Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jir.vesely 6. 8. 2020 15:13

Dalo by se asi polemizovat o tom, jak dobrý nápad je utratit 5000 v KFC, no :)
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 6. 8. 2020 15:45

Kromě toho článek je GB, v Polsku budou určitě kuřata zdravá jak řípa.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 6. 8. 2020 16:38

Take to nechapu ty velke utraty za Kfcko,ano obcas si dam Bsmart, furt lepsi kureci nez nejaka mleta srajda z Mekace, kde to nejsou opravdove burgery.-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 8. 2020 17:11

Lafayette16 píše:
audiobullys píše:ještě koukám má MC donalds.

?? kde?


Našel jsem todle přes Google
https://www.vipvoucher.cz/znacka/reklam ... d-s-s-r-o/

To ambi má tu brazilskou restaurací? To by šlo, párkrát do roka na skoleni do Prahy jezdím, nebo za obchodem.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 8. 2020 17:54

Maximální částka 500 Kč bude na kartu nebo na klienta?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 6. 8. 2020 18:12

Ano, Ambiente Brasileiro. Rozhodně jedna z mých oblíbených. Akorát nevím, jestli ten bonus bude i když se tam ta poukázka koupí online. Toho bych se asi bál.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 8. 2020 18:17

jir.vesely píše:Ano, Ambiente Brasileiro. Rozhodně jedna z mých oblíbených. Akorát nevím, jestli ten bonus bude i když se tam ta poukázka koupí online. Toho bych se asi bál.


Aha! Dobrá připomínka.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 8. 2020 20:26

jir.vesely píše:...@A1rh-: Tohle taky nechápu a ještě víc nechápu, že se tam někteří snaží úplně napřímo doptat, jak s tím co nejlíp vydrbat... Jako dobře, ty banky to sledujou samozřejmě i tady a na jiných fórech, ale psát to přímo na jejich fórum mi přijde fakt jako moc. Když tohle vidím, tak se ani nedivím, že je těch výhod a bonusů pořád míň.

Právě proto, že banky jsou si velmi dobře vědomy svých nezdokumentovaných funkcí a ještě více jsou si vědomy nemožnosti je "zdokumentovat" finančním omezením od svých akcionářů či matek, není třeba v této problematice opatrně našlapovat jako kolem odjištěné bomby, myslím tím raději se neptat nebo jen náznakem ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 6. 8. 2020 20:35

To beru, ale co je potom to očekávání? Že tam Terka bude potvrzovat ty díry a nezdokumentované funkce, aby tím jako zaměstnanec banky podporovala jejich nadměrné využívání? Ale no tak...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 7. 8. 2020 00:56

Asi není potřeba našlapovat tak, jako by banka o věci nevěděla – ale je dost možné, že spousta klientů o nich neví, tak psát o nich na oficiální bankovní fórum zvýší bance ztráty a zvyšuje motivaci banky to nějak napravit.

Samozřejmě fóra tu jsou „pro klienty“, takže vůbec nepsat o dobrých způsobech využití produktů by taky nedávalo smysl…

A nebo je tedy možné (a v případě Hello Spolu asi i docela opodstatněné) se k tomu tvářit tak, že je to skupinka pár desítek lidí, kteří všichni beztak ví, a jiní klienti tam vůbec nechodí, takže to nikomu neuškodí. Kdo ví.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 8. 2020 06:27

jir.vesely píše:To beru, ale co je potom to očekávání? Že tam Terka bude potvrzovat ty díry a nezdokumentované funkce, aby tím jako zaměstnanec banky podporovala jejich nadměrné využívání? Ale no tak...

Pokud by nezdokumentované funkce k 23. 9. zrušili, očekával jsem od Terky na mou jednoduchou otázku jednoduchou odpověď "Ne." Odpověď "Ano." jsem z důvodů, které uvádíš neočekával. :-)
Otázku jsem ne zcela dobře formuloval, měla začínat Po 23. 9. ... a ne I po 23. 9. ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 8. 2020 06:51

Jo ty se bavíš spíš o tomhle téma. To zase celkem chápu, protože tam vlastně není zdokumentované ani to, co tam zdokumentovali :) navíc oni sami curve předtím tlačili kvůli nfc platbám. Já se bavil spíš o tom, jak se tam někteří přímo ptají na to, jak co nejvíc vydojit různé bonusy, jako teď ty restaurace. Máš pravdu v tom, že žádná odpověď je taky odpověď, ale prostě mi to přijde tak nějak za hranou.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 8. 2020 06:53

fc70 píše:...
A nebo je tedy možné (a v případě Hello Spolu asi i docela opodstatněné) se k tomu tvářit tak, že je to skupinka pár desítek lidí, kteří všichni beztak ví, a jiní klienti tam vůbec nechodí, takže to nikomu neuškodí. Kdo ví.

Dle statistik fóra se na fóru vyskytovalo 50 účastníků za poslední týden, tedy nejsi asi vůbec vzdálen od pravdy. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 7. 8. 2020 10:27

K ty akci by to chtělo nějaký podrobnější podmínky. Provedl jsem velkou platbu za hotel 4. , Zaúčtována byla až 5.8. .. bude se to počítat? Co myslíte?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 8. 2020 11:05

Jsem si celkem jistý, že nebude.
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků