mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rafaa 3. 9. 2020 06:03

https://www.mesec.cz/clanky/sporeni-v-z ... #newIndex1
Tady jsem četl přízpěvek od Patrika, že každý měsíc musí na účet přijít vklad (stačí 1 koruna), opět, když nepřijde, nedostanete za ten měsíc úrok. Na stránkách mBanky jsem to nikde neviděl, nebo mi něco uniká?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod regin 3. 9. 2020 06:42

To o tom pravidelném vkladu mne taky překvapilo, nikde jinde jsem tuto informaci neviděl. Ale pro každý případ jsem vklad provedl.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 3. 9. 2020 07:24

Ja jsem za cervenec ani srpen nic nevlozil, a urok dorazil bez problemu na vsechna mSporeni.

Zajimavy mBankismus je, ze datu zauctovani je pred datem uskutecneni.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 3. 9. 2020 08:59

Taky netuším, odkud Patrik vzal tu informaci, že je nutné každý měsíc aspoň 1kč přidat. Za srpen jsem nic na několik mSpoření nepřidal a úrok za srpen normálně přišel...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 3. 9. 2020 11:20

Podle mě tak, že stejně jako já narazil při zakládání účtu mSpoření na podmínku pravidelného převodu. Taky jsem si tam nastavil měsíční frekvenci převodu částky ve výši 1 Kč z bú...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leonos 3. 9. 2020 14:34

Leonos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 3. 9. 2020 23:11

Nemám zájem platit poplatky.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 4. 9. 2020 04:18

Přijímání je taky dobrý. Snad se po nějaké době dopracují i k odesílání zdarma, jako Air bank. Jen jsem zvědavý, jak to budou mít udělané. Jestli to bude výchozí volba a budu si muset dávat pozor, abych to vždy přepnul na normální platbu.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 4. 9. 2020 10:34

Odeslani zdarma D+0 bylo v mBank vzdycky do 8:00 (od zacatku mBanky, kdy to zadne banky zdarma nedelaly), a nyni pry do 13:00, takze neni potreba v pracovnich dnech okamzitou platbu.

Penize z jinych bank jsou pripsany v 9 hodin
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švagr 4. 9. 2020 15:54

mBank to trochu s těmi okamžitými platbami nezvládá. Fungují pouze pro mKonto. Všechny ostatní účty jako by neexistovali. Zkuste si třeba poslat splátku KK z Fio. Mě to ukazuje "účet neexistuje". Dle Fio prostě mBank platby odmítá přijímat.
Švagr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 4. 9. 2020 16:40

A co platby v bance, bere je teď mBank jako okamžité a účtuje poplatek?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 9. 2020 17:57

@Švagr, to se tak nějak dalo očekávat. Vždyť i Česká spořitelna, která se s Air do OP zapojila jako první, neumožňovala přijímat OP na účty kreditek, také to nešlo taková OP (vracelo se to). Až někdy na jaře, cca rok po zpřístupnění OP, to začali v ČS umožňovat i pro kreditky...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 5. 9. 2020 12:20

Nechtějí, abys splatil kreditku včas :-) To by jinak přece měli 100% inkaso zdarma. Pokud se nepletu, uměli jen 99% inkaso zdarma.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 6. 9. 2020 13:28

Je možná na mSpoření vložit jednorázový vklad? Nepřišel jsem na to jak. Dík.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 6. 9. 2020 13:38

Klepnout na mSpoření a Extra vklad vpravo nahoře
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků