Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod servpack 16. 8. 2020 07:55

Ono by stačilo, kdyby se bigzachod seznámil s podmínkami akce, do které se zapojuje:
UniCredit Bank píše:4. Do Kampaně bude zapojen klient, který od následujícího měsíce po založení Konta po dobu 12 kalendářních měsíců uhradí nákup v jakékoliv prodejně či na internetové stránce jakéhokoliv obchodníka na území České republiky a v zahraničí platební kartou vydanou UniCredit Bank a zapojenou do balíku služeb k nově otevřenému Kontu.
servpack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 16. 8. 2020 15:01

No mám ještě v plánu využít UCB k oholení o dalších téměř 2500Kč.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hannys85 17. 8. 2020 20:21

Začíná to být celkem nepřehledné v těch akcích UCB, protože v pravidlech pro vyplácení 1-3% odměny za doporučení konta je zase:

"Nákupy budou evidovány prostřednictvím programu U-šetřete po dobu jednoho roku, toto období začíná 15. dnem od splnění všech podmínek bodu 4, nejpozději tedy 15. 10. 2020, a končí po uplynutí 12 měsíců, nejpozději tedy 15. 10. 2021. Evidenci započítaných nákupů může klient sledovat prostřednictvím svého programu U-šetřete v sekci Úspory"

Z otoho zase nejde jednoznačně poznat jestli tím myslí 15 dní od splnění podmínek anebo, když podnínky splním např. 12.8, tak pro mě začíná období už 15.8...
Já mám za to, že období začíná 15.8,15.9,15.10, Protože akce končí 15.9, ale píšou tam o nejpozdějším termínu začátku vyplácení odměny jako 15.10. Kámoš jak si to četl, tak to pochopil, tak že 15 dní od splění podmínek..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bigzachod 23. 8. 2020 16:14

za změnu limitu u karty, respektive povolení internetových plateb bez 3D secure (abych mohl platit přes paypal), tak si naúčtovali 100Kč, ani mě nenapadlo se podívat předtím do ceníku, za tohle si účtovat peníze je pro mě sprostý u ukonto, které stojí 2 kila, bych předpokládal, že je vše v ceně...
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prologer 24. 8. 2020 21:08

Pokud by někdo měl zájem o zřízení účtu Unicredit v aktuální akci, kdy dostanete na rok vratku minimálně 1%, tak se mi prosím ozvěte do PM.
Nabízím za registraci na mou pozvánku 500Kč jako dárek :) Platí pro 2 lidi.
Naposledy upravil Prologer dne 25. 8. 2020 11:17, celkově upraveno 1
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 8. 2020 09:45

Pred 2 tydny byl muj ucet zruseny. Muzu zalozit opet? mam rad darky vseho druhu :-D
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Prologer 25. 8. 2020 11:17

Bohužel, podmínkou je 36 měsíců bez účtu v UC.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 8. 2020 12:59

Kreditky UCB fungují s Revolutem? Neúročí se to hned? Jsou za to procenta/míle?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 25. 8. 2020 13:03

Fungují, ale s Curve výběr z bankomatu okamžitě úročí.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 25. 8. 2020 13:06

Já u Axa kreditky bonus za dobiti Revolut nemám.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 8. 2020 13:56

Takže není úročeno hned, ale bonus není, jen to tak?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 25. 8. 2020 14:07

Naposledy jsem opakovaně dobíjel Revolut kartou Axa Unicredit v období květen-listopad 2018. Vždy bez okamžitého úročení, ale i bez odměny.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 8. 2020 23:05

Tak jsem 4.7.2020 sepsal výpověď k běžnému účtu na pobočce UCB a účet stále žije. Po podání reklamace mi sdělili, že žádnou výpověď neevidují. Tohle opravdu není normální banka.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 8. 2020 06:17

Jo je to tragédie. Mně výpověď psal bankéř ručně, je to normální? Nechtělo se mi tomu věřit. Jméno, adresu, telefon, mail, účet kde mají přeposlat přeplatek atd. Připadal jsem si v 20 století. Vlastně oni tam jsou pořád. Je to banka tak pro zaostaly východ, je znát že se zaměřují na Balkán.

Účet byl zrušený do 30 dnů od podpisu, apka je funkční, ale nemám tam žádné produkty.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Klient ps 26. 8. 2020 07:12

Já jsem na začátku prázdnin rušil sérii účtů (RB, Hellou bank,UCB).
Všude to proběhlo přes mobilitu a zrušeno. Jen UCB nic. Mám naplánovaný další postup, pokusím se zrušit účet kvůli změně obchodních podmínek (visa karty) a jako další želizko v ohni mám propadlý občanský průkaz to by v tom byl čert, aby jedno z toho nevyšlo.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků