Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 5. 10. 2020 14:11

to je pristup :)
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 5. 10. 2020 14:48

To vypadá, jako že jediné co mají funkční, je blokace a vydávání karet. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 10. 2020 20:27

To snad není možné, kde je nějaký dozor ČNB nad platebními institucemi??!! Jinak doporučuju též napráskat na ÚOOÚ.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kurtis77 6. 10. 2020 14:27

Pridávam sa:
Online platby zase nefunkčné (išli cca 3 týždne). Kartu som "zneužitú" nemal. Žiadna komunikácia zo strany DC o prevydávaní kariet neprebehnla... - nič. Na mail z min. týžďna zatiaľ nereagovali.

Ak neodpíšu skúsim podať podnet na Nár.banku Slovenska, aj keď netuším či je to vôbec v ich kompetencii riešiť. Minimálne to, že mi neposlali žiadny email/sms/tel. o zneužití databázy s platobnými údajmi klientov DC :hm :!:
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 6. 10. 2020 14:37

musis volat
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 10. 2020 14:41

Z vokna nejbližší lampárny...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 6. 10. 2020 14:46

asi maju dost klientov, ktori neplatia online, resp.karta im lezi v sufliku, tak asi je zbytocne vydavat nove karty vsetkym.
Ten unik mohol byt kludne zo siete Discover/Union, takze cesku pobocku slovenskeho DC by som z toho nevynil.
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bigzachod 9. 10. 2020 14:19

tak jsem tam dnes pro jistotu volal, údajně to budou převydávat každému koho se ten problém týká, podle jména se mi dívala do systému, a že prý ji již vyrábějí, a že mi dorazí obyč poštou a že ji mám pak aktivovat zavoláním... tak nevím, jestli jsem se nějak díky telefonátu dostal do první linie :) přišlo mi že ne
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DirtyKing 9. 10. 2020 16:46

Mně už 2,5 měsíce zpět bylo řečeno, že karta byla odblokována a mohu zase platit po internetu. Nebyla. A do dnešního dne nic nefunguje. No teď už vím, že Dinersku ruším.
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wurk 13. 10. 2020 20:39

prevydane karty jsou commercial?
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 14. 10. 2020 21:02

Už mi dorazila převydaná karta. Nemusel jsem o nic žádat. Na internetu funguje. Zaplatit online v Alze se mi ale nepodařilo, což je otázka, čí je to chyba.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 10. 2020 06:38

Alza Diners nikde neuvadza, ale ked pouzivali branu CSOB, tak ta Diners podporuje. Ak zmenili branu, tak je dost mozne, ze tá uz Diners nepodporuje...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 15. 10. 2020 07:37

Ano, používají teď jinou bránu než dříve. Na Benzině lze platit?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 15. 10. 2020 08:18

mareka píše:Poslal jsem přes Facebook dotaz, proč nemůžu platit kartou na internetu.
Za pár hodin volali a oznámili, že mi vydají a pošlou novou kartu a starou ihned blokují (o nějaké uniklé databázi nebo důvodu nefunkčnosti ani slovo).


Dorazila nová karta: v doporučeném dopise, již aktivovaná (tu předchozí jsem musel aktivovat telefonátem), zaplacení Twisto útraty prošlo (jiné místa/weby budu zkoušet následně, ale moc nadějí do velké akceptace nevkládám).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wurk 15. 10. 2020 09:24

pokud by to na Alze fungovalo, tak bych tam ocekaval poplatek za commercial kartu
wurk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků