Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 7. 2020 07:39

Tak to je ale u každé banky, v tom RB není jiná. Snad žádná banka neoželí/neodloží svůj poplatek jen proto, že by klient byl v mínusu, zaúčtuje ho vždy když na něj má dle sazebníku nárok :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 7. 2020 07:41

Akorát RB to už párkrát udělala, i když na něj nárok neměla. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 30. 7. 2020 16:11

pino píše:
hopo.hopo píše:
suram píše:Doufám, že kreditka DeLuxe bude k Prémiovému kontu stále zdarma.


No teď na to zas koukám a vypadá to, že už nebude, což je tedy mrzuté.

https://online.rb.cz/doc_attachments/ce ... 092020.pdf

Na konci strany 3 je uvedeno "Kreditní karta DE LUXE ... Stará cena: Cenová zvýhodnění platná k 31. 12. 2019 zůstávají zachována. ... Nová cena: Poznámka se ruší"

To samý ohledně Style na straně 4.

Bankéř mi potvrdil, že DE LUXE k prémiovému účtu, založená do 31.12.2019 bude od 1.9. zdarma, tedy něco ve smyslu "Cenová zvýhodnění platná k 31. 12. 2019 zůstávají zachována" Rád bych, kdyby to potvrdil i nějaký jiný bankéř někomu jinému.


Jj, tak už to mám taky potvrzené emailem.

Vážený pane ...,

dovolte nám reagovat na Váš e-mail.

Pokud jste měl kreditní kartu vedenou zdarma, zůstane nezpoplatněná i nadále.

V případě dalších dotazů jsme Vám i nadále k dispozici.

S přáním příjemného dne
...
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jirkau 1. 8. 2020 08:54

Ahoj, koukám správně že pokud platím kartou v EUR, tak RB použije k 1.8.2020 kurz 27,410 (valuty - prodej) a ČSOB má kurz 26,947? To má RB fakt kurz o 1,7% horší?
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 8. 2020 17:15

u RB si jedině naplnit euro účet a platit z něj (multiměna), jinak kurzy dobré nejsou
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 2. 8. 2020 17:56

Ty nejsou dobré ani u ČSOB, Revolut má 26,073.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirkau 2. 8. 2020 20:37

Díky za potvrzení, nečekal jsem že bude RB o tolik horší. Revolut už nestihnu, budu platit relativně malé částky, a beru hotovost - EUR můžu nakoupit za 26,40. Další "výhoda" naší měny.
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 8. 2020 17:44

Prosím vás, chci se jen zeptat, jestli ta funkce Otevřít účet v IB je skutečně akorát na ozdobu, resp. k násrání klientů, nebo to snad někomu funguje?

Screenshot_RB_BU_01.png

Screenshot_RB_BU_02.png

Screenshot_RB_BU_03.png

Screenshot_RB_BU_04.png
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ondrej1 6. 8. 2020 19:31

Chystám se na to, pak podám zprávu.
Ondrej1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 7. 8. 2020 07:51

podle me je to pouze k nas*ani klientu - ja to kdysi zkousel a taky to neslo - ale zas to bylo stesti, pac pak po mesici zavolali, zda nechci ten ucet a ze mi za sjednani daji tisícovku - takze jsem z te nefunkcnosti v podstate utrpel litr na uctu navíc :-D
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 7. 8. 2020 08:03

No ten účet dotyčný právě chce kvůli odměnám (viz poslední klienty inspirovaná "vylepšení").Tak jsem jen myslel, že ta funkce v IB má nějaký smysl.

Další perla - u nové kreditky (klient nikdy nic u RB neměl) nastaveno pro 3DS ověřování telefonní číslo z doby, kdy měl někdy začátkem tisíciletí účet u eBanky. :roll: :?:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icdesoft 7. 8. 2020 08:17

Před 14 dny založen Chytrý účet (taky jenom kvůli odměnám z kreditky) během pár minut, vše bez problému. Ještě před tím jsem aktivoval RB klíč, kterým jsem pak smlouvu hned podepsal.
icdesoft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radecek 7. 8. 2020 08:28

Lol Phirae:
Jste mi připomněl, jak mě při rušení kreditky zarazilo, když mi bankéř četl emailové adresy, které tam na mě má, a jedna z nich byla ze zaměstnání, které jsem ukončil v půlce roku 2000. Říkal jsem si, že by mě zajímalo, jak se k ní dostali, když můj první kontakt s RB byl v okamžiku, kdy si mě koupili od Citibank, u které jsem byl až někdy od roku 2011. A ona to asi byla taky eBanka, u které jsem sice nikdy nic neměl, ale někde sehnali mé údaje, vystavili mi kartu s tím, že aktivací se stanu jejich klientem, což se nikdy nestalo.
radecek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 8. 2020 14:29

Já měl na kartě jméno nahlášeny u Citibank.. Přestoze jsem ukazoval občanku na pobočce RB při přenosu účtu s jiným jménem , tak si stejně přenesli starý údaje.
Takže je to jejich systémem.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 7. 8. 2020 14:31

Vážení klienti, dnes v noci z 07.08.2020 na 08.08.2020 v čase od 22:00 do následujícího dopoledne proběhne plánovaná odstávka Internetového i Mobilního bankovnictví Raiffeisenbank. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků