MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 19. 8. 2020 18:57

Jo, jo. Když jsem si Monetu loni zřizoval, byla to krásná 2 %. Teď se propadla na úroveň Spořky. Na druhou stranu, Spořka se mi brzo propadne na nulu, takže se Země začne otáčet zase správným směrem. ;-)
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pospa874 22. 8. 2020 21:20

Nejspíš to nebude do konce října.
Vážený pane xxx

od 23.10.2020 změníme smluvní dokumenty. Jejich nové znění najdete ve své Internet Bance, kde pro uložení a vytištění budou k dispozici 1 rok.

S přáním hezkého dne
Vaše MONETA Money Bank
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 22. 8. 2020 22:24

Mám to samé, ale nic tam zatím nevidím... :-/
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 22. 8. 2020 23:11

Já to mám v IB už několik dnů (pod odkazem Zprávy, ne Dokumenty). Jde jen o změnu podmínek pro zabezpečení plateb kartami.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tom brava 24. 8. 2020 08:58

neskutečně mě štve, že IB je schopno se odhlásit v průběhu zadávání pokynu k převodu třeba jen když kliknu na jiný list/záložku/okno prohlížeče Chrome...nebo že by to byl časový log-out? Kolik je log-out - 1 nebo 2 min. od log-in? Pakárna totok....

Luxus jako přidat zařízení mezi důvěryhodné=login bez SMS...to je asi u MMB jen sen, že? :-S
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 24. 8. 2020 22:16

Tak jsem to stopnul a jsou to 4 minuty.. je to jedna z mala veci co me fakt irituje. Jina zalozka neni problem (Firefox).
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 24. 8. 2020 22:57

jsem to nevydržel a poslal dnes do MMB "námět na zlepšení" z jejich web-formuláře...snad to pochopí, voč kráčí 8-)

3 náměty na zlepšení v IB:
1.prodloužit interval login/out ze 4 min. na min. 10 min.
2. sledovat interval do logoutu dynamicky t.z. vracet na max. dobu při jakémkoli kliku myší v IB
3. zavést funkci s podporou účtu u Googlu: "přidat zařízení mezi důvěryhodné", aby se druhý a další login obešel bez nutnosti generovat/vkládat SMS
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 25. 8. 2020 09:50

Tak u mne to po 4 minutách vyhodí hlášku, že nevykazuji žádnou aktivitu a jestli chci zůstat přihlášený. Pod dalších 2 minutách nečinnosti mne to odhlásí.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 25. 8. 2020 11:55

Ano tato hláška vyskakuje i Chrome, ale jen když jsem na záložce banky; pokud jsem jinde, nevynutí si to její zobrazení....ale mám nové zjištění, asi jsem jim křivdil ohledně statického/dynamického intervalu...dnes když jsem měřil čas bez jiné aktivity, k odhášce došlo po 4min., ale když jsem z nudy po dobu testu proklikával různé položky v IB, neodhlásilo mě to ani po 9minutách....takže asi jsou ty 4minuty dynamické s resetem po každém kliknutí v IB, co?
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod farang 29. 8. 2020 10:23

Jakým způsobem zasílá Moneta platební kartu? Doporučeným dopisem nebo obyčejným dopisem?
farang
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 29. 8. 2020 12:56

Došla mi obyčejným dopisem.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 29. 8. 2020 19:37

je možné, že moneta blokuje vytvoření BÚ ve SB, když už je založen SÚ ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 30. 8. 2020 15:35

Do kdy bude úročit Monta to poslední spoření asi z dubna 1,5% ???
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bodyczech 30. 8. 2020 16:13

Snad prý 6 měsíců od založení...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 30. 8. 2020 18:53

Uvidíme v úterý, jestli se změní sazba.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků