Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 19. 6. 2020 16:11

Diky za info,tak proc standartni platba dojde az druhy den rano.Firma zasila hromadne do KB,tak to vypada ze prikaz
zpracuji az nekdy na vecer.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 19. 6. 2020 16:28

Treba maji splatnost +1 den, kdo vi? KB neznam, ale jeste nedavno tam i pripisy chodily nejak divne, ze nebyly videt (zauctovane), informace mam jen z doslechu
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 19. 6. 2020 18:00

cca 2x mi platba prisla jeste ten den kolem 16h,ale to byla opravdu vyjimka.Nic s tim nenadelam
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 6. 2020 19:20

Platba krátce po 14 hod odešla z KB do HB, napsalo mi to ze to přijde druhý den, a překvapivě po 15 hod se to připsalo v HB.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 6. 2020 12:40

A kdy pripisuje Moneta standartni odeslane platby z KB zpracovane rekneme ve 13h,to nekdo zkusenost ma?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod meme1255 11. 7. 2020 11:23

Nedaří se mi DO KB od včera zadat okamžitou platbu. To mají nějakou větší odstávku?
meme1255
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pavelxz 11. 7. 2020 19:10

Mám pocit, že Komerční bance včera něco spadlo. Včera někdy dopoledne jsem chtěl odeslat nějaké okamžité platby. Když jsem se o to pokoušel, tak jednu dobu dokonce všechny aplikace spadly a nebylo dostupné nic. Po asi 20 minutách se jim to zase rozběhlo, ovšem s informací že okamžité platby nejdou odesílat do pátku 23:00. Nakonec jsem ty platby včera odeslal normálně, faktem je že do dvou hodin odpoledne byly ve všech ostatních bankách, takže to ani nevadilo. Dnes se jim ten termín "odstávky" prodloužil až na pondělí 10:00, zřejmě je potřeba počkat než "Franta přijde do práce".
Pavelxz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mimonik 11. 7. 2020 20:13

KB má release, takže asi proto.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 12. 7. 2020 09:35

Mám ve svých poznámkách, že KB odesílá běžné platby do 13:00 (neoficiálně i 14:00*)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Leonos 8. 9. 2020 15:58

KB zdražuje kvůli ekologii. Tak určitě :) Ale může mi někdo z klientů vysvětlit, proč platit 39 Kč měsíčně za služby, které jsou jinde bez poplatku a přinejmenším ve stejné kvalitě? Natož 6 Kč za každou (!) odchozí platbu? https://www.penize.cz/bezne-ucty/420216 ... sni-platby
Leonos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod losalamos 11. 9. 2020 13:26

Asi má KB dražší elektriku. Než se ten příkaz přechroupá, stojí to víc, než jinde.
losalamos
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 11. 9. 2020 13:46

Někdo je při změnách první, někdo musí být i poslední. Vypadá to, že se KB na retail úplně vykašlala. Ani se jí nedivím, dost práce a při "všem zdarma" je lepší dřít z kůže firmy.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 11. 9. 2020 18:42

Maj teď pro nový klienty MůjÚčet Plus na 12 měsíců zdarma
https://www.kb.cz/cs/obcane/bankovni-uc ... jucet-plus
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 11. 9. 2020 19:06

To je úžasný založit si účet na 12 měsíců zdarma, když je dost variant se zdarma bez omezení.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 11. 9. 2020 19:57

Taky úplně nevím, čím chtěj lidi přilákat. Nejvíc sranda jsou notifikace o příchozích platbách, který choděj až druhej den ráno...
hopo.hopo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka