Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 23. 6. 2020 12:12

Ano, Rb se snaží pořád zákazníka každých pár měsíců někam dokopávat: nejdřív chodily výpisy z KK v pohodě mailem, pak vnutili nutnost stahovat z IB, teď už chtějí i peníze za vstup do toho IB a pro odměny nutnost zbytečného účtu. Kromě toho ta KK při zřízení vracela 2 % ze všeho do 2.000,-. Za sebe říkám nas**t!
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 6. 2020 12:23

Minarjo: Ale fakticky to zpřísnění (resp. komplikace) je. :) A fakt nevím, co si banky slibují od toho, že někomu něco vnutí. Nějak mi to nepřijde jako ta správná motivace.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 23. 6. 2020 13:14

Tak kdo už účet má, nic neřeší, kdo ještě nemá, tak přes Ušetřeno z nich vytáhne další litr.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 16. 7. 2020 12:49

Lze stále bezplatně vybrat z kreditky RB přes CRV z bankomatu hotovost?
Nebo se to již okamžitě úročí?
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 16. 7. 2020 14:43

ano lze akorat bez bonusu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ezra 22. 7. 2020 11:08

funguje ted nekomu historie transakci kartou v mobilni aplikaci? Mne to nejde od sobotni prestavky systemu
Ezra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 22. 7. 2020 11:09

Jde, ale nešlo mi to minulý tyden u dvou kreditek ze čtyř.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 7. 2020 15:57

Kdyby tu byl náhodou někdo, kdo za posledních 12 měsíců u RB nic neměl, tak ke kreditce Mall.cz je teď bonus (vratka za první nákup kartou na Mall) až 2500 Kč.

Podmínky: https://www.rb.cz/attachments/pi/karty/ ... ok2020.pdf
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod horva 28. 7. 2020 17:46

V tom dokumentu se píše, že „Klient" znamená osobu, které Banka ... poskytuje jakoukoliv bankovní službu, nebo které takovou službu poskytovala kdykoliv v období 12 měsíců předcházejících dni podání návrhu Smlouvy.
MALL kartu jsem měl před lety, zrušil jsem ji a nyní sice nejsem klientem daleko více než 12 měsíců, ale mám stále funkční IB. I když tam nemám žádný produkt aktivní. Při výpovědi na pobočce mi tenkrát řekli, že na přístup do IB nemají žádný formulář výpovědi.
Má někdo zkušenost, že mi dají podruhé MALL kartu i s bonusem? :?:
Nebude vadit tomu vyplacení bonusu třeba právě ten přístup do IB (který mi nezrušili), že je to poskytování bankovní služby.
horva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 8. 2020 15:42

Stalo se také někomu, že mu minulý měsíc nepřišel výpis ke KK Mall?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 8. 2020 21:51

Výpisy kreditky přeci už delší dobu emailem nechodí, musíš si je stáhnout v IB či SB (emailem chodí jen celkem zbytečné info o tom, že výpis se do online bankovnictví připravuje a bude tam později během dne, ten email by klidně mohli zrušit, to vím i bez něj).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jan.za 5. 8. 2020 18:36

Nemuzu zaplatit Mall kartou na Alze, pry platebni brana transakci odmitla... Mate nekdo stejny problem?
Kdyztak i SZ. Diky
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 8. 8. 2020 14:55

minarjo píše:Výpisy kreditky přeci už delší dobu emailem nechodí, musíš si je stáhnout v IB či SB (emailem ...

Tak tím, že mi nepřišel výpis ke KK Mall samozřejmě myslím, že nepřišel vůbec! Není v ani v IB, ani v appce. V detailu karty je stále datum příštího výpisu 20/07...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 8. 8. 2020 16:25

Kdyz karta neni pouzita, tak se vypis nevystavuje (nema na co)
Pak se prave v bankovnictvi zobrazuje datum posledniho vystaveneho vypisu.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 8. 8. 2020 17:34

Mám pár výpisů bez použití karty v daném měsíci, ale je fakt, že tentokrát nebyla ani žádná splátka za předchozí měsíc... Tak to je pro mě prvně zcela s nulovým obratem na účtu... Dík za odezvu.
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků