Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 4. 8. 2020 11:19

A zdražujeeeem!

14. 8. 2020 dojde ke změně v ceníku poplatků za odložení vyúčtování. Jedná se o rozdíl v řádu korun, maximálně desítek korun. Detailní ceník za odložení můžete nastudovat tady.

https://www.twisto.cz/podminky/cenik/
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 8. 2020 11:28

Tak cena za odkládání splatnosti snad nikoho skutečně nezajímá, ne?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 4. 8. 2020 11:34

RPSN v řádu mnoha desítek procent - to se opravdu vyplatí!
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 4. 8. 2020 11:35

Lafayette16 píše:Tak cena za odkládání splatnosti snad nikoho skutečně nezajímá, ne?

Taky si neumím představit šílence, který si tam něco odkládá, nicméně dal jsem to sem k zamyšlení, jak moc asi musíš bejt v hajzlu jako firma, když ti nestačí RPSN nějakejch 25 až 70%. Co to zdražení má jako za cílovou skupinu?
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 8. 2020 12:14

Lol Phirae píše:Co to zdražení má jako za cílovou skupinu?

Já vlastně dodneška přesně nevím, kdo je cílová skupina pro Twisto. Já to nejspíš ale nejsem :-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 4. 8. 2020 14:06

Cílová skupina je někdo, kdo si chce půjčit jednu tisícovku. Ne 50, ne 200, ne 500. Náklad 45 Kč z tisícovky za měsíc je samozřejmě šílené RPSN, ale když se na to podíváte pohledem ceny za provoz webu a transakci, tak to není tak strašné – v podstatě to vylučuje úplně jakoukoli ruční práci. A samozřejmě skupina lidí, která si chce půjčit jednu tisícovku, je asi hodně riziková, takže další důvod pro vysoké RPSN.

Jiná věc je, jestli se pro takovou cílovou skupinu vůbec někdy dá vydělat. To my tady asi těžko spočítáme.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 8. 2020 17:22

Opět nabízej 300 za doporučení - do 15.8. Což mi připomíná ty nedořešené reklamace na 500 za doporučení někdy 2-3 měsíce zpátky. :grr:
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 6. 8. 2020 18:10

Tak už to opravili, další platba kartou už mi neprošla...
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 8. 2020 18:14

.357 píše:Tak už to opravili, další platba kartou už mi neprošla...

Heee???
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 8. 2020 18:15

Nojo, nejde to. Dokonce ani částečně. Větší částku prostě kartou nezaplatím vůbec (nemůžu část zaplatit kartou a zbytek převodem).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 8. 2020 18:23

Lafayette16 píše:Nojo, nejde to. Dokonce ani částečně. Větší částku prostě kartou nezaplatím vůbec (nemůžu část zaplatit kartou a zbytek převodem).

Jo taak. No ale na to upozornili hned když tu kravinu zavedli. Ono teda vůbec to jede nějak podivně - platil jsem vyúčtování ze dvou účtů, okamžitá platba plus převod uvnitř Fio, a zaúčtování trvalo skoro jeden den. Nepochopeno.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 6. 8. 2020 19:12

Hned nasledujici den po upozorneni na tuto chybu bylo opraveno (tedy vcera)
Ale kdo mate vetsi platbu, tak lze cast zaplatit prevodem a cast kartou (ne, ze ne)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 6. 8. 2020 21:15

Milos píše:
barnyss píše:No nevím, split se už třetí den marně snažím realizovat, vždycky to u toho, komu pošlu split email, skončí na ověřování osoby.

Je tady ještě někdo další, komu nefunguje split? Zkoušel jsem dva splity na dva různé známé bez Twisto účtů a oběma to hlásí „Ověření momentálně nefunguje, kontaktujte zákaznickou podporu“. Už to týden řeším s Twisto a zatím mi napsali:

Naše IT oddělení se stále snaží problém vyřešit, jelikož nemůžeme přijít na to, kde je problém. Chyba se ukázala pouze u dvou našich klientů a jedním z nich jste byl vy. Jakmile budu mít víc informací, budu Vás informovat.

Nechce se mi nějak věřit, že jsme pouze dva klienti s tímto problémem :-)

Tak po urgenci problému s nefunkčními splity mi dnes odpověděli toto:

Vážený pane X,

situaci jsem ověřila u kolegů. Bohužel to vypadá, že se splity máme plošný problém, který řeší naše IT oddělení. Je to složitější, než jsme mysleli.

Moc se Vám omlouváme a prosíme o trpělivost.

Přeji hezký den.
S přátelským pozdravem
Andrea
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 8. 2020 01:54

Lol Phirae píše:Opět nabízej 300 za doporučení - do 15.8.
Tuto informaci máš odkud? Já po přihlášení se do Twisto tam mám stále
Líbí se vám placení s Twistem? To jsme moc rádi! Doporučte ho a za každý nově schválený Twisto účet dostanete odměnu v kreditech. Vy jich získáte 50 Kč a vaši kamarádi 50 Kč.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 8. 8. 2020 07:48

vlazy píše:
Lol Phirae píše:Opět nabízej 300 za doporučení - do 15.8.
Tuto informaci máš odkud?

Z mailu. (Souhlasí i v aplikaci.) Asi speciál nabídka pro *****é klienty. :mrgreen:
Lol Phirae
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka