Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jir.vesely 14. 8. 2020 10:41

Nový poznatek k té spolehlivosti... Včera dopoledne jsem přes iOS appku zadal převod peněz na monetu. Teď koukám, že tam peníze pořád nejsou, tak koukám na Sberbank a o platbě ani vidu ani slechu. Tak tohle se mi nestalo snad ještě nikdy.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 8. 2020 14:33

Normálka, možná bude v neuskutečněných platbách (bez uvedení důvodu) , možná ti příští týden zavolají a zeptají se, jestli ji chceš opravdu poslat. :-). To už se mi stalo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.lukas86 14. 8. 2020 16:11

jir.vesely píše:Nový poznatek k té spolehlivosti... Včera dopoledne jsem přes iOS appku zadal převod peněz na monetu. Teď koukám, že tam peníze pořád nejsou, tak koukám na Sberbank a o platbě ani vidu ani slechu. Tak tohle se mi nestalo snad ještě nikdy.


To se mi stává, když zadám platbu s jiným datem provedení - třeba kdybych dnes zadal platbu, kterou bych chtěl poslat příští úterý, tak ta prostě neproběhne - zkoušel jsem 2x a platba vždy zůstala v plánovaných platbách, i po datu splatnosti. Slečna na infolince to vůbec nedokázala pochopit, nikde tu platbu prý neviděla a plácala tam pořád něco o tokenu a potvrzení, přitom platba byla potvrzena v aplikaci normálně pinem. Tuhle banku bych rozhodně nemohl mít jako hlavní...
mr.lukas86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 14. 8. 2020 16:19

Ja to vyresil TP a ty funguji zatim bezchybne...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 14. 8. 2020 16:21

Teď koukám, že je prostě v nezaúčtovaných. A ta, co jsem zadal dneska jako nový pokus, ta už je dávno v monetě. Obě jsem zadával se splatností v ten samý den. Tak ty mě teda baví. To by mě zajímalo, jestli třeba i trvalé příkazy budou taková loterie. Ale zkoušet to teda asi ani nebudu.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod davsopl 18. 8. 2020 17:51

Právě dle operátorky Sberbank linky prej menší technický výpadek. V internetovém a mobilním bankovnictví zmizely běžné účty. Doufám, že né napořád. Je vidět jen spořicí účty. :-) Demobanka pokračuje v testování jejich úžasného a nového bankovnictví. :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 18. 8. 2020 18:03

Můj pocit, že bankovní dohled v ČNB poněkud nefunguje, který se datuje od katastrofálního přechodu na nový systém u UCB, tak nějak ne a ne zmizet.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 6. 9. 2020 14:39

Ohledně odměny 1.234 Kč za mobilitu, co přesně znamená převod účtu z jiné banky včetně platebního styku ? Tím se myslí trvalé příkazy? A co když v bance, kterou chci zrušit, žádný trvalý příkaz, SIPO ani inkaso nemám?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 9. 2020 15:10

regin píše:A co když v bance, kterou chci zrušit, žádný trvalý příkaz, SIPO ani inkaso nemám?


Tak si ho nastav...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 6. 9. 2020 16:05

Takže bez trvalého příkazu bych tu odměnu nedostal?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 6. 9. 2020 17:26

já tam trvalák neměl a dostal jsem.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 6. 9. 2020 17:36

To by bylo fajn, ale teď jsem si tady zpětně procházel diskuzi a prý ta mobilita nejde online, jen na pobočce. Takže pro mne nic.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 9. 2020 13:28

Já byl náhodou v Praze a měl čas tak jsem si tam dosel zrušit Trinity a změnit tarif. Jinak bych se na pobočku v krajským městě taky nedokopal zajet.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 9. 2020 13:54

stačilo by jim dát mobilitu na Richee a zbytek Creditas účtů si nechat?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Robertos73 7. 9. 2020 14:54

A1rh- píše:stačilo by jim dát mobilitu na Richee a zbytek Creditas účtů si nechat?

Já jsme dal mobilitu na běžný účet creditas a Richee si nechal.
Robertos73
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků