Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kurtis77 15. 10. 2020 11:08

Kurtis77 píše:Pridávam sa:
Online platby zase nefunkčné (išli cca 3 týždne). Kartu som "zneužitú" nemal. Žiadna komunikácia zo strany DC o prevydávaní kariet neprebehnla... - nič. Na mail z min. týžďna zatiaľ nereagovali.

Ak neodpíšu skúsim podať podnet na Nár.banku Slovenska, aj keď netuším či je to vôbec v ich kompetencii riešiť. Minimálne to, že mi neposlali žiadny email/sms/tel. o zneužití databázy s platobnými údajmi klientov DC :hm :!:


Na mail odpísali že už poslali novú kartu (tak ako zrejme všetkým) ale bez akéhokoľvek vysvetlenia...

Na Slovensku mám ale novú skúsenosť - nemožnosť platit kartou na Shell (majú aj oficialny oznam na stojanoch) + na Slovnaft pumpách mi už niekolko krát pokladník oznámil že ju neakceptujú lebo im robí problémy.
Samozrejme že som skúsil zaplatiť a platba samozrejme prešla... (stará karta bez čipu)
Kurtis77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 15. 10. 2020 13:17

V průvodním dopise k převydané kartě je uvedeno, že došlo k úniku údajů, ale že moje karta nebyla zneužita. Stará bude fungovat do konce měsíce.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod mbodlak73 18. 10. 2020 10:05

Kartu mám čerstvě převydanou a na Alze jsem zaplatil právě teď, na eshopu, bez problémů. Žádný extra poplatek jsem nezaznamenal.
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wurk 19. 10. 2020 00:09

za twisto uz nejsou body?
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 19. 10. 2020 22:38

jsou
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wurk 20. 10. 2020 09:27

na vcerejsim vypisu teda zadne nemam
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 20. 10. 2020 11:51

Pokud tam už body nejsou (nevím, neplatím DC Twisto), tak začali uplatňovat podmínky jejich připsání, což nikdy u Twista připisovat vlastně neměli :)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 20. 10. 2020 15:12

DC jsem platil jen Twisto a body mam.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bigzachod 26. 10. 2020 21:57

dneska mi konečně přišla převydaná karta, co mě dostalo, tak přišla jako obyčejné psaní, a karta již je aktivní rovnou k placení, tak já nevim, oni řeší průser s únikem dat, a nebojí se rozesílat aktivní karty v obyčejném psaní, ačkoliv to šlo přes Českou poštu, tak mi to přinesla nějaká paní co tady roznáší letáky...

za další nevím, proč tu kartu nevidím v tom jejich internetovém bankovnictví, jestli se to dá vůbec tak nazvat :D nebo se tam musím registrovat znovu pod novou kartou?
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 27. 10. 2020 11:08

Necekal jsem to, ale u dealera Volvo se mi podarilo, kontaktne se zadanim PINu, v pohode zaplatit.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 11. 2020 11:06

Už třetí den se nem§žu přihlásit do mujdiners.cz. Máte to někdo taky tak?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 11. 11. 2020 12:11

Mně to funguje, právě jsem si stáhl výpisy.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jumpmans 11. 11. 2020 12:24

ted jsem to zkousel a funguje. je sice pomaly jak snek, ale dostal jsem se tam.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 11. 2020 16:51

Tak mě už teď taky, ale včera vůbec a dneska ráno taky ne...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 21. 11. 2020 08:45

Niekto body na predaj?
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků