Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 9. 2020 08:30

Já měl přes Curve v podstatě vše a odměna byla kompletní. Ale je pravdou, že jsem všechny transakce pro základní odměnu měl už v první půlce srpna (ve druhé už jen párkrát restaurace přímo placené HB nálepkou pro tu mimořádnou odměnu 10%), tedy v té druhé půli měsíce to mohli laděním rozladit :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 4. 9. 2020 08:38

Jestli oni neladí občas na produkční instanci ;-)
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 9. 2020 11:52

goropes: taky jsem měl všechny platby už v první půlce srpna (přes CRV) a vše s bonusem. V předchozím měsíci jsem se zapomněl a hradil i nějaké Twisto a pak mi o to bonus neseděl (už nedávají). Neměl jsi tam třeba něco podobného?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 9. 2020 12:13

fakt nedávají za Twisto (napřímo),
i když já nevím - platím Twisto přes CRV+HB!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 9. 2020 12:36

Platil jsem Twisto i napřímo i přes CRV a za vše byl bonus.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ilja2001 4. 9. 2020 13:46

Když byla platba z kreditky HB na konci srpna (typicky 28.-31.), odměna 1 % se vyplatí až s vyúčtováním za září. Počítá se ale do limitu 150 Kč ještě za srpen nebo už za září?
ilja2001
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 9. 2020 13:52

září
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 4. 9. 2020 13:55

Dík, škoda. To už nemusím v září kreditkou platit.
ilja2001
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 9. 2020 18:01

Tak tak, vše pro bonus je o jeden pracovní den posunuté vzad, tedy transakce zaúčtované poslední den předchozího měsíce až předposlední aktuálního měsíce jsou důležité, v posledním pracovním dni měsíce to je vykalkulováno a v noci/ráno/dopoledne na další den (nejspíš dle vytížení) pak je ta odměna zaúčtována.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ilja2001 4. 9. 2020 19:03

Tak ja jsem jednu z tech vetsich plateb platil v patek 28.8. a uz se mi odmena do srpna nezapocitala. U dalsi z 31.8. to uz bylo jasne, ze nebude v srpnu.
ilja2001
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 9. 2020 19:07

Opakuji co už jsem psal v předchozím vzkazu, rozhoduje datum ZAÚČTOVÁNÍ. Platba z pátku 28.8. mohla být v HB zaúčtována nejdřív v pondělí 31.8., tedy z hlediska odměny už spadá logicky do září (poslední pracovní den měsíce).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 9. 2020 21:14

omlovám se za dezinformaci s úhradou Twista, nejednalo se o Hello KK, takže ta zatím zřejmě ještě bonus připisuje. (Šlo o KK RB, kde mi ujela ruka).
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 6. 9. 2020 00:14

Co je zmena, ze kdyz se platba zauctovala 31.8. a cerpala z uveru, tak HB to nove zpoplatnuje za pristaveni uveroveho ramce (50 CZK) .
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 6. 9. 2020 01:11

Ale to se mi zdá logické, jestli nemá na konci zúčtovacího období vyrovnán úvěrový rámec.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 9. 2020 03:05

Také zprávu @treborit nechápu, to není přeci žádná změna, že na konci účetního období, tedy na konci posledního dne měsíce, musí být rámec splacen či přeplacen pro nulový poplatek za vedení. Mám jen dojem, že mnozí si stále jen pletou účetní období kreditky, za který se uvažují poplatky, úroky atd. (kalendářní měsíc) a účetní období počítání odměn a její max. hranice (začátek i konec o 1 pracovní den posunut vzad oproti kalendářnímu měsíci).
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků