Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 1. 10. 2020 16:51

Přes Ušetřeno jsem účet založil před cca 8 měsíci.
Následná komunikace a papíry šly přes kurýra co dělá pro banku (ale i pro jiné firmy).
Od té doby mi nikdo nic nenabídl (z Ušetřeno ani odjinud).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cipisekcz 5. 10. 2020 16:36

Chtel bych se zeptat.
Mam eKonto komplet a diky nemu vedeni zdarma KK RB Life.
Chtel bych vedet pokud zmenim tarif bezneho uctu na AKTIVNI ucet (abych mel zdarma kontaktni vybery z bankomatu) jestli bude nadale vedeni me KK zdarma,nebo ne.
Ma stim nekdo zkusenost?
Ptam se protoze moje bankerka mi docela nejiste odpovedela.
Dekuji za odpoved.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 5. 10. 2020 18:45

Nespletl sis to s kartou RB Style? Já mám změněno eKonto Komplet na Premiový účet a RB Style zůstala zdarma.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 5. 10. 2020 19:16

Nespletl KK RB Life mam ze Citibank (city at work) uz i tam jsem mel vedeni teto karty zdarma.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 5. 10. 2020 19:38

jen kvůli tomu bych to nedelal, eKonto Komplet je daleko lepší než Aktivní účet, bankéř mi to taky nutil, ale odmítl jsem
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 10. 2020 14:42

Já mám eKonto Komplet, ale zdarma je tam karta RB Deluxe (která se už nevydáva).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 6. 10. 2020 14:57

Retron : v čem je prosím komplet “daleko lepší” než aktivní ?
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 6. 10. 2020 18:55

Lafayette16 píše:Já mám eKonto Komplet, ale zdarma je tam karta RB Deluxe (která se už nevydáva).

Komplet mělo zdarma vedení Style co si celou dobu pamatuji. Deluxe byla zdarma nejdříve ke kontu Exclusive, později i k Prémiový. Možná máš podpultovou nabídku, já kdysi měl také Deluxe na rok zdarma bez BÚ, potom už chtěli poplatek, tak jsem si zřídil BÚ, kde to šlo zdarma.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 7. 10. 2020 08:38

to bude zas zrusenych uctu, az nam vyprsi ty De-luxky zdarma :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 10. 2020 22:21

V aplikaci na Androidu nejdou stáhnout výpisy k účtům. Myslel jsem, že to jen nemůžu najít, tak jsem volal na podporu a potvrdili mi, že to možné není.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 12. 10. 2020 19:52

Podle informací z banky se KK MALL již nevydává, což se dalo čekat vzhledem k tomu, že MALL.cz začal vydávat jinou kartu ve spolupráci s ČSOB. Tušíte někdo, jestli bude nějaká zajímavá náhrada?
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 13. 10. 2020 01:29

Tak to mně kartu zamítli a ani se neobtěžovali sdělit (včetně reklamace), že se již nevydává. Tomu říkám teda banka. Přístup v Raifce mne nepřestává udivovat.

Nová KK Mall teda nic moc.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 10. 2020 01:31

To mě spíš zajímá, zda nám, stávajícím držitelům kk RB Mall, ji nechají doběhnout do konce platnosti plastu, nebo jí vypoví ještě dřív :( (to že by ji na konci platnosti obnovili je myslím vyloučeno, tak jako u jiných v RB ukončených typů kreditek).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 13. 10. 2020 02:35

A proc by proboha jako meli KK Mall rusit!? (v souvislosti s MallPay)
Je to preci kreditka RB a NE Mallu...
Pletete tu hrusky s jabkama...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertz375 13. 10. 2020 08:25

Co je na tom k nepochopení? Pokud spolupráce skončila, nemusí mít právo používat název "MALL". A naopak proč by jen tak propagovali na své kreditce jinou společnost.

Pro stávající klienty se údajně zatím nic nemění. Těžko říct, jestli to nechají doběhnout, převydají jako jiný typ nebo vypoví.
qwertz375
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků