MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 30. 6. 2020 15:33

V internetbance jsem to nenašel, ale ve SmartBance to jde.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 30. 6. 2020 17:17

drkarel píše:
jan.za píše:A Jaky mela typ uctu, ze jej chteji prevest?

Free & Flexi (takže novější než Gratis).

-- 30. 6. 2020 03:59 --

No, vzhledem k tomu, že v dokumentu upravujícím podmínky účtu s názvem "Speciální produktové podmínky", se výslovně praví níže uvedené, soudím, že tu změnu nemůžou udělat takto ihned. Ovšem pokud jsem neprošvihl nějaké oznámení v IB ...

"Banka je oprávněna tyto PP jednostranně měnit pouze za předpokladu, že Klientovi poskytne informace o příslušných změnách, aby měl Klient možnost písemně se vyjádřit ve lhůtě 2 měsíců před účinností nových PP, není-li dohodnuto jinak. V případě, že Banka neobdrží v uvedené lhůtě písemný nesouhlas s jejich změnou, stanou se účinnými."


Tak to muzes byt jeste rad,ze to Moneta udelala za manzelku,jelikoz free a flexi se prece jiz nevyplati
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 30. 6. 2020 17:51

A v te SmartBance to najdu kde prosim?Cucel jsem na to horem dolem a nic nenasel.Mam Genius Gratis.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2020 17:56

marvy píše:Tak to muzes byt jeste rad,ze to Moneta udelala za manzelku,jelikoz free a flexi se prece jiz nevyplati

To si myslíš Ty, mně se BÚ s úrokem 1 % vcelku zase líbí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 30. 6. 2020 18:05

cipisekcz píše:A v te SmartBance to najdu kde prosim?Cucel jsem na to horem dolem a nic nenasel.Mam Genius Gratis.

Účet > Více > Nastavení > Změnit typ účtu
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 30. 6. 2020 18:27

Je otázka, proč se Moneta nechlubí lepším účtem a na netu skoro není vidět.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 30. 6. 2020 19:04

drkarel píše:
marvy píše:Tak to muzes byt jeste rad,ze to Moneta udelala za manzelku,jelikoz free a flexi se prece jiz nevyplati

To si myslíš Ty, mně se BÚ s úrokem 1 % vcelku zase líbí.


Tak to samozrejme nevim,ze mas na BU 1% ,to pak OK
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 30. 6. 2020 22:10

cz01 píše:Je otázka, proč se Moneta nechlubí lepším účtem a na netu skoro není vidět.

Moneta docela často přidá na web oficiální dokumentaci produktů dřív než reklamu nebo snad i dřív, než vůbec jde sjednat (což je aspoň lepší než dát to tam později). Tentokrát je ta mezera ale opravdu delší než obvykle.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2020 07:53

Chystal jsem se, že dnes "vycucnu" Monetu a pošlu do RSTS, kde mám Zlatý účet s 1 % do 5 milionů a pořád mi to ukazuje "vysoké" sazby, tak nevím, jestli je jen chyba v Matrixu a nebo to tam mám nechat.
Přílohy
moneta.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 7. 2020 07:55

suram píše:
cipisekcz píše:A v te SmartBance to najdu kde prosim?Cucel jsem na to horem dolem a nic nenasel.Mam Genius Gratis.

Účet > Více > Nastavení > Změnit typ účtu


Ahoj, tak ani v smart bance ani v inet bance nemám možnost změnit typ účtu
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 1. 7. 2020 08:07

Díky za tip, dnes jsem si změnil typ účtu z Gratis na Tom Plus.
Začínám uvažovat, že si nastavím MMB za hlavní banku.
Akorát jsem si kdysi u Gratis zrušil debetní kartu, protože jsem jí nepotřeboval, a teď nevím jak si o ní k Tom Plus zažádat. Stačila by mi jen virtuální do Apple Pay. Nejspíš budu muset napsat na podporu, protože v IB ani MB to nikde nevidím.

Co mě na Monetě mrzí asi nejvíc jsou omezené notifikace k pohybům na účtu nebo kreditece. U účtu je to od 100 Kč, u kreditky dokonce od 400. Nechápu, proč tam takové omezení mají.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 1. 7. 2020 08:13

PULPANM: Tak v IB to myslim si nejde.
Nemas? musis v SB tapnout na cislo uctu,pak na typ uctu,
a tam bys mel najit zmenit typ uctu, nebo tak nejak.
Tak snad to najdes.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 1. 7. 2020 08:38

PatrikChrz píše:Chystal jsem se, že dnes "vycucnu" Monetu a pošlu do RSTS, kde mám Zlatý účet s 1 % do 5 milionů a pořád mi to ukazuje "vysoké" sazby, tak nevím, jestli je jen chyba v Matrixu a nebo to tam mám nechat.

A proč bys tam neměl mít původní sazby? Minimálně u mého sú 2 je to do konce měsíce a u sú 6 to bude do konce října.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2020 09:52

Aha, já žil v představě, že to bylo do konce minulého měsíce. No, tím lépe :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 1. 7. 2020 10:25

marvy píše:
drkarel píše:
marvy píše:Tak to muzes byt jeste rad,ze to Moneta udelala za manzelku,jelikoz free a flexi se prece jiz nevyplati

To si myslíš Ty, mně se BÚ s úrokem 1 % vcelku zase líbí.


Tak to samozrejme nevim,ze mas na BU 1% ,to pak OK


Ja nasel tenhle nejnovejsi sazebnik a uroceni 1 % aktualne nevidim.

https://www.penize.cz/osobni-ucty/28301 ... free-flexi
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků