Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jonas D 9. 9. 2020 09:34

pobert píše:Funguje vám přidání karty? Vyzkoušel jsem několik a vždy to bylo vydavatelem karty zakázáno. Airbank, Revolut, Twisto, přes Curve...

Moneta mi funguje
Jonas D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tmx643 9. 9. 2020 11:47

Jonas D píše:Dnes do aplikace přidali CZK

Jako že je možné vést účet v CZK a dobíjet ho v CZK?

Btw, byly tu zmíněné šílené poplatky za zrušení, převydání karty, neaktivitu, atd. Máte někdo link na sazebník poplatků? Nic jsem nenašel.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 9. 2020 13:39

EUR, AUD, GBP - korunu nikde nevidím...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jonas D 9. 9. 2020 17:48

tmx643 píše:
Jonas D píše:Dnes do aplikace přidali CZK

Jako že je možné vést účet v CZK a dobíjet ho v CZK?

Btw, byly tu zmíněné šílené poplatky za zrušení, převydání karty, neaktivitu, atd. Máte někdo link na sazebník poplatků? Nic jsem nenašel.


Nákup kryptoměn je teď možný v CZK https://blog.crypto.com/huf-czk-are-now ... o-com-app/
Sazebník je třeba přímo v aplikaci
Jonas D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 9. 9. 2020 19:58

za kč je možné pouze nakupovat kryptoměny přes cizí platební kartu, crypto.com účet sloužící pro platby je dále možný jen v eur, gbp a aud
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 10. 9. 2020 05:37

Kdo teď nedávno zažádal, za jak dlouho přišla karta?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 9. 2020 13:37

Tak další dnešní test mi opět potvrdil, že curve má lepší kurz ... zůstatek na crypto.com kartě je vedený v eurech, tudíž při platbě v českých korunách je naše snaha prodat euro co nejdráže (zaplatit méně eur).

placeno přes curve s nastavením crypto.com karty jako eurové (tj. výměnu korun na eura provedlo curve) 143,4 Kč a strženo 5,41 euro = 26.506 za euro
placeno přímo crypto.com kartou 3594,48 Kč a strženo 136,09 euro = 26.412 za euro
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tmx643 10. 9. 2020 14:50

Jj, oni píšou, že mají kurz VISA. A ten nikdy není střed, ale tak 0,5 % od něj.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod comit 10. 9. 2020 17:53

Zvolil jsem ruby kartu,než přijde,zkusím SEPA platbu,pokud jsem to pochopil,tak musím nabít Fiat Wallet účet €,nikde nevidím VS nebo něco,jak si platbu přiřadí k mému účtu, jak to funguje?

Měsíční limit u ruby karty je 4,000 € pro platby kartou?
Pokud ten limit překročím,zaplatím navíc 0.5% směnný kurz?
comit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prologer 10. 9. 2020 19:11

Celý ten účet kam to posíláš by měl být tvůj, takže to poznají prostě podle čísla účtu. Nabiješ to tím do Fiat Wallet.

Měsíční limit Ruby je €4000 pro platby kartou bez poplatku za směnu (tj. za ten Visa kurz), pak je to za +0,5% poplatek.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 14. 9. 2020 08:43

Jde vám do appky registrovat Curve karta? Registrační platbu mi to odmítne se zprávou v Curve: "Declined by issuer" nebo tak nějak. Změna podkladové karty nepomohla.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod loopz 15. 9. 2020 20:05

Curve karta mi také registrovat v Crypto.com applikaci nejde, se stejnou zprávou.
Při platbě na Tesco benzínce jsem dostal správně jen 3% nikoli 10%.
Odměnu za doporučení jsem dnes dostal 293 CRO (42$), když doporučený stakoval 1000 CRO. (Ač na stránce https://crypto.com/exchange/referral/program vidím jen 10$ pro 1000 CRO a jinde v aplikaci za 50$) Nevíte někdo, kde je chyba?
loopz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 16. 9. 2020 04:49

Prologer píše:Uvítací bonus za zřízení
- jedna z hlavních výhod je, že se dostane $50 uvítací bonus (cca 1100Kč) při použití doporučujícího kódu, pokud si zřídíte alespoň Ruby kartu
- pokud si tedy kartu zřídíte, vložíte tam těch 1000CRO bodů na půl roku, tak můžete rovnou vybrat $50.

Pokud tam chci zamknout např. 10000 CRO, to nemůžu k tomu použít i ten uvítací bonus? Uvítací bonus mi připsali hned po registraci, žádná karta ještě objednána nebyla. Ale uvítací bonus se mi zobrazuje v appce v Kč i když by měl snad být v CRO (jednu chvíli to ukazuje např. 1112 Kč, za pár hodin 1165 Kč, skáče to jak blázen), kde v apce lze vidět, kolik tam mám CRO a jak to CRO uzamknout?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 16. 9. 2020 05:13

Modré tlačítko dole uprostřed (symbol Crypto.com) a pak tlačítko vlevo nahoře Wallet. Zobrazí se zůstatek peněz i Crypto.
Ostatní tlačítka = další info o účtu.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 16. 9. 2020 09:28

Dík. A dá se tedy i ten registrační bonus v CRO použít k uzamčení CRO? Zdá se mi zbytečné kupovat přesně 10000 CRO, když tam už pár CRO mám.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků