Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 18. 10. 2020 17:10

Hele ale fakt nemusi byt zamitnuta KK jen proto, ze je nekdo "socka" (at uz si pod tim predstavujes cokoli) , me jednou zamitli KK (dozvedel jsem se pozdeji), ze mi bezela zadost o jinou a maji to interne v predpisech .... napriklad ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 18. 10. 2020 17:12

Já si myslím, že do sociála mám trošku daleko. Možná bych to viděl na to, že těch KK mám už jednoduše moc a oni to vidí v registru. Na druhou stranu by taky měli vidět v příslušných registrech schopnost tyto splácet. Konkrétně 2 KK jsem shodou okolností teď s vyšším limitem rušil v rámci Erste Premier (to je podle tvojí definice asi předpokládám taky produkt pro sociály). V každém případě obdivuji tvoji schopnost soudit ekonomickou situaci lidí podle příspěvku na diskuzním fóru. :P
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 18. 10. 2020 17:44

Mně třeba zamítli vyšší účet Mall Pay, protože jejich automatizovanému systému vadí právě více kreditních karet s (relativně) vysokým úvěrovým rámcem, úvěrová historie a příjem nebyly v podstatě relevantní. Samozřejmě kvůli Mall Pay nic jinde rušit nebudu...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 18. 10. 2020 19:32

Mufinmufi píše:Já si myslím, že do sociála mám trošku daleko. Možná bych to viděl na to, že těch KK mám už jednoduše moc a oni to vidí v registru. Na druhou stranu by taky měli vidět v příslušných registrech schopnost tyto splácet. Konkrétně 2 KK jsem shodou okolností teď s vyšším limitem rušil v rámci Erste Premier (to je podle tvojí definice asi předpokládám taky produkt pro sociály). V každém případě obdivuji tvoji schopnost soudit ekonomickou situaci lidí podle příspěvku na diskuzním fóru. :P



Tady je švanda. Hele, a ty dvě kreditky EP sis rušil sám nebo Šiditelně došla trpélivost se sociálama co si dělali povinný obrat osmi platbami měsičně?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod suram 18. 10. 2020 19:51

To už trochu přeháníš ne? Ať si dělá povinné obraty kdo chce jak chce.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 19. 10. 2020 00:02

Delitzsch: Zřejmě to bude v mém případě podobné. Mám celkově pokud jsem na nějakou nezapomněl cca 5 KK (původně 7 KK). Spíše mne udivuje ta absence komunikace a šablonovité odpovědi RB. Přeci jen úvěrový rámec je něco, co jsem schopen relativně snadno ovlivnit.

suram: To je v pohodě, potrefená husa nejvíc kejhá. Každý nemůže být nejostřejší tužka v penálu.

Klient ps: Pro tvou informaci - vypověděl jsem účet sám po změně podmínek, nikdo mi ho při povinném obratu jednou platbou měsíčně nerušil.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tojara 29. 10. 2020 23:23

Nevíte zda se dá Style KK získat k vedení k účtu Ekonto Komplet zdarma? Dříve mi to nabízeli, ale ted jsem chtěl zřídit a hází mi to poplatek? Případně nějaká jiná použitelná karta s paybackem (klidně u jiné banky)? Dík
tojara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 30. 10. 2020 07:33

Komplet účet historicky mám a k němu za vedení Style karty neplatím. Když se podívám do ceníku, tak bych řekl, že u nově sjednané karty se platit bude - možná mě někdo upřesní/doplní.

Jinak jinde můžeš zvolit kreditní kartu s cashbackem
- mBank plus, od prosince 1% zpátky přes NFC platbu u obchodníka, max 200 Kč, vedení zdarma nad 4 000kc
- mBank eshop, 1% z net plateb (dá se obejít přes Curve), max 200 Kč, vedení zdarma nad 1000 Kč
- ČS transparentní karta, 1% z net plateb (dá se obejít přes Curve), max 350 Kč, zdarma nad 3000 Kč
- Hello Bank 1% ze všech plateb, max 150 Kč, zdarma pokud je karta splacena před koncem měsíce (neoficiální vlastnost)
- ČSOB kreditní karta standard, 0,5% při platbě nad 100 Kč body do světa odměn, max. tuším 1000 Kč, zdarma nad 3 000 Kč
- Monetu nepočítám, tam je 1% z balíčku, Home Credit šikovná karta 1% zpět ze všeho, ale za 59 Kč, RB Mall 2% net platby, 50 Kč vedení
Naposledy upravil cz01 dne 30. 10. 2020 10:12, celkově upraveno 1
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chrudimi 30. 10. 2020 08:49

V létě jsem tu řešil akci litr za proklik baneru v IB, když jsem zakládal účet přes ušetřeno. Tak RB k mojí spokojenosti vyplatila nakonec i litr za založení a to dokonce sama bez urgence.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 10. 2020 22:21

Ja jsem podal žádost v červnu, ale s kuryrem podepsal az v cervenci. Zatim litr neprisel, ale jestli dobre chapu podminky, tak na to maji cas do konce příštího měsíce.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 1. 11. 2020 07:55

Chtěl bych se zeptat, jak RB počítá délku zvýhodněného spořícího úroku? Zvýhodněný úrok byl nastaven 22. května a nyní už banka zaslala 6. úrok za květen až říjen. Ve SB, ale dnes pořád svítí úroková sazba 3%. Znamená to, že RB bude úročit 3% vklad až do 22. října? Tedy šest měsíců ode dne nastavení zvýhodnění? Díky, nechci zbytečně přijít o lepší úrok a zobrazení v IB/SB se nedá vždy věřit.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 1. 11. 2020 10:37

Do 22.11. bude zvýhodnění.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 1. 11. 2020 10:57

Díky za odpověď
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ezra 3. 11. 2020 20:12

mela dneska RB nejaky vypadek? Mobilni appka odpoledne nefungovala vubec, IB po prihlaseni slavnym RB klicem (nedelam to casto) fungovalo omezene, bylo tam nejale varovani v cervenem ramecku. Platby zadane v IB s dnesni splatnosti (prevod ze SU na BU a splatka KK RB) stale nebyly nerealizovane. Ted uz funguje mobilni appka, zadavam to same jeste jednou
Ezra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 11. 2020 01:10

Já platím dopoledne tak 4 platby s RB klicem a pak až večer něco posílal z běžného na spořící, tak jsem to odpoledne nepostrehl, to jsem zrovna makal.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků