Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 6. 2020 15:53

@jenda_s:
Tak to bylo i dřív, Curve tu historii zachovává mimo jiné proto, abys výměnou karty za pokračovací (na konci platnosti) či náhradní (při ztrátě/nefunkčnosti) od stejné banky o danou transakční historii nepřišel.
-----
Jinak prefix CRV* už tam opravdu zase doprogramovali, ještě ve 12:47 jsem měl transakci bez něj, teď už s.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod S7berg 29. 6. 2020 16:29

Pozor, Curve ted u vsech transakci predava "spatny" MCC 8999...
S7berg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 29. 6. 2020 16:35

Ten je právě dobrý ne?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 29. 6. 2020 16:35

tak pro RB je to jedno tam je ve výlukách komplet a pro jiné bankovní ústavy to snad nevadí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 29. 6. 2020 18:38

Platiť Curve ide. Curve Send zatiaľ nemám vôbec v aplikácii no a ani pridanie karty do Apple Pay stále nejde.
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 29. 6. 2020 19:33

Přidat do Apple Pay možná nelze ale s již přidanou kartou platit jde
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 6. 2020 21:03

korenisko píše:Mne to na verifikaciu karty nechcelo cvv zobrat. Tak som tu kartu odstranil a znova pridal

U dvou karet Monety jsem musel nastavit nenulový limit pro platby na Internetu, povolit Internetové platby a MO/TO platby, aby app vzala jejich CVV kódy. Bez těchto nastavení hlásila app chybný CVV kód.
Je zajímavé, že u třetí karty Moneta verifikace Curve systémem prošla, i když na ní mám vše vynulované a zakázané.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tocassido 30. 6. 2020 07:23

Je nutné znovu ověřovat karty, když mě k tomu aplikace nevybízí??
tocassido
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 07:50

Přesně, stejný dotaz a ani nevím, jakým jiným způsobem je ověřit, než je odebrat a znovu přidat.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 6. 2020 07:55

Proč by jen na některých zobrazovali červený proužek s hláškou o ověření? Ověřil jsem jen ty s hláškou o nutosti ověření, ostatní předpokládám jsou již systémeme curve ověřeny - u některých dokonce došly hlášky o ověřovací transakci nebo je ověřovací transakce uvedena přímo v historii plateb (Revolut).
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 6. 2020 07:56

Nevidim duvod k overovani karet, pokud k tomu aplikace nevybizi a ty karty pri fyzickem pouziti Curve funguji.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 30. 6. 2020 08:06

Spousta lidí tady píše jak museli ručně ověřovat. Já mám v Curve 8 karet a z toho mi jen jednu ověřili automaticky a tak bych zase nerad vypadal jak socka, co bude mít u nákupu za pár korun nedostatek prostředků na účtu.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 6. 2020 08:11

Psali, že se jim nepodařilo automaticky ověřit asi 18 % karet, takže se to týka jen těch. Já to měl jen u dvou karet, tak jsem ověřil jen ty 2, přes který jsem měl ten červený proužek, konkrétně to byla HB kreditka a RB debetka.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2020 08:19

Já to měl jen u Revolutu, resp. se to nějak ověřilo samo - zaznamenal jsem pouze ověřovací transakci za 0,-. Ostatní karty OK, tak počítám, že budou fungovat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 30. 6. 2020 08:19

Ověřit je nutné pouze karty u kterých je červený proužek "Unverified", zpravidla stačí klepnout na verify a zadat CVV.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků