Zajímavý článek

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 16:45

Tak, a šup na blocklist. Vopravdu troll k pohledání.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 1. 11. 2020 16:48

Pises konec a stale odpovidas, ale ne na jasnou otazku, tak konecne sklapnes :-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 11. 2020 00:54

Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4444 4. 11. 2020 06:52

Asi nechtějí jít do holportu s ČS, ČSOB a KB?
https://www.startupjobs.cz/startup/bankovni-identita-a-s
4444
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peliculiar 4. 11. 2020 12:21

Ne tak docela. Při rychlém shlédnutí to vypadá, že ČS, ČSOB a KB přiravují proprietární řešení, zatímco Air Bank, Fio banka a MONETA otevřené řešení. Ale jinak ano, pracují na tom samém.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 11. 2020 09:05

Rop píše:Datovka má limit 50 MB.
U zvýšení z 10 MB na 20 MB jsem byl osobně. To bylo kvůli kontrolnímu hlášení.

audiobullys: 150 stran? Čeho? Proč?

150 stránek s dary, neboť portál ani pres 2 urgence nevygeneroval 1 pdf kde by byly všechny za celej rok, tak jsem musel každéj dar stáhnout a tisknout zvlášť, při skenování jsem to dal do 1 souboru.
No už na tom portálu nepřispívám, vybral jsem si jiný charity.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 11. 2020 12:48

Teda vůbec nechápu, proč něco tiskneš a pak skenuješ, WTF? A jestli to chceš mermomocí do jednoho souboru tak je na to funkce v Acrobatu.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 11. 2020 12:52

tak tak, také mám pocit, že bez tiskárny (skeneru) se dalo obejít
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 11. 2020 12:57

Jako hlavně se to touhle operací neuvěřitelně zvětší, i když to dám na nějakých 200 DPI tak výsledkem je 20+krát větší PDFko. Fakt úplná hovadina.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 11. 2020 14:02

Fyzicky to tam stejně musím donyst když jsou na tomdle FÚ na podklady tak Vysazeny.takze tak jako tak chtěli všechny různý dary vidět potvrzený na papíru.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 11. 2020 14:19

Tak když to tam nosíš fyzicky, tak fakt nechápu, proč jim to navrch cpeš do datový schránky. To je zase historka, jednou... :roll:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xtonda 5. 11. 2020 14:33

vpe píše:Vsak jsi ani nedokazal odpoveden na otazku, koliks dostal spamu. Resis nesmysl, co se te netyka, jako pulka tohoto naroda :-)

Pritom by stacilo vedet: ne/chci, aby si me kazdy dohledal a mohl mi cokoliv poslat? +vedet, jak se naklada se spamem.

Já sem na jaře nedostal spam žádný ani do schránky FO ani do schránky PFO, podíval sem se tedy jak to mám nastavené a mám PDZ povoleno a jsem zveřejněn v seznamu. Jenže možnost skrýt se z veřejného seznamu mám pouze u FO schránky, u PFO to není, takže ta tvoje pseudo rada není univerzálně použitelná. A stejně jako Lolkovi mi přijde z cesty bránit se spamu tím, že schovám schránku.

Datové schránky považuji za užitečnou věc a byl bych rád aby to používaly pro oficiální korespondenci i firmy, takže mi přijde výhodné aby každý, kdo zná celou adresu a tedy je schopen poslat mi dopis, by schopen zjistit zda mám DS a poslat mi to do DS.

Přístup kdy jsou PDZ ve stavu nouze zdarma je tak trochu ode zdi ke zdi, daleko více motivující by byl stav, kdy PDZ bude trvale výrazně levnější než nejlevnější papírový dopis, pak by se firmám vyplatilo upravit procesy tak, aby lidem s DS psali do DS.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 5. 11. 2020 15:24

Ano, ode zdi ke zdi.To je byznys. Treba to zadarmo zaplati stat. Taky mi prijde cena prehnane vysoka. Ale i obycejne nedoporucene psani uz stoji 25,- a datovka 15,- a doufam v postupne zlevnovani treba az na 10 Kc. Ale je to byznys, tusim ze pro O2.

Proc nekdo resi spam, kdyz zadny neobdrzel?

“mi přijde výhodné aby každý, kdo zná celou adresu a tedy je schopen poslat mi dopis, by schopen zjistit zda mám DS a poslat mi to do DS.”

Ps: Staci mu vedet jen jmeno (ani nemusis vedet prijmeni a nic dalsiho) a adresu si zjisti z toho seznamu a to i kdyz ma zakazan prijem PDS :-) Proste tam muzes listovat jak v Telefonnim seznamu. Vyjedes si vsechny Antoniny. To presne chceš! :-)) Podle meho nazoru to ma vetsina drzitelu FO v defaultim stavu a ani o tom nevi.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Jan 6. 11. 2020 09:35

Přehled bank podle chystaného spuštění té bankovní identity (ověřování při online komunikaci s úřady). ČSOB tentokrát překvapila a nebude mezi posledními jako jindy, jinak to vypadá na starou známou sestavu opozdilců. https://www.penize.cz/internetbanking/4 ... ne-ta-vase
Pan Jan
Mírně pokročilý


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků