Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 5. 7. 2020 07:12

Stěžujte si na Čoi a ŽÚ.

Aspoň dostanou flastr :-)

Napište o jejich Credibilitě a důvěryhodnosti do recenze google play...

Pak jim to třeba docvakne. Že pověst mají jenom jednu. Pokud to udělá aspoň 200 lidī...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fanyn3 5. 7. 2020 08:11

Na banku si můžeš stěžovat u ČNB a FA. Zivnostak ani ČOJka snad banky neřeší
fanyn3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 5. 7. 2020 09:51

Koukám, že udělali další prasárničku, z tiskových zpráv zmizela zpráva týkající se garance úroku. Takový klasický podvod, kdy se na webu objeví/zmizí dokument, který se zpětně hodí/nehodí. Uvidíme, co na to ČNB.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 5. 7. 2020 10:46

Tak to uz tu jednou bylo ze ty zpravy zmizely a pak se objevily

-- 5. 7. 2020 11:47 --

fanyn3 píše:Na banku si můžeš stěžovat u ČNB a FA. Zivnostak ani ČOJka snad banky neřeší


Jak snad, CNB a FA resi 2 zakony tykajici se bank, ale lumparny ostatniho typu by snad COI a ZU mely resit.

Podobne jako treba ERU neresi nejake aukce energii apod. a i Coi resi (i kdyz asi jen jako mediator a ne regulator) vztahy odberatel - energeticka firma. Viz Vasestiznosti.cz
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fanyn3 5. 7. 2020 12:49

Dozor nad dodržováním zejména zákazu nekalých obchodních praktik, zákazu diskriminace, informační povinnosti o cenách finančních služeb, o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelských sporů (ADR) a dalších povinností bank, pojišťoven, poskytovatelů či zprostředkovatelů spotřebitelských úvěrů a dalších osob podléhajících dohledu České národní banky podle zvláštních zákonů vykonává Česká národní banka. V případě zjištěného porušení uvedených povinností můžete podat podnět k prošetření. Ten vám ovšem nemůže pomoci vyřešit váš spor s daným podnikatelem.

Pokud mezi vámi a podnikatelem vznikl spor ohledně práv a povinností ze smlouvy o finanční službě, můžete podat návrh na zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu (ADR) u Finančního arbitra ČR.

Avšak v případě sporu s pojišťovnou ohledně práv a povinností ze sjednaného neživotního pojištění, můžete podat návrh na zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu (ADR) u ČOI.
fanyn3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod baron84 5. 7. 2020 15:36

suram píše:Já už mám zažádáno i o zrušení všech účtů přes mobilitu MMB.


Jak si resil sporici ucty?
baron84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jan.za 5. 7. 2020 15:45

baron84 píše:
suram píše:Já už mám zažádáno i o zrušení všech účtů přes mobilitu MMB.


Jak si resil sporici ucty?

Zkousim rusit sporici ucty pres mobilitu Air, zatim se tvari, ze to pujde .) Mate nekdo osobni zkusenost?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psovod78 5. 7. 2020 17:07

Ja je uspesne zavrel pres mbank, takze to jde.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 5. 7. 2020 20:12

Další možností je odmítnout změnu obchodních podmínek a zrušit účty okamžitě...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 7. 2020 10:37

Ano, Creditas smazal z webu informaci o garanci 1,6% do 30. 6. 2020. :D :
Avšak jistě ani sám nedoufá, že tímto smáznutím, smazal také tuto garanci a veřejný příslib, že.
Stop o tomto veřejném příslibu existuje zajisté dosti, že miláčci z Creditasu :D :D :D
Naposledy upravil redhaven dne 6. 7. 2020 15:20, celkově upraveno 1
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xls 6. 7. 2020 13:32

Vtipný je, že když jsem je upozornil na tuhle prasárnu, tak ještě pošlou nabídku na investice a podřízený (nepojištěný) vklad. Jako že teď jsme vyzkoušeli jeden podvod, ale hned vyzkoušíme i další. Fakt nechápu, co si tam nabrali za materiál.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 7. 2020 15:03

Podvodníci se často snaží nenápadně zamést stopy a ztížit důkazní situaci podvedeným...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 7. 7. 2020 08:45

Ne, tak beru zpět, to oznámení je to jen těžko dohledatelný v jiné části webu: https://www.creditas.cz/aktualita?articleId=92743_R

Teď je jen potřeba je donutit to taky dodržet.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 11. 7. 2020 17:41

Používáte někdo u Creditas starý spořák z r. 2017? Podle informací u účtu to vypadá, že narozdíl od těch nových se ho pásmové úročení netýká a na celou částku je 0,5% ?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 7. 2020 18:47

na info u účtu se nedívej, taky tam mám pořád bonusovou sazbu +0,2% která už neplatí. Platí oficiální dokumenty.
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků