Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 7. 2020 15:26

Wirecard u Curve už fakt nee, během víkendu přešli na jinou technologii, proto Curve už byla v pondělí ráno funkční, narozdíl od Wirecard služeb, ty až déle. Teď ještě na tu jinou technologii/poskytovatele musejí převést postupně zbytek služeb, třeba gbit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 1. 7. 2020 20:33

Dvě platby s Curve přes GP a OK.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 7. 2020 21:13

Apple pay dneska 2x taky bez problémů.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 7. 2020 13:57

Dobíjení Revolutu s Curve (podklad HB i ČS) - je nějaký problém? Revolut píše "Oops, something went wrong. Card is not supported", Curve hlásí "declined at Revolut", na jaké straně je chyba? Vyznívá mi to, že u Revolutu, možná mě opět minula nějaká informace...?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 2. 7. 2020 14:38

s CRV/KK ČS jsem dobíjel včera, u mě problém jen s vyšší částkou, kdy je vyžadováno 3DS, na telefonu mi pípne notifikace, ale po otevření aplikace už není nikde co potvrdit. Takže dávám max po 10k, to projde bez 3DS.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod aquilas 2. 7. 2020 20:50

Me teda ted po znovunajeti nefunguji vybery z bankomatu s napojenou KK od KB. Doted to nebyl nikdy problem. Ted hlaska o nedostatecnem zustatku penez. Je na tom nekdo stejne? Nevite proc by to nemelo jit? Diky
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 7. 2020 21:41

Tahle hláška se mi objevuje např. při překročení limitu, včera např. při pokusu vybrat 5900,- (5800,- šlo).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod aquilas 3. 7. 2020 06:49

Jo to bych chapal, kdybych ho překročil. Ale to není můj případ. Vybírám stále stejně a do limitu mám daleko. No je to zvláštní.
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 7. 2020 10:53

teď matka chtěla platit drobnost CRV/AIR v Bille, prý nemá dost prostředků. Ale na účtu je několik tisíc, těch 16,90 Kč visí v CRV jako Pending, v Air na účtu to není, ALE v přehledu plateb pro přiznání bonusové sazby v AIR aplikaci to JE! Takže ta platba prošla až do Air, kde se zaznamenala a pak zřejmě Curve špatně vyhodnotila, že to neprošlo (jak už se stalo nedávno i mě s navázanou Hello KK) a platbu okamžitě stornovala. Takže zaplatila jinou kartou.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 3. 7. 2020 11:57

No měl jsem to tak nějak včera s tím dobíjením Revolutu. V Curve appce je to jednou declined, druhej pokus tam visí jako pending, ale v HB nic nevidím a Revolut se nedobil. Pak jsem tím odpo platil Twisto snapy a to 3x šlo, a pak u poslední platby zas declined v Curve, i když prostředky byly.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquilas 3. 7. 2020 12:03

Já teda pokus o výběr v appce vůbec ani nemám zaznamenán. Zvláštní chování :)
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 7. 2020 12:05

Nezachytl někdo informaci do kdy chtějí zprovoznit GBiTy?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 7. 2020 13:09

Neodolatelná nabídka DCC v bankomatu KB. Za 1500 asi 56,50 GBP. Nikdy předtím mi to u KB tohle nevnucovalo.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquilas 3. 7. 2020 13:37

Mě to nabízí u všech bankomatů KB, co využívám, už minimálně rok.
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 3. 7. 2020 17:11

MirekM. píše:Nezachytl někdo informaci do kdy chtějí zprovoznit GBiTy?

Možná to uměla jen Wirecard?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků