Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 9. 2020 16:25

Diners kdyz jsem videl poprve od zadosti, pres aktivaci po IB jsem ziskal dojem... tak z touhle kartou zaplatit lehky nebude a bude dobra leda tak jednou pro levnejsi urok :D
Bohuzel i ten uz dnes neni levny tedy rpsn :D
Placeni jsem zkousel u prvnich karet to fakt neslo, az u te novejsi verze kdy zacali trochu modernizovat :(

Jedinou zahadou mi bylo proc to dosud nezkrachovalo? :hm Ze by ten Golf klub ci jak to bylo prezentovano :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 9. 2020 16:28

Fungujú už niekomu online platby na internete?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 20. 9. 2020 17:06

Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 9. 2020 18:04

Na tom článku som sa pobavil.
Je min.jedna KK s lepším úrokom
A hlavne kto v dnešnej dobe Revolut a Curve používa kartu Diners na zahraničné platby?

Ale keby sa niekto rozhodol s Diners skoncovať, rad odkúpim body. :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kurtis77 25. 9. 2020 09:23

S tým únikom osobných/platobných údajov je to PRUSER :eh . Presne toto som predpokladal keď začali problémy s online platbou - no na infolinke stále zvalovali vinu za nefunkčnosť platieb na kadekoho iného. Až telefonát s jedným prevádzkovateľom plat.brány mi to potvrdil ked mi povedali že bol celosvetový únik dát "rôznych" kart.spoločností...

Tragická až "nezákonná" komunikácia zo strany DC CS = žiadny info mail, telefonát a pod. ako fungujú normálne banky/vydavatelia plat.kariet, v prípade takéhoto vážneho bezpečnostného problému.

Na SK stránke je ďalšia "utajená" NOVINKA o platbách online kebyže niekto o nej ešte nevie:
https://www.dinersclub.sk/2-faktorova-autentifikacia
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _vpa 25. 9. 2020 16:19

Je to i na české stránce.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 9. 2020 17:23

Placení na internetu mi stále nefunguje. Vyzkoušel jsem platební bránu Global Payments (která DC podporuje). A fungovat s původní kartou asi nebude. V IB jsem zjistil, že mi vydali novou kartu, která ale zatím ještě nedorazila.
Naposledy upravil Delitzsch dne 26. 9. 2020 17:40, celkově upraveno 1
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 9. 2020 17:38

A ty už máš převydanou kartu? S tou původní s ukradenými daty to asi těžko bude ještě někdy fungovat.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 9. 2020 17:41

Právě ještě nemám. To vypadá, že převydávají snad úplně všechny karty...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 9. 2020 17:44

No nic jiného bych ani nečekal, těžko jim ukradli jen část "databáze"... Kdoví kde to ti zoufalci skladují, tipuju nějakej Excel soubor na ploše. :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 9. 2020 17:51

Asi to bude Excel. Nic složitějšího se tam zřejmě nevyskytuje. Vždyť třeba i jejich IB vypadá, jako kdyby ho programovali studenti střední školy.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 9. 2020 18:30

Ten výzor je zastaralý, ale ťažko sudit pozadie. Prosím, trosku sa brzdite :-)
Tam bude asi hlavný problém, ze niekde musia mat uložené cisla kariet. (Na rozdiel od hesiel, kde sa uloží len nejaký hash)
Vyzerá to tak, ze cesky DC je vlastnený slovenským a pravdepodobne oni sú vlastnení D/AT.
Takze majú určite spoločný backend. Je otázka, prečo nechcú v CR a SR investovať do krajšieho webu alebo aspoň prebrať ten rakúsky.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 26. 9. 2020 19:05

DC má podle loňských čísel zhruba 12 000 karet, průměrná útrata na kartu (23t) je míň než poloviční vůči Visa nebo MC (a to je včetně všelijakých karet, co low-cost banky vydaly k sekundárním účtům, které se vůbec nepoužívají). Letošní první pololetí útrata na kartu dokonce jen kolem 4 tisíc!

Zisk 2018 prý 9 milionů (po ztrátě v 2017). Není to nula, ale kdovíjaké velké investice se z toho nezaplatí – a u takového malého a skomírajícího podniku, dává to vůbec smysl?
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 9. 2020 19:33

Seriozne priemerná utrata na kartách Visa a MC je 46 tisíc mesacne? Vrátane každej jednej debetky? To znie veľmi nepravdepodobne. Pravdepodobnejšie to bude len o kartách typu credit a možno očistené od nevyuzivanych?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 9. 2020 19:58

A kde píše, že měsíčně?
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků