Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bufalobil1 1. 7. 2020 13:00

Taky jsem mám jenom kreditku ale tu odměnu 1000 Kč mi to v bankovnictví nenabídlo a tak jsem založil s tím webem. Těch 15000 Kč a nějaké transakce jsem tady četl ale chtěl jsem to najít v tom ceníku abych to měl černé na barevném. Ale nic :hm
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 7. 2020 16:22

Podmínka aktivního využívání účtu je zjevně jen při založení přes "ušetřeno". Chytrý účet by měl být zdarma bez podmínek. Ale pokud chceš získat -1% z hypotéky, tak musíš plnit aktivní využívání účtu vždy.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Persbrandt 1. 7. 2020 17:01

bufalobil1 píše:Chci se zeptat pokud si založím Chytrý účet s usetreno.cz měl bych dostat bonus 1000 Kč za těchto podmínek viz citace:

Pokud ovšem ten bonus na Chytrý účet ještě stále poskytují. Včera se na Ušetřeno při telefonátu tvářili že bonusy na účty RB platí jen do posledního června, tak jsem objednal.
Na druhou stranu i teď mají na webu u Aktivního účtu uveden bonus 1000 Kč, ale u Chytrého účtu bonus psaný nemají. Ale tak to měli uvedené i včera. Včera ale bonus i na Chytrý účet ještě poskytovali. Takže to možná ještě nestačili aktualizovat.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 7. 2020 11:01

Jakou máte zkušenost s odpovídáním na dotazy poslané přes info@rb mail? Poslal jsem dotaz před tejdnem (ohledně novýho ceníku / poplatku za DE LUXE), přijetí potvrdili automatickou odpovědí, a zatím nic...
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bufalobil1 2. 7. 2020 11:14

Tak jsem napsal dotaz na usetreno.cz a potvrdili do mailu že :
Stačí si účet založit přes Ušetřeno.cz a 2 měsíce ho aktivně využívat, tedy alespoň 3× měsíčně účtem zaplatit a mít minimálně 15 000 Kč v příchozích platbách.
Platí pouze pro nové klienty RAIFFEISENBANK.

platí i pro chytrý účet
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 7. 2020 11:33

Tak ja zakladal posledni tyden v cervnu, kdy se jiz na strankach prestala odmena zobrazovat.
Po par minutach hovor z usetreno, chtel jsem Chytry ucet, a bylo mi receno, ze neni problem, ale bude bez odmeny. Zalozil jsem tedy Aktivni.
Bud tedy lhali me pri zakladani nebo vam pri dotazech...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil1 2. 7. 2020 11:58

Já jsem poslal žádost o založení 24.6. a přišlo mi i potvrzení že za založení chytrého účtu dostanu bonus 1000 Kč. Ale fakt je ten ,že jim to tam ještě svítilo.

stažený soubor (1).jpg
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 2. 7. 2020 15:02

Já si na základě nabídky v IB taky založil účet, žádná dlaždice pro vybrání bonusu se mi tam nezobrazila. Už jsem to 2x reklamoval, evidentně na to hází boba. Už mě to s nima nebaví, za měsíc zruším kompletně všechno a bude klid.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 3. 7. 2020 00:28

„Směnárna“ je do 31. 8. bez poplatku ( https://www.rb.cz/attachments/pi/pravid ... enarna.pdf ).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 7. 2020 08:14

Snažím se aktivovat ve smart bance a zasekne se u okýnka "aktivovat" a dál nic.
Zkusím IB
V IB to nejde ale nakonec se mi povedlo v MB
Kurz HRK o 3,54 zatímco "nejlevnější exchange v Kaprovce " 3,65 ( VIP)
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 7. 2020 09:38

Pozor. Kolegovi se po aktivaci smenarny pri pokusu o konverzi stale ukazoval standartni kurz rb. Az po odhlaseni ze smartbankingu a opetovnem prihlaseni se ukazal zvyhodneny kurz.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 3. 7. 2020 10:04

Jsou ty kurzy někde veřejně vidět? Bez aktivace tý směnárny. Jinak jestli mají HRK za 3,54, koukám teď na Revolut a tam v tuhle chvíli za 3,52, takže RB o 0,6 % horší, ale pro větší výběry z ATM to bude i tak lepší.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 7. 2020 10:54

Podle mne nikde verejne nejsou. Ted to ukazuje 26,723 za EURo
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 3. 7. 2020 11:59

Jo, už jsem to aktivoval. Ten EUR kurz je o 0,3 % horší než Revolut, takže taky asi celkem ok.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 3. 7. 2020 22:57

Podobné kurzy oproti Revolutu měla ze začátku roku i Moneta ve směnárně SB, ale dlouho to nevydrželo - cca 2 mesice.
barnyss
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků