Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 21. 8. 2020 16:03

Terra group a Občanům sro jedno jsou ?
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 22. 8. 2020 19:54

Složité ;) https://www.skautskaenergie.cz/clanky/j ... dodavatele
Na konci článku jsou vysvětlivky
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 17. 9. 2020 20:44

no zatim to vypada ze je to lepší pro jedno om kdyz nepočitám ty spot ceny kde to vychazi o par set mene. jinak pokudnebudou po me za to ze se vratim do skautske nic tak k nim prejdu. odchazel jsem pre 2 roky.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 18. 9. 2020 09:40

PULPANM píše:Máte někdo problém se Skautskou energií a Kolibříkem? Zatím je čas odvolat plnou moc se skauty a poohlédnout se jinde

Staci emailem napsat, aby zatim neuzavirali novou smlouvu na 2021-2022. To muzou udelat klidne az v prosinci, v extremu az v prubehu ledna nebo vubec a v lednu si vyberes libovolneho dodavatele.

Teda pokud uz typickou vylekanou ovecku opustil strach jak z Kovidu, ze by ho v lednu nekdo odpojil :-) To je asi takova pravdepodobnost, jako ze se podiva na Mars.
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod andreasbaader 23. 9. 2020 11:08

Dnes zrovna píší v novinách, že ČEZ bude zlevňovat elektřinu průměrně až o 9%. Tak jsem zvědavý, jestli SE bude ohledně elektřiny i přes to zajímavá nebo spíš propadák.
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aaischa 23. 9. 2020 11:19

Taky jsem zvedavej, každopádně cez mi jako retenci nabizel 1700/1700.. Coz - 9% je sgale propadak..

Celkovr politika cezu stejna cena silovky NT a VT mi nepripada vubec zajimava..
aaischa
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 9. 2020 11:21

spíše je otázka, o kolik bude lepší retenční nabídka ČEZu od října - resp. zda a jak se tato změní
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 23. 9. 2020 11:50

Tak ceníky od 1.10. Už na strankach ČEZu jsou a nic moc tedy
aaischa
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 9. 2020 13:45

ale já mluvil o ret. nabídce, ne o ofiko ceníku ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 23. 9. 2020 14:08

Zkusim cinknout kolik nabídnou ale minule retence byla tak - 5% od oka a vzdy drzely pravidlo silovka NT=VT takže to v NT bylo stále dost drahý
aaischa
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 23. 9. 2020 15:30

A měsíční paušál sníží v retenci?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod zc 24. 9. 2020 14:44

aaischa píše:Tak ceníky od 1.10. Už na strankach ČEZu jsou a nic moc tedy

Podle ceníku https://www.cez.cz/edee/content/file/produkty-a-sluzby/obcane-a-domacnosti/elektrina-2020/moo/web_cenik_elektrina_elektrina-na-2-rok-na-miru_moo_202009_cezdi.pdf je to u nás jen o cca 300Kč více než skauti. D45d, 3x25A, 500/11000 kWh (NT/VT) . Jen nevím, jestli ten tarif od ČEZ "na míru na 2 roky" je skutečně i standardně nabízený, na webu není úplně snadno dohledatelný (alespoň nyní). Taky tam není garance ceny po celé období a je tam automatická prolongace.
zc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaischa 26. 9. 2020 12:24

1319/1319 bez dph je celkem slusnych, dá se tedy ocekavat, ze konkurence to mozna dorovna i ke skautum az budou mit ceniky..

Auto prolongace neni úplně pěkná..
aaischa
Diskutér

Odeslat příspěvekod zc 26. 9. 2020 14:56

Avizovanému 9% snížení ceny odpovídá spíše ceník Elektřina na 2 roky, od 1.10.2020 , původních 1769 Kč/kWh bez DPH --> 1619Kč D45 VT i NT.
Ten ceník, který jsem uváděl v předchozím příspěvku, je možná retenční a zákazník si ho musí "zasloužit".
U plynu je to obdobně, také mají 2 ceníky (oba pro domácnosti, se stejným datumem vydání i platnosti), jeden je normální, s šílenou cenou, druhý se blíží k cenám skautským.
zc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaischa 26. 9. 2020 15:15

Ano ten na míru mi nabízela paní po telefonu když jsem se ptal na lepší cenu.. Kupodivu dle kalkulačky je to u 10M v NT a 1,2M VT vychází u ČEZu jen o 500 víc..
aaischa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka