Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 13. 10. 2020 09:31

Mufinmufi píše:Tak to mně kartu zamítli a ani se neobtěžovali sdělit (včetně reklamace), že se již nevydává. Tomu říkám teda banka. Přístup v Raifce mne nepřestává udivovat


No, mě se povedlo vyzobnout srpnovej "vstupní bonus" 2500 (nějak jsem nepochopil tu celou akci, v té době u Mallu dávno museli vědět, že si budou dělat karty přes ČSOB).

qwertz375 píše:Těžko říct, jestli to nechají doběhnout, převydají jako jiný typ nebo vypoví.


Na výpověď to fakt nevidím, z těch karet inkasujou měsíční poplatek. (Mně by teda výpověď celkem vyhovovala, protože podmínkou bonusu je tu kartu aspoň 12 měsíců nezrušit.)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 10. 2020 09:37

Podle mne to postupne prevydaji na jiny typ, coz maji uvedeno i v podminkach vyhod u kk v pripade ukonceni spoluprace s partnerem.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertz375 13. 10. 2020 09:55

Lol Phirae píše:Na výpověď to fakt nevidím, z těch karet inkasujou měsíční poplatek. (Mně by teda výpověď celkem vyhovovala, protože podmínkou bonusu je tu kartu aspoň 12 měsíců nezrušit.)


Pokud se dá přenést podstatná část transakcí na internet jedná se stále jednu z nejlepších kreditek. Pomocí Masterpass se dalo dokonce normálně platit v Globusu.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 13. 10. 2020 12:37

Dulezite je to sluvko DALO...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 10. 2020 15:19

Masterpass už nefunguje?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 10. 2020 15:25

ale asi funguje (ale jen to 30. října 2020, kdy Masterpass jako takový skončí)
proč se s tím ten DaliCh píše: https://www.mesec.cz/clanky/mastercard- ... ebude-nic/
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertz375 13. 10. 2020 15:48

Masterpass zatím funguje normálně, nicméně končí k 31.10. (viz informace na webu této služby).
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 10. 2020 12:01

Jak RB počítá a zaokrouhluje bonusy z kreditek?
Kolik je bonus z celkového obratu 24.999 Kč? Jedno procento je 249,99 Kč. Znamená to, že do bonusu k čerpání bude chybět 1 halíř? Nebo se nějak zaokrouhluje?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 14. 10. 2020 12:39

Bude chybět.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 10. 2020 18:15

Z bank co využívám (RB, ČS, mBank, HB) zaokrouhlení bonusů u kreditky dělá pouze HB (na celé Kč dolů), ostatní to mají s přesností na haléře.
Naposledy upravil minarjo dne 14. 10. 2020 18:20, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 14. 10. 2020 18:19

Např. UCB zaokrouhluje čistě matematicky.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 17. 10. 2020 16:18

Kdyby se někomu povedlo tuhle KK zřídit i nyní po změnách na Mall a zároveň jste natrefili na bankéře, který komunikuje a nemá přístup, že jim o zákazníky vůbec nejde, tak prosím houkněte.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 18. 10. 2020 11:35

Tak na webu jsem zadnou informaci o ukonceni nevidel, karta je stale v nabidce a to vcetne odmeny 2000kc na Mall (pochopitelne online zalozeni)...
Takze nejak nechapu co tu porad resite...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 18. 10. 2020 11:59

Žádal jsem na dálku přes vyplnění toho "skóring formuláře". Mně to odmítli zřídit, bylo (jako u jediné banky) zamítnuto bez konkrétního odůvodnění. Nepomohla ani reklamace. Přijde mi to jako další způsob jak zákazníka "umlátit" šablonovitými odpověďmi. Já tedy za sebe řeším spíše živého člověka, který má v RB určitou pravomoc a je to ochoten komunikovat. Všichni bankéři se kterými jsem přišel já u téhle banky do styku (2 města, info linka) byli reklamou na to jak mít svou práci totálně na háku. Zákazníci jsou na obtíž, protože přináší jen další práci a starosti. To už i UCB (a to je co říct) byla méně zkostnatělá.

Přitom ten produkt (Raiff / Mall KK) nevypadá tak špatně. Potom, co teď HB KK zavedla milion vyjímek a úročení u různých peněženkových plateb vč. Curve jsem chtěl mít tuhle KK jako hlavní včetně plateb v mobilu. Zřejmě holt nebudu.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 18. 10. 2020 17:01

Já bejt socka, co mu zamítnou i blbou KK Mall, tak chodim kanálama. A ještě se rozčilovat, že mi banka poslala šablonovitou odpověď a řešit to se dvěma bankéřema! To si jako fakt myslíš, že ti dva bankéři nevěděli, že jsi zoufalec, kterému neprošla ani KK? Proč by se jako s takovým sociálem měli bavit?
Nesoudnost lidí je neuvěřitelná.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků