Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fc70 3. 7. 2020 20:56

Jde zadat normální platební příkaz – ale čerpané peníze jsou úročené bez bezúročného období, takže se to naprosto nevyplatí. (Určitě tu někdo doplní případné triky, na které nemám žaludek a pozornost.)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod peliculiar 3. 7. 2020 21:06

Jasně, když to nespadá do beúročného období, tak to nemá smysl. Já bych si jinak vystačil jen s kreditkou a spořícím účtem, takto musím přesouvat prachy mezi BÚ a SÚ, protože na BÚ (až na výjimkyú není žádný úrok.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 3. 7. 2020 22:00

Trik je v tom, že se vše musí uhradit do konce měsíce, pak úrok není. Ne do dalšího výpisu, to pak úrok je.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 7. 2020 06:07

Jen pro sichr se zeptám: když převedu přeplatek nad úvěrový rámec příkazem do jiné banky a nebudu poté do konce měsíce nic čerpat, nebudou žádné úroky z převodu ani poplatky za vedení KK. Jsem v obraze?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 4. 7. 2020 06:18

Ano, zadny urok ani poplatek nebude.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fiasky 5. 7. 2020 20:21

Používám dvě kreditky Hello bank k běžnému placení kvůli 1% vratce a vyšší vratce na benzín u KK Mototechna. Plánuji pořídit hodinky Garmin a platit přes ně. Když si požádám o Curve a budu mít podkladovou KK Hello, bude mi Hello dávat 1% vratku a vyšší vratku na benzín u KK Mototechna?Díky.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tocassido 8. 7. 2020 17:58

Ano vratku na palivo i 1% za platbu ti HB uzná.
tocassido
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod limec 9. 7. 2020 13:14

dostal sem dnes poprve sms dik ze jste pouzival kreditku, ziskal jste odmenu 150, to normalne posilaji nebo nejaka novinka?
limec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 7. 2020 13:19

Mně to chodí už docela dlouho, měsíce určitě.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rafael58 9. 7. 2020 13:19

Mne to chodi od prosince 2018.
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 7. 2020 13:20

Ještě dotaz, dává Hello 1 % i při cashbacku bez "prostředníka"? Dosáhl jsem limitu na Curve :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 9. 7. 2020 13:30

Jo. Při bezkontaktní platbě určitě jo.
Naposledy upravil suram dne 9. 7. 2020 13:52, celkově upraveno 1
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 7. 2020 13:43

PatrikChrz píše:Ještě dotaz, dává Hello 1 % i při cashbacku bez "prostředníka"? Dosáhl jsem limitu na Curve :(

Pak je potřeba limit zvýšit! ;-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 7. 2020 17:58

Přes IB jsem chtěl zrušit jednu ze dvou KK a zaslat přeplatek na účet. Přišel mi copy paste mail, že na to mám využít formulář a zaslat mailem nebo poštou. Odpověděl jsem, že všechny údaje už mají a ověřenou cestou jsem se jim již prokázal, takže jim nic nevyplním a znovu požádal o zrušení a zaslání přeplatku.

Odepsali zase nějakej canc, že podle VOP tam musí být vlastnoruční podpis, nicméně onen kreditní účet je zablokován a přeplatek už zaslali. Bude to teda zrušeno nebo to bude viset ve stavu zablokováno? :-D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 16. 7. 2020 03:01

HB od 23. 9. rozšiřuje výluky z bezúročného období, včetně jmenovitých zmínek všelijakých zde populárních služeb (Curve, Twisto, Seznam peněženka, Revolut, Richee, pošta).
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků