Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 3. 7. 2020 15:14

myslis tu zlatou v barvě plnotučné hořčice? horší už to být nemůže
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fini 3. 7. 2020 16:08

Ale může. Viz zlatá kreditka M&M. Spíš by mě zajímalo, jestli zůstane výhoda konverze třetích měn do eur kurzem asociace.
fini
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod psovod78 3. 7. 2020 16:11

Maji tam fotku Visa Infinite, to nekomu davaji? Mel jsem za to, ze Premium ma "jenom" zlate.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 7. 2020 16:17

Nezůstane - zůčtovací měnou pro debetky VISA je u UCB USD, takže z eurového účtu se sice cizoměnové platby zaúčtovávat můžou (v závislosti na nastavení priority pro CM platby), nicméně nastane dvojitá konverze (deviza-prodej na koruny/deviza-nákup na USD, třetí měna se vůči USD zaúčtuje kurzem karetní asociace)...

Lze si eurový účet zrušit a místo toho napojit dolarový, ale není moc o co stát (zpoplatněné budou i příchozí platby v rámci banky).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 3. 7. 2020 22:45

Ach jo, všechno jde do kytek.
Tak už chápu, proč mi teď ( 2 roky před uplynutim platnosti ) budou nuceně měnit DK MC, kterou mám navazanou na eur účet, za Visu. Je to moje nejpoužívanější karta pro platby a výběry v zahraničí (kurzy asociace bez limitu). Jsou to ale parchanti
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 7. 2020 06:37

Přišel email ze slovenské UCB, také budou měnit MC na Visa, předpokládám, že mám po kurzu asociace. Mám premium, ale žádné služby to nabízet nebude, které nemám jinde. SEPA a výbery eur zdarma umí kdekterá česká banka.

Totálně na hlavu, v ČR bych to chápal, ale Slovensko je v eurozóne a banka bude používať kartu, kde cizí měna bude konvertována přes dolary.

Teď je otázka, jakou banku na výběry cizí měny mimo eura z ATM používat? Na platby je stále hello KK ok, jednak kurz asociace a 1% vratka.
Revolut standard plán má nízké limity, premium neplatím. Mbank a karta svět?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod jan.za 4. 7. 2020 07:52

slavo963 píše:Přišel email ze slovenské UCB, také budou měnit MC na Visa, předpokládám, že mám po kurzu asociace. Mám premium, ale žádné služby to nabízet nebude, které nemám jinde. SEPA a výbery eur zdarma umí kdekterá česká banka.

Totálně na hlavu, v ČR bych to chápal, ale Slovensko je v eurozóne a banka bude používať kartu, kde cizí měna bude konvertována přes dolary.

Teď je otázka, jakou banku na výběry cizí měny mimo eura z ATM používat? Na platby je stále hello KK ok, jednak kurz asociace a 1% vratka.
Revolut standard plán má nízké limity, premium neplatím. Mbank a karta svět?

Za me ano, 0.2% od stredu je skoro stred. I kdyz Visa ma jiny nez MC...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 7. 2020 07:55

to ma kdo
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod tramin 4. 7. 2020 08:32

retron píše:myslis tu zlatou v barvě plnotučné hořčice? horší už to být nemůže

Myslel jsem výhody s ní spjaté, např. kurz MC.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 4. 7. 2020 08:52

Kurz MC je ovšem na kreditce M&M, mění se debetky, tedy aspoň prozatím.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 4. 7. 2020 12:36

Kurz MC je i na debetkach
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 4. 7. 2020 12:53

slavo963 píše:Revolut standard plán má nízké limity, premium neplatím. Mbank a karta svět?


Teď v Asii jsem to "zlatou" debetkou vybíral víckrát, v pohodě. Chtěl jsem použít i tu Svět, tu ale bankomaty vždycky odmítly. Dokonce jsem volal do mB, řešení žádný. Teď je otázkou, jestli to nefungovalo protože mB, nebo protože Visa. Obecně mi přijde MC použitelnější.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 10. 7. 2020 10:13

Jde se vám přihlásit přes smart banking (v mobilu) nebo to nejde jen mě?

Při zadání hesla do přihlášení: Chyba
Could not send Message.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 10. 7. 2020 10:32

taky nejde
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 10. 7. 2020 10:41

Vážení klienti,

aktuálně evidujeme výpadky služeb internetového bankovnictví Online Banking a mobilního bankovnictví Smart Banking a Business Smart Banking. Na opravě intenzivně pracujeme.

Děkujeme za pochopení.
Vaše UniCredit Bank

Nechápu! :/ :-\
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků