Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 8. 2020 06:05

To mi, samozřejmě, nevyšly, ale musel jsem to tak udělat. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 9. 2020 18:59

Dovolil bych si upozornit na funkci v apce: ... Více -> Moje limity. Je tam položka "Úhrady objednávek a vyúčtování kartou".

:idea: :mrgreen:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 2. 9. 2020 19:48

Díky za upozornění na tuto novou funkci. Koukám, že ji přidali do nové verze appky i do internetového bankovnictví.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 2. 9. 2020 22:23

Ona to neni Funkce, ale pouze informace.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 12. 9. 2020 11:20

Twisto nelze hradit převodem po částech? Poslal jsem okamžitou platbu v pátek a doteď se zůstatek nezměnil.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 9. 2020 12:50

Lze a funguje to. Ovšem taky se mi to neaktualizovalo hned, ale až po pár hodinách.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 14. 9. 2020 11:03

Tak přípis plateb i okamžitých funguje pouze v pracovních dnech a navíc evidentně i v pracovních hodinách, platba z pátku cca v 19 připsána teprve dnes dopoledne. Takže značná nevýhoda v porovnání s úhradou kartou, která je okamžitá.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 14. 9. 2020 11:15

Tenhle problém je akorát s částečnými úhradami na účet... (Přijde mi, že to snad dělají ručně? :roll:)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 9. 2020 12:35

retron píše:Tak přípis plateb i okamžitých funguje pouze v pracovních dnech a navíc evidentně i v pracovních hodinách, platba z pátku cca v 19 připsána teprve dnes dopoledne. Takže značná nevýhoda v porovnání s úhradou kartou, která je okamžitá.

A proto za jejich služby platím kartou a kašlu je.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 14. 9. 2020 12:36

No jo ale to lze max do desitky.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 9. 2020 12:44

Lol Phirae píše:Tenhle problém je akorát s částečnými úhradami na účet... (Přijde mi, že to snad dělají ručně? :roll:)

Ano, platí to jen pro částečné úhrady.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 15. 9. 2020 20:39

Snap měl odejít v pondělí, ale zatím platbu pořád neodeslali. Máte někdo podobný problém? Do teď mi všechno vždycky odešlo včas.

Stav Platba čeká na odeslání
Vytvořeno 14. 9. 2020
Platba bude odeslána 14. 9. 2020
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 9. 2020 23:55

Ano mám podobnou zkušenost z minulosti kdy kvůli stejné situaci hrozilo, že platba nebude zaplacena včas. Myslím, že to bylo někdy loni. Na e-maily ohledně toho příliš nereagovali a po každé mi k tomu zmateně tvrdili něco jiného, podle toho kdo mi na to odpovídal. Nejdříve tvrdili, že je vše v pořádku a peníze byly odeslané, ale pouze ve Twisto se to zobrazuje nesprávně, pak se začali vymlouvat na banku, že je nějaký problém v bance a až nakonec přiznali, že je problém u nich. Nebyl jsem sám kdo měl podobný problém s odeslání snapu. Nakonec peníze odešly na poslední chvíli, jinak by mi tím způsobili problém. Jsou to amatéři v pubertě kteří ke své práci nepřistupují odpovědně.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bubocz 16. 9. 2020 07:34

Včera v aktualizaci aplikace na iOS se objevilo - “ v novém verzi aplikace jsme přidali virtuální kartu do tarifu On-line, abyste mohli platit na internetu bez omezení.”

Netušil jsem, že tarify a jejich obsah se mění verzemi aplikace...

Virtuální karta mi šla přidat do ApplePay, ale mobil hlásí, že není k dispozici...
bubocz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 16. 9. 2020 07:52

@hopo.hopo: mám to stejně, platba snap měla odejít včera... Faktura má splatnost zítra, tak uvidíme, co se stane dnes

@bubocz: i v google play v aktualizaci je stejná informaci, ale podle webu je stále karta jen k tarifu standard... Asi nějaké změny na obzoru, předpokládám
jenda_s
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka