Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bigzachod 1. 7. 2020 21:08

24 měsíců platí pro účet, v podmínkách kreditky je akorát "Z účasti na Akci jsou vyloučeni stávající držitelé kreditní karty vydané pod obchodní značkou ČSOB nebo PS.", nicméně z minulosti tam byla vždy lhůta 6-12 měsíců, jelikož prvních 6 měsíců nabízí bezúročných, tak aby ji někdo nezrušil a nezaložil znovu kvůli té výhodě... ale v podmínkách jsem to nenašel...
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod horva 15. 7. 2020 12:58

Mám nově založenou kreditku a protože jsem ji již částečně vyčerpal ale ještě nemám žádný výpis tak bych si ji chtěl dobít.
Tedy pošlu si peníze na svůj úvěrový účet (žádný var. symbol zde není potřeba)?
Mohu poslat peníze z jakéhokoliv účtu? V žádosti jsem uváděl, že na splácení mám poštovní účet.
A za jak dlouho se splátka projeví, abych mohl opět kreditku použít?
Děkuji.
horva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 15. 7. 2020 15:39

ANO, žádný VS není potřeba uvádět.
ANO, peníze na kreditní účet můžete poslat z libovolného bankovního účtu.
Peníze se na kreditním účtu objeví tak rychle, jako kdybyste je posílal na běžný účet. Záleží tedy z jaké banky je budete posílat a jestli klasicky nebo prioritně (nejspozději tedy do druhého dne).
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod broooo 6. 8. 2020 14:31

Vi prosim nekdo jestli lze kreditku PS prebit a zaplatit vice nez je uverovy ramec?
broooo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 8. 2020 19:15

V době kdy jsem jí měl (rok až dva nemám) tak platilo, že přebití sice bylo možné, ale zaplacení víc než je úvěrový rámec nikoliv (úvěrový rámec současně i maximálním limitem). Třeba to změnili, ale pochybuji.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 6. 8. 2020 19:31

Myslim, že ze všech kreditek, které jsem kdy měl, to bylo možné pouze u HB (pravidelně jsem každý měsíc platil kreditkami s rámcem 10tis. za dobirky na poště 50tis.)
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 6. 8. 2020 20:07

To rozhodně ne jen HB, to jde i s kreditkami RB, UCB,, ČS, ...
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 6. 8. 2020 20:38

Naštěstí má ČSOB/PS ty limity týdenní...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 6. 8. 2020 21:45

minarjo píše:V době kdy jsem jí měl (rok až dva nemám) tak platilo, že přebití sice bylo možné, ale zaplacení víc než je úvěrový rámec nikoliv (úvěrový rámec současně i maximálním limitem). Třeba to změnili, ale pochybuji.


Potvrzuji. Přebít lze, ale zaplatit víc než je úvěrový rámec bohužel nelze.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod pezzay 9. 8. 2020 14:43

Zdravím...Dostal jsem Kreditku na 100k..zvláštní-u PS mám zůstatek 80haléřů asi půl roku :-D ..ale k věci:..pravidlaakce:,,..a po dobu 180 dnů ode dne otevření Účtu zvýhodnění v podobě zvýšeného přípisu bodů do věrnostního programu Svět odměn a to ve výši 2 % za každou platbu Kartou zaúčtovanou ve Světě odměn. Maximální počet bodů, které lze získat v kalendářním měsíci za platby Kartou je roven 1000 bodů,,...
chápu to dobře, že utratím 50k/měs. po dobu půl roku a za to dostanu 6000bodů a ty použiju místo 6000kč jako splátku úvěru Kreditky?
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 9. 8. 2020 15:44

to Pezzay - já to tak chápu i prakticky provádím
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pezzay 9. 8. 2020 20:02

..ještě jsem se chtěl zeptat, jak se vyhnout poplatku 50kč při výběru hotovosti..původně jsem zamýšlel provést 33x cashback v Penny :D , ale hned při prvním pokusu: zamítnuto. >:-( ...Tak tu pajcku oželím, ale někde tady jsem četl, že těch 100tisíc najednou bankomat nevydá.??tak nevím..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 10. 8. 2020 05:45

Precti si pravidla odmen. Za cashback ani vyber nic nedostanes... Najednou z bankomatu vyberes 80tis max.
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pezzay 10. 8. 2020 07:23

Ano,vím..ty pravidla znám. Jde mi o to, vybrat peníze a použít je tak, aby v bezúročném období zbytečně neležely na mém úvěrovém účtu..
Jen mne zarazilo,že cashback vůbec nejde provést...Mají to tak všichni nebo mám volat helpdesk..
..z toho bankomatu mi bude stačit vybrat 50tisíc..a dalších 50tisíc utratit kartou, abych dostal body..
..no nic..jdu shánět lidi, kteří jdou nakupovat 8-D :-) ..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 10. 8. 2020 08:30

já teda CB úspěšně 2 měsíce prováděl, teď mi to taky asi 2x zamítlo, tak nevím, jestli jsem přeťápnul limit, nebo se něco změnilo...
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků