Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 7. 2020 09:26

Platilo by to s jakoukoliv kartou, ale u Revolutu to platí několikanásobně - vždy s sebou mít záložní kartu. Co se týká specificky těch mýtných bran, tak vím, že kamarád takhle s Revolutem loni v Itálii nezaplatil ani na jedné. Osobní zkušenost nemám, ale na Revolut bych 100% nespoléhal ani na běžné placení.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1jorgos 7. 7. 2020 09:52

PierreUSA87 píše:Zdravim,

chci se zeptat, jestli v posledni dobe nekdo necestoval do Chorvatska a ma zkusenosti s Revolut kartou a placeni mytnych bran, atp. po ceste bezkonotaktne. Funguje to, nebo se mam radeji pripravit na nejaky work-around?

Diky

Na 98% bran ti obsluha z okna poda terminal na kroucenym kabelu a zazaplatis Revolut kartou bezkontaktne pipnutim. Na branach bez obsluhy (napr. Demerje) zasunes listek a pak kartu do skviry jak v bankomatu a vyjede ti uctenka.
V hospode, trajekt, benzin i v obchode normalne pipnutim, tak v 5% pozor na DCC rict obsluze ze chces v kunach ne v librach!
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 7. 7. 2020 16:46

Dnes jsem vybral hotovost z bankomatu Monety bez poplatku. Driv si Moneta uctovala poplatek za vyber zahranicni kartou, ne?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 7. 7. 2020 16:49

Jo.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 14. 7. 2020 09:24

Posílali jste poslední dobou platbu na český účet? Zrychlilo se to s účty u RB nebo stále minimálně D+3?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 7. 2020 09:33

Posilal jsem o vikendu, ma dorazit zitra (CS)
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 14. 7. 2020 10:17

poslal jsem v sobotu 11.7. pozdě večer 20k na účet v RB. Teprve teď, 14.7. v 11:07 jsem dostal od Revolutu notifikaci, že jsem 11.7. odeslal platbu, komu a že očekávané připsání je pondělí 13.7. Na účtu zatím nic není.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 14. 7. 2020 10:18

Nic se nezrychlilo. Trva to furt dlouho.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 7. 2020 00:35

A1rh- píše:poslal jsem v sobotu 11.7. pozdě večer 20k na účet v RB. Teprve teď, 14.7. v 11:07 jsem dostal od Revolutu notifikaci, že jsem 11.7. odeslal platbu, komu a že očekávané připsání je pondělí 13.7. Na účtu zatím nic není.

sobotní platba dorazila na účet v RB ve čtvrtek v 1:30 ráno.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 16. 7. 2020 12:03

Zalozil jsem revolut pres ref. link, poslal 1500 a nasledne vybral, ze chci standard kartu -> nauctovalo mi to 118kc poplatek -> v tom ref. linku to ale psalo, ze by karta mela byt zdarma - udelal jsem neco blbe?
Poplatek je normalne strzen a psat si s jejich chat botem vypada, ze je o dusevni zdravi.
Je to standard postup tohle?
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stanickses 16. 7. 2020 12:28

Napiste "live agent" do chatu a prepoji Vam to realneho operatora. Ohledne toho charge pamatuji si matne ze ten proces v aplikaci byl udelany tak, aby clovek defaultne vybral nejake rychlejsi doruceni, coz bylo zpoplatneno nejakou podobnou castkou. Muselo se aktivne neco prekliknout, aby to bylo zadarmo. Muze to byt stale tento pripad
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 16. 7. 2020 12:34

OK zkusim live...
Ja to prave preklikl a stejne jsem zaplatil...
EDIT: tak typek psal, ze nemaji zadny active promotion a ze ref. link tam sice je, ale ze ve vysledku nic nedela...tos tak :-D
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stileth 17. 7. 2020 19:28

retron píše:Posílali jste poslední dobou platbu na český účet? Zrychlilo se to s účty u RB nebo stále minimálně D+3?

poslal jsem 1.7. v 9 vecer a pripsano v Creditas 8.7. a platba prisla z uctu v CS
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 7. 2020 23:18

Já posílal tohle úterý a dnes v pátek ráno připsáno.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 18. 7. 2020 08:00

Jinak receno, odesilaji porad "postaru"...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron