Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Heavy71 11. 6. 2020 03:58

Obnovenou, původně převedenou Cetelem KK
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod antonsek 11. 6. 2020 06:37

Heavy71 píše:Já tedy dostal kartu neaktivní, aktivoval jsem ji následně v IB. Když se tam mrkneš, tak u karty by mělo být vidět v jakém je stavu (aktivní/neaktivní) a podle toho se zařiď.

V IB je zobrazena jako aktivní, ale má stejné číslo jako ta původní expirovaná, takže se zobrazuje místo ní a ne vedle jako nová, jen se změnil údaj o expiraci na 06/23. Registrace do Curve prošla OK. Doufám, že nebudu muset měnit transakční limity, v minulosti se tu něco o tom psalo, že bez změny transakčních limitů něco nefungovalo?
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 6. 2020 06:53

Jo tak s "alternativně" změněnými limity Ti neporadím, to jsem dělat nemusel.

Jinak přesně tak se to zobrazovalo mně (což se mi moc nelíbilo, raději bych to měl jako 2 karty, abych jasně viděl, jak se (de)aktivují). Heavy71, Ty jsi měl tedy asi číslo karty jiné, ne? (I když já to taky měl jako výměnu za Cetelem.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Heavy71 11. 6. 2020 22:54

Ano, číslo karty je jiné. V IB teď vidím karty obě, starou jakou neaktivní, tu novou jako aktivní. Počítám, že ta stará asi časem z IB úplně zmizí.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gekkon 22. 6. 2020 12:19

Chtel jsem pouzit Hello kreditku na rezervaci a platbu ubytovani pres Booking. Z ubytovani mi přišlo mailem sdělení, ze je karta neplatna a zrusili mi rezervaci. Neni problem to, ze karta neni embosovana? Nemeli jste nekdo podobny problem nebo vam Hello kreditka na Bookingu normalne funguje?
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 22. 6. 2020 12:28

HB KK na bookingu nefunguje. Nevim proc. Hotely mi psaly, ze si castku nemuzou blokovat.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 22. 6. 2020 12:45

Kreditky HB neumožňují MO/TO transakce.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 22. 6. 2020 16:58

Tak přes Curve a bude z toho internetová platba.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 1. 7. 2020 05:24

Aktuálně nefunkční přístup přes mobilní bankovnictví/aplikaci (android).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XRPD 1. 7. 2020 06:29

Schwarzie píše:HB KK na bookingu nefunguje. Nevim proc. Hotely mi psaly, ze si castku nemuzou blokovat.

Mě v lednu 2020 to prošlo, fungovala.
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 1. 7. 2020 06:56

mareka píše:Aktuálně nefunkční přístup přes mobilní bankovnictví/aplikaci (android).

Zkus internetove bankovnictvi, klidne z mobilniho prohlizece. To uz funguje...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 1. 7. 2020 09:16

no včera psali, že to ráno nebude fungovat
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 7. 2020 18:37

Jde vám poslední dva dny placení Hello nálepkou? Člen rodiny, který ji používá, měl včera i dnes zamítnuté transakce (v různých obchodech jako Billa, lékárna, i při víc pokusech...). Přitom základní kreditka mi funguje, přímo i přes Curve, takže v kreditním účtu problém není,i nálepka je v online bankovnictví vidět jako aktivní. Už mě i napadlo, zda nálepky nevydával pro HB Wirecard :), ale to už by se vědělo, a o výpadku nikde ani zmínka...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod fanyn3 2. 7. 2020 20:08

Moto nálepkou jsem dneska platil několikrát.
fanyn3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 3. 7. 2020 20:49

Co znamená u KK HB 0 Kč za provedení plateb i převodů.
Kdybych věděl jak kreditkou platit i obyčejné převody peněz z účtu na účet, tak bych BÚ nepotřeboval prakticky k ničemu. Nevím o tom, že by nějaká KK dokázala toto zastat. Jde o podivnou formulaci a nebo nějakou speciální vlastnost KK od HB, kterou jinde nemají?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků