Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 24. 7. 2020 11:01

suram píše:Je to standardní jen u plateb s bývalým poskytovatelem transakčních služeb Wirecard. Už mají jiného poskytovatele.

No nevím, mi se totéž stalo včera - platba i vratka na curve Cash, takže to starým poskytovatelem nebude.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 24. 7. 2020 11:20

Milos píše:
suram píše:Bohužel s tím bude brzo v ČR konec, v mém okolí mají už ve dvou Penny nový SW v pokladnách, CB nejde bezkontaktně vůbec a kontaktně ukazuje terminál u Curve karty "declined".


Funguje vám aktuálně CB přes Curve kartu? Včera a předevčírem jsem zkoušel CB 3000Kč v Penny a Albertu, terminál pokaždé požadoval zastrčit kartu (vůbec nenabídl bezkontaktní platbu) a platba skočila s výsledkem "Declined" či "Zamítnuto". V aplikaci Curve se žádná informace neobjevila.


V Albertu nikdy nebylo možné dělat CB bezkontaktně a v Penny je to asi novinka, tam to šlo.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 7. 2020 14:11

V Albertu je (kromě nutnosti kontaktní platby) navíc CB blokován jen na české (v ČR vydané) karty, Penny se asi po nich bohužel opičí, dle toho co píše @Milos.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 24. 7. 2020 16:41

V Penny postupně aktualizují pokladní systém, takže v některých prodejnách to ještě jde bezkontaktně, v jiných už nejde.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 7. 2020 06:06

Funguje vám dnes GBiT? GBiT mně končí po volbě GBiTu u položky na zdrojové kartě vrácením na hlavní obrazovku a při druhém pokusu výpisem "0" s hláškou OS, že app přestává opakovaně pracovat, aniž bych měl možnost vybrat cílovou kartu. Na G-play novější verze app není. Restart mob. nepomohl.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 26. 7. 2020 08:40

u mě stejný... Něco se jim rozbilo, včera večer to šlo normálně
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 7. 2020 11:15

Zatím GBiT nefunkční.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 26. 7. 2020 16:47

už to vypadá funkční...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 7. 2020 21:04

U mě zatím GBiT stále KO. Co ostatní GBIŤáci?
Nepomohlo ani odlogování a nové zalogování do app.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 26. 7. 2020 21:51

Mně funguje, zdá se, úplně bez problémů.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 26. 7. 2020 22:03

Ani mně GBiT nefunguje.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 7. 2020 22:12

Právě jsem poslal povzdech na support Curve, dám vědět až mně odpoví.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 7. 2020 05:39

Je nás více, co nám GBiT nefunguje: https://community.curve.app/t/go-back-in-time-issue/23996
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 7. 2020 09:25

+1
Nejdriv jsem myslel ze je to mym starym phonem, ale evidentne ne. I po premigrovani na uplne novy cisty android to pada.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 7. 2020 13:15

Dle komunity Curve, viz odkaz na mém posledním příspěvku, jsem nainstaloval dnešní update Curve app 2.23.1 (Android). Vypadá to, že by GBiT prošel, ale beta tester na uvedené stránce popisuje divné chování GBiTu, takže jsem svůj GBiT raději nedotáhl do konce a skončil u zobrazení výběru cílové karty.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků