Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 8. 2020 12:33

rušil jsem u Moto KK pojištění MASTER a v dnešní době jediná možnost jak to provést na dálku bez návštěvy pobočky byla, že mi poštou, doporučeným dopisem (proč doporučeným ??) zaslali předvyplněný formulář "Žádosti o změnu ....", tuto je třeba podepsat, vyfotit nebo naskenovat, aby to bylo čitelné ( s tím jejich dementním fontem, na který potřebuji lupu to chce kvalitní scanner) a zaslat na info@hellobank.cz nebo přes formulář na webu.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 8. 2020 12:35

stepano: Inspiroval bych se reklamou Air na 10 %. :-) :-) :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 7. 8. 2020 13:39

Předevčírem večer jsem si zažádal o KK přes IB a do teď se mi nikdo neozval, nepřišel mi žádný e-mail s potvrzením o požadavku a v IB žádost také nevidím. Je tohle normální nebo mám zažádat znovu? Jinak přiložil jsem i potvrzení o příjmu abych to urychlil. Čekal bych aspoň potvrzení nebo krátký hovor že se něco děje...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 7. 8. 2020 19:21

Málokomu dají KK přes IB, jistější je přes partnera.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 8. 8. 2020 10:06

Tak se nakonec včera ozvali někdy před 17h. Mám předběžně schváleno a mají poslat dokumenty k podepsání. Doufám tedy, že už žádné vlny dělat nebudou. Úvěrový rámec jsem si dal ani ne 40% mé čisté mzdy a žádné splátky a "vroubky" nemám, takže nevidím důvod k zamítnutí žádosti.

Chci si za cca rok brát hypo, tak to mám primárně kvůli vytvoření historie v registru a hodí se mi do zahraničí...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 8. 2020 10:38

Dnes přišel mejl že akce 10 procent zpět je aktivní na vybrané kartě. Přitom tam mam 2 u nich. První expert a přišlo to na druhou alzu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 8. 2020 18:55

Mohl by mě někdo naťuknout, jak těch 10% z ubytování a restaurací vzít? Zrovna dnes dopoledne jsem platil dvoutýdenní ubytko, ale o akci jsem se dočetl jenom tady. Informovanost od HB o vlastních akcích je nulová.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fiasky 10. 8. 2020 10:41

Pídil jsem se po vyjádření někoho z banky (kromě Terky z fóra), jak to bude s platbou dobírek na České poště po 23. 9. a jestli budou platby za dobírky zahrnuty do bezúročného období. Dvakrát mi odpověděli, že nebudou (i když už jsem v druhém emailu citoval přímo vyjádření Terky), až napotřetí, když už jsem byl ostřejší a ptal se, jaké vyjádření je tedy pravdivé, tak mi přišla tato odpověď, cituji: "Dobrý den, děkujeme za zprávu. Omlouváme se Vám za chybně podané informace. V případě úhrady služeb České pošty naší Hello kreditkou a to, platby za dobírku, odesílání balíků/dopisů, nákup denního tisku, známek a platby za jiné nefinanční služby, které Česká pošta poskytuje, se tyto transakce nadále započítávají do bezúročného období. Pokud byste využíval služeb elektronických peněženek například Curve, Twisto, Revolut, na tyto služby je udělena výluka a tyto transakce se do bezúročného období započítávat nebudou."
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 8. 2020 12:24

kdyz se splati kreditka do konce mesice, zadne uroky se pocitat nebudou
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod suram 10. 8. 2020 12:25

Ještě je na to upozorňují. :oboze
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 10. 8. 2020 18:19

slavo963 píše:kdyz se splati kreditka do konce mesice, zadne uroky se pocitat nebudou

Žádné úroky se počítat nebudou, když se kreditka splatí do 25. následujícího měsíce. Je dobré rozlišovat mezi pojmy a dojmy.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 8. 2020 18:28

Nikoliv, @PTM. My tu diskutujeme o novince, co začne platit v průběhu září, tedy zrušení bezúročného období (dalších) určitých typů transakcí, např. Curve či Twisto. Tvůj přístup by k úročení na zlomu měsíce vedl. Zatímco doplacení dluhu do konce měsíce negeneruje úrok už teď ani na jiných transakcích co nepatří do bezúročného období, jako hotovostní výběry či převody z úvěrového účtu, a snad to zůstane.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Švagr 11. 8. 2020 08:18

Jejich systém neumí omezovat odměny jiným způsobem, než zařadit transakce do přímo úrokovaných. Proto ten zdánlivý zmatek odměny/ bezúročné a úročené platby. Tedy jak píše minarjo, splácením do konce měsíce se půjde vyhnout poplatku a úrokům, ale odměny nebudou. Asi nejlepší způsob jak zaříznout GBiT.
Švagr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 8. 2020 09:56

Za dobírky bonus bude.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 8. 2020 11:32

A komu by se to vyplatilo? Nikdy jsem dobírky nevyužíval, ale zde z fóra vím, že náklady odeslání jsou kolem 100-110 Kč a při maximální Hello odměně 150 Kč by tedy byl čistý zisk do 50 Kč. Což za tu práci a dvě návštěvy pošty ani náhodou nestojí.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků