Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 9. 10. 2020 17:58

Tak dnes dopo mi Revolut poslal zpravu ze platba dorazi vcera :)))
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 9. 10. 2020 18:13

Pro U.S. zákazníky Revolut spustil spořák: https://www.revolut.com/en-US/savings-account-vault

Úrok na první pohled krásných 5%, ale úročí se ale jen do výše útrat kartou v předchozím měsíci. Takže mi to nijak skvělé nepřijde.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 9. 10. 2020 18:57

Diky za feedback k Monese, stalo se mi pred mesici neco podobneho s pouhymi 1500 EUR, ucet jsem ted nepouzival a dnes pozadal o zruseni ... nastesti ciste na EUR je dostatek alternativ ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 10. 2020 19:28

Dnes mně došel níže uvedený e-mail od Revolutu a také mně změnili IBAN na LT.

Revolut
Vítejte u naší nové evropské dceřiné společnosti!

Pro uživatele "MirekM",

Před několika týdny jsme vás informovali, že všichni zákazníci Revolutu ve střední a východní Evropě budou přecházet k naší evropské dceřiné společnosti se sídlem v Litvě (s názvem Revolut Payments UAB). Dnes jsme tento přesun oficiálně provedli.

Pokud jste tak dosud neučinili, přečtěte si prosím své nové podmínky a ujednání zde. Pokud používáte náš produkt Revolut Junior, najdete své nové podmínky účtu Revolut Junior zde.
Nový kód SWIFT a IBAN pro platby SEPA v EUR

Změnili jsme kód IBAN, který aktuálně používáte k přijímání plateb SWIFT a SEPA v EUR. Pokud prostřednictvím Revolutu přijímáte platby, je potřeba, abyste nový kód IBAN předali svému zaměstnavateli, přátelům a rodině. Najdete ho, když v aplikaci Revolut přejdete na ikonu svého profilu, klepnete na ikonu Nastavení, vyberete Podrobnosti účtu a zvolíte účet.

Abychom vám přechod usnadnili, bude po dva měsíce při přijímání mezinárodních převodů fungovat vedle nového i starý kód IBAN: konkrétně do 09/12/2020. Od 09/12/2020 převody se starým kódem IBAN na účet nepřijdou a automaticky se vrátí odesílateli.
...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 10. 2020 17:05

Mirku nic nového, to chodí postupně všem, už to tu mnozí zmiňovali, budeš spíš jeden z posledních migrantů do LT :). Já byl migrován cca 7-10 dní zpět.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 10. 2020 07:01

Jen jsem chtěl zde uvést podmínky a hlavně termíny, do kdy se dají platby provozovat s IBAN GB.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 11. 10. 2020 15:45

Btw pro LT ivan uZ pro CZK opet funguje RB ucet...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 10. 2020 17:09

Nemáte obavu z případného zneužití kopie OP v LT? V GB mně kopie OP "nepálila".
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 10. 2020 17:23

po brexitu mi skoro ;-) příjde rizikovější ta GB
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 10. 2020 10:54

Proč? :shock:
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 10. 2020 10:58

tak je to ode mě trošku hyperbola :-)
ale proč by se proboha měl někdo bát státu v EU?! riziko nebude IMHO vyšší než u našich bank
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 12. 10. 2020 12:12

Protoze nasinec se s respektem kouka na zapad a s despektem na vychod :-))
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 12. 10. 2020 23:00

Vyzkoušeno za vás. Dnes kamarádovi na Revolut přešel přeplatek v CZK od finančního úřadu. Do registrace uváděl jako číslo účtu britský IBAN a Revolut (nyní musí změnit na LT IBAN).
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xmaster 13. 10. 2020 18:52

Zkoušel někdo nabíjet Revolut přes FIO kartou přes google pay?
Dříve jsem dobíjel curve kartou přes google pay a vše bez problémů. Včera jsem zkusil napřímo revolut dobít z google pay, ve které mám FIO mastercard vydanou k EUR účtu. Jenže k zaplaceným 200€ si strhli ještě 4€ poplatek.
Dotazem přes chat dopátrali, že problém je v tom, že použitá karta je neevropská - google pay vytvořil virtální kartu vydanou v Indii a zpracující banka tudíž může napařit poplatek (ne EU karty a business karty).
Neřešili jste někdo?
xmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 13. 10. 2020 19:47

Ja som mal podobný prípad s Google pay a KK od Monety. Cez Google pay to nešlo dobit zadarmo, ale na priamo našťastie ano
V mojom prípade však prvy pokus zlyhal a drihy pokus uz mal poplatok, tak som nepokracoval a skúsil napriamo
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků