1500 ?
https://mbank.ehub.cz/?ehub=6fe94125124 ... fd5fb91706
No asi jo, proč ne
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 6. 2020 12:57

Máte někdo MBANK má cenu kvůli 1500 zakládat účet a pak ho umrtvit když mám hlavní účet jinde?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 6. 2020 13:03

Je pro tebe těch 1500 Kč zajímavá částka? Tak si mBank založ :). Je to "bezúdržbový" účet, při nepoužívání (a konec konců i při většině "normálních" způsobů používání) negeneruje žádné poplatky.

Mně na mBank vyhovuje ta jejich karta Svět, na výběry v zahraničí používám většinou tuhle kartu. Po návratu zase účet vynuluji a nadotuji ho až před dalším odjezdem.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 6. 2020 13:11

Díky Patriku....1500 není špatná částka za nic.
Spí mi více jiných účtů, tak o jeden víc asi nevadí

-- 18. 6. 2020 14:17 --

Ještě dotaz, Patriku, kartu MC svět, nebo VISA svět nebo je to jedno? VISU mám u ČSOB
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 6. 2020 13:21

Když jsem si o ni žádal já, byla jen Visa. MC by měla mít o fous lepší kurzy. Na druhou stranu VISA karet mám v mém portfoliu výrazně méně, takže úplně nelituji, že mám VISA, i když je pravda, že kdybych si ji zařizoval dnes, vzal bych si (kvůli lepším kurzům) MC.

Kamarád mi ale říkal, že si vybrat nelze, prostě dříve se vydávala VISA, dnes se vydává MC, nebo tobě to nabízí výběr? Hlavně aby to byl typ Svět.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 6. 2020 13:25

Mne to nabízí právě výběr mezi MC/VISA a obojí svět. U visa to píše vydání zdarma, u MC to nepíše o vydání nic

-- 18. 6. 2020 14:30 --

Ono je to asi šumák, dám MC když má lepší kurzy a je to
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Finmxpert 20. 6. 2020 16:19

PatrikChrz píše:Když jsem si o ni žádal já, byla jen Visa. MC by měla mít o fous lepší kurzy. Na druhou stranu VISA karet mám v mém portfoliu výrazně méně, takže úplně nelituji, že mám VISA, i když je pravda, že kdybych si ji zařizoval dnes, vzal bych si (kvůli lepším kurzům) MC.


Kamarád mi ale říkal, že si vybrat nelze, prostě dříve se vydávala VISA, dnes se vydává MC, nebo tobě to nabízí výběr? Hlavně aby to byl typ Svět.


Nový klient má možnost MC. Poté si přes appku/IB může objednat i Visu. Obě mají stejné podmínky. Vydání a vedení zdarma.
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 20. 6. 2020 17:56

Já taky měl možnost výběru, skoro ve stejnou dobu (akce doporučení, zakládáno tuším v březnu), sobě jsem vzal VISA (bo mám taky samé MC) a manželce MC.

Brali byste do Bulharska jako default spíše mBank Svět nebo Revolut? Kurz si najdu (v týdnu vypadá lepší Revolut, o víkendu těžko říct, když má Rev přirážka), jde mi spíš o zkušenosti s DCC u obchodníků (v bankomatech snad stačí se tam vyhnout Raiffce. I když, to DCC by se asi vnucovalo u obou, když jsou obě zahraniční, ne?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 20. 6. 2020 19:16

V poslednej dobe počúvam na Revolut len sťažnosti. Blokovanie účtu aj pri nižších čiastkach, problémy pri vratkách na kartu, v podstate neexistujúci support...
Ja osobne by som ich už asi neodporúčal, skôr kombinácia Curve cez pracovné dni (napojená kľudne na mBank) a mKartu cez víkend.
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků