Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 16. 9. 2020 10:03

Uvítací bonus nejde použít na to uzamčení, je možné ho začít používat až když se ty peníze uloží. Takže opravdu je jediná možnost tam vložit a pak si ho až vybrat.

Jinak, důležitá informace, která tady ještě koukám nepadla - měsíční limit pro nákupy je €25.000 a roční je €250.000. Je to napříč verzemi karet.
A bez toho poplatku za směnu (0,5%) při platbě v jiné měně než € je to pak ten limit těch €4.000 pro Ruby a vyšší pro vyšší karty.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonas D 17. 9. 2020 10:59

Reakce na konkurenci:
Obrázek
Jonas D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 17. 9. 2020 11:36

Jakou konkurenci?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod dells 17. 9. 2020 12:17

za ako dlho vám prišla karta? objednal som ruby steel, kúpil a zamkol cro, akceptoval som podmienky, overil adresu, píše mi - card issue status - issued... a nič. všetko vykonané začiatkom augusta, čiže viac ako mesiac.
dells
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DDD22 17. 9. 2020 17:12

@dells: Status Issued může dle podpory trvat cca 3 týdny (7-14 pracovních dní) a následně status Shipped pro EU cca 1,5 týdne (5-7 pracovních dní). Aktuálně to vypadá, že nestíhají kartz včas připravit a poslat, protože na to promo reagovalo docela dost lidí.
DDD22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dells 17. 9. 2020 17:37

Jaaaj, tak som pokojný. Vďaka za info
dells
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jonas D 18. 9. 2020 09:31

suram píše:Jakou konkurenci?

Na kartu od Binance s max. 7% cashbackem
Jonas D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 9. 2020 10:12

Binance kartu už jsem si taky objednal, jenže tam bude problém s dobíjením karty ... platit lze jenom v eurech, jinak je tam poplatek za konverzi (to vyřeší curve, takže to je ještě v pohodě), ale zůstatek lze držet jen v kryptu nebo BUSD, takže několik konverzí (z korun na BUSD a při platbě z BUSD na eura a v curve ještě z placených korun na eura) + jak tam nejlevněji prostředky dostat?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 19. 9. 2020 08:30

Co to je MCO? To je také nějaká jejich cryptoměna jako CRO?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lessani 20. 9. 2020 17:21

Bude vratka při platbě na poště prostřednictvím Curve? Zkoušel to už někdo? Přemýšlel jsem o kartě s 3% vratkou, ale nakonec jsem objednal jen Ruby s 2%. Víc než cca ty 3800Kč riskovat nechci.
Lessani
Návštěvník

Odeslat příspěvekod loopz 21. 9. 2020 07:33

suram píše:Co to je MCO? To je také nějaká jejich cryptoměna jako CRO?

MCO je původní kryptoměna, kterou však již Crypto.com doporučuje vyměnit za CRO, jelikož už chce mít pouze tuto jedinou kryptoměnu.
loopz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 21. 9. 2020 19:11

Pak je tedy divné, že ty své karty nazvali "MCO Visa Card".
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 22. 9. 2020 11:21

Provedl jsem ted platbu 28,99 CZK -> kreditlo to 1,09 EUR, coz je kurz 26,596 (za to jsem jim prodal sve EUR) , na trhu aktualni stred 27,075 ... cca 2% pod stredem, nic moc teda ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 22. 9. 2020 11:30

Tyhle malé platby nejsou o kurzu moc vypovídající, protože mají velkou zaokrouhlovací chybu.
Dost možná ti to ve skutečnosti strhlo jen €1.087895 (Visa exchange rate je teď 28.99 Czech Koruna = 1.087895 Euro). To je pořád 1,25% nad středem, takže nic moc, ale lepší než ty 2% :)
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 22. 9. 2020 11:37

Ano, tak to je, kurz VISA není v žádném případě "střed". Na platby v cizině ok, ale pro přepočet každé jedné platby celý rok to není žádná sláva... Já se rozhodl počkat, dokud nepřidají korunu jako nativní měnu. Do té doby je to pro mě příliš komplikované s nutností výměny eur a cashback vlivem směny výrazně nižší, než ty hezká 2 (3) %.
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků