Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jan.za 21. 6. 2020 15:31

suram píše:Já mám jen Prémiové konto změněné z eKonta Komplet a k němu obě kreditky Style i DeLuxe zdarma.

Jak se ti to povedlo zaridit?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 21. 6. 2020 16:16

Nevím, původně eKonto Komplet zdarma se zaměstnaneckou slevou s kreditkou Style zdarma, účet změněn na Prémiové konto a založena k němu kreditka DeLuxe zdarma, kreditka Style zůstala překvapivě také zdarma. Možná zůstala na kreditce Style nějaká ta zaměstnanecká sleva z poplatku?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 21. 6. 2020 20:49

suram píše:Doufám, že kreditka DeLuxe bude k Prémiovému kontu stále zdarma.


No teď na to zas koukám a vypadá to, že už nebude, což je tedy mrzuté.

https://online.rb.cz/doc_attachments/ce ... 092020.pdf

Na konci strany 3 je uvedeno "Kreditní karta DE LUXE ... Stará cena: Cenová zvýhodnění platná k 31. 12. 2019 zůstávají zachována. ... Nová cena: Poznámka se ruší"

To samý ohledně Style na straně 4.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan.za 22. 6. 2020 00:08

Takze Style za 50 a DeLuxe za 99 i pro stare tarify?! :-(
Tak to jsou dalsi karty na zruseni, ne?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 22. 6. 2020 01:45

prosim vas to nesmyslne uctovani autorizacnich smsek (nutne zrejme i pro nakouknuti do uctu) spusti RB az v zari, ze jo? (Jsem zvykly u uctu pouzivat IB s sms autorizaci, stahovat si kvuli tomu mob. appku a prechazet na jeji pouzivani se mi moc nechce)

RB jsem zatim nikdy nemel. Takze kdybych si zalozil ted do konce cervna Chytry ucet s tim boinusem 1000 kc pres usetreno.cz, ta kse stacim tomu nesm,yslnemu poplatku za smsky mozna jeste vyhnout?
Vubec, kdo jste v posledni dobe zakladali bezny ucet u RB pres usetreno.cz (predevsim ten CHytry ucet), za jak dlouho od zalozeni uctu vam zhruba prisel ten bonus? A je nekdo, komu treba ten bonus vubec neprisel, i kdyz mel davno prijit, a musel reklamovat? Diky
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 22. 6. 2020 06:21

Proč se nepodíváš do podmínek na usetrete webu? Mají to tam popsané myslím dost srozumitelně. Ale těm sms, nebo aplikaci se nevyhneš (https://www.rb.cz/attachments/pi/pravid ... etreno.pdf)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 22. 6. 2020 06:28

"Poznamka se rusi" znamena to sdeleni, tedy jiz nebude v ceniku napsano, ale ne ze se rusi ta zvyhodneni (to nikde napsano neni)!
Tak porad neblaznete...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 22. 6. 2020 07:47

No hlavně tam není napsáno ani to, že zůstávají dál v platnosti. Nemůžeš bance pak argumentovat něčím, co není psáno, jen tím, co psáno je. Zatím se mi v případě rozporu vždy vyplatilo věřit tomu, co a jak je napsáno v ceníku, a ne tomu, co mi říkali na pobočce.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan.za 22. 6. 2020 10:44

V nových cenících je Style za 50, DeLuxe za 99. Nikde zmínka o tom, že by v rámci něčeho byly zdarma:
https://www.rb.cz/attachments/podminky/2020/cenik-pi-1-01092020.pdf
https://www.rb.cz/attachments/podminky/2020/cenik-pi-2-01092020.pdf

@milanbrno: z čeho usuzuješ, že budou dál zdarma? V aktuálním je to jasně napsané, že zvýhodnění zůstávají. Pokud v novém tato položka není, znamená to, že zvyhodnění končí, ne? :hm
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 22. 6. 2020 12:38

není to tak jednoznačné,
mimochodem v ceníku pro Prém. účet není KK DeLuxe uvedena / takže zdarma (ne?)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 22. 6. 2020 15:22

V novým ceníku je DE LUXE ve druhý části, kde maj již nenabízený produkty, a je tam za 99 měsíčně.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 22. 6. 2020 16:15

Zvyhodneni nekonci neuvedenim v ceniku, ale zrusenim.

Pozn. Kde v ceniku mate napsano Komplet konto zdarma a bez podminek (ja to nenasel a presto stale existuje)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 22. 6. 2020 18:50

Evidentně ta formulace není šťastná a spoustu lidí mate, to je fakt.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 6. 2020 20:11

RB nedělá dobře, když se snaží omezit staré služby a produkty tím, že je znevýhodní a zdraží. Místo, aby nabídla zajímavější podmínky na jí preferované produkty a přiměla klienty dobrovolně k upgradu, dělá opak. Spoustu zákazníků tím pěkně naštve. Já jsem zrovna ten, kdo bytostně nesnáší, když ho někdo do něčeho tlačí násilím a podle toho to i dopadne...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 22. 6. 2020 20:25

Jestli opravdu klientům volají s tím, že jim RB Klíč pomůžou nastavit, tak je to asi to nejlepší, co se dá udělat. Klienti mají péči a nějaký důvod u banky pokračovat, výsledek je bezpečnější, opustí ten starší systém, banka nakonec ušetří.

Ale jen tak zdražovat staré produkty, pokud to člověk nesleduje dvakrát ročně jak ostříž, je opravdu k naštvání.
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků