Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fc70 26. 9. 2020 20:47

Visa >58t ročně, MC >51t ročně: http://www.bankovnikarty.cz/pages/czech ... stiky.html
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 9. 2020 21:17

V tabulkách mě zaujal relativně vysoký počet partnerů/provozoven akceptujících DC. Přitom tak obtížně hledá člověk obchodní místo, kde by mohl kartu použít.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 9. 2020 23:15

alfas123 píše:Tam bude asi hlavný problém, ze niekde musia mat uložené cisla kariet.


No, to maj. Na nějakým kancelářským "serveru". Kvalitní garážovka.

Screenshot_Diners_club_kanclhosting.png
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbodlak73 27. 9. 2020 09:01

To je vážně tragikomické... a oni zjevně ani netuší, co všechno dělají moc a moc špatně...
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 28. 9. 2020 23:47

alfas123 píše:Vyzerá to tak, ze cesky DC je vlastnený slovenským a pravdepodobne oni sú vlastnení D/AT.
Takze majú určite spoločný backend. Je otázka, prečo nechcú v CR a SR investovať do krajšieho webu alebo aspoň prebrať ten rakúsky.

Český DC je slovenský DC. A ten vlastní UniCredit Bank Austria AG, tak jako tato banka vlastní i DC rakouský a polský. Strana 14: https://www.unicreditbank.cz/content/da ... 015%20.pdf

Diners v ČR/SR/PL/AT je jen frenčíza. Dnes je, zítra být nemusí, záleží jen na UCB, zda si ji nechá, prodá, zruší.

A pokud jde o DC v ČR a SR, přirovnání ke garážovce není úplně důstojné, ale v podstatě je v tom obsaženo vše. :mrgreen: Je to prostě malá firma, která si to vše dělá sama, jak to jde a jak to stíhá.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alfas123 1. 10. 2020 14:09

ja som nasiel na webe v Nemecku, ze DC kartu vydava DC Bank AG z Viedne. Takze ich vlastni UCB? OMFG
to by si clovek myslel, ze aspon na terminaloch UCB budu karty akceptovat :D
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 10. 2020 16:27

Dlouhodobě vidím v UCB problém ve firemní kultuře a zejména nastavení procesů. Nepřekvapuje mě, že se to přenáší i do propojených subjektů.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 3. 10. 2020 05:57

Opět se mi nepodařilo splatit s Diners vyúčtování Twisto (minulý měsíc to také nejprve nešlo, po pár dnech platba prošla) - naskočí jen zpráva, že platba byla odmítnuta vydavatelem karty.
Od Diners nemám žádné info, zda mi mění kartu (kvůli úniku dat).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 10. 2020 06:34

Ja nemôžem zaplatit online uz viac nez mesiac. Tiež žiadna info. Nič si z toho nerob :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 3. 10. 2020 07:43

Mně DC neinformoval, že mi vydá novou kartu, ale v IB mám nové číslo karty, podle toho jsem to poznal. Nepoužívám DC teď už nikde, počkám na novou kartu, pak zkusím na internetu znovu použít.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 10. 2020 07:50

U mňa som také niečo nenašiel. Pred 2 týždňami som im však pisal email, zatiaľ bez odozvy
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 4. 10. 2020 20:43

Mně už převydali všechny Diners karty, soukromé i byznys. Fraud jsem neměl, jen je preventivně blokli na platby na internetu s tím, že pokud tam chci platit, musí mi vydat nové.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alfas123 4. 10. 2020 21:03

Takze az na vlastnu ziadost alebo to spravili automaticky?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 5. 10. 2020 09:58

alfas123: Ne, až poté, co jsem volal, že se nedá platit na internetu. Nabídli mi, že mi platby vždy ručně povolí po zavolání ( :mrgreen: ), nebo že mi budou muset převydat všechny karty...
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mareka 5. 10. 2020 14:05

Poslal jsem přes Facebook dotaz, proč nemůžu platit kartou na internetu.
Za pár hodin volali a oznámili, že mi vydají a pošlou novou kartu a starou ihned blokují (o nějaké uniklé databázi nebo důvodu nefunkčnosti ani slovo).
mareka
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků