Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 11. 2020 19:16

No, banka inspirovaná zákazníky. :D A co, funguje?
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 11. 2020 22:12

zrovna tohle (dostat kartu i přes zamítnutí) jako inspirace od klientů vypadá :tleskani
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 11. 2020 07:20

Jistěže funguje (ale už je to déle než rok).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod stanickses 4. 11. 2020 13:04

Jsem zvědav, zatím na mě ty jejich procesy nepůsobí úplně přesvědčivě. K tomu ty vaše zkušenosti tady:) Navíc na jejich stránkách tvrdí, že u kreditky jenom přes linku.

"Mohu přes internetové bankovnictví povolit nebo zakázat platby kartou na internetu?
Ano, u debetní karty je možné internetové platby povolit nebo zakázat přímo v internetovém bankovnictví. V hlavním menu přejděte do sekce "KARTY" a zvolte v přehledu debetní kartu, u které chcete internetové platby povolit nebo zakázat. Zobrazí se její nastavení. Internetové platby povolíte nebo zakážete v sekci "Limity" kliknutím na odkaz "Změnit" v příslušném řádku.

U kreditní karty je možné internetové platby povolit či zakázat prostřednictvím bezplatné NONSTOP infolinky 800 900 900."
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 4. 11. 2020 13:16

Pro kreditku to jde i v appce, teď tu na to koukám
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 5. 11. 2020 15:16

Tak jak je to s tím poplatkem za KK De Luxe u Prémiového účtu sjednanou před koncem roku 2019? Mám tu teď v čerpání odměn uvedeno, že mám poplatek uhrazen do 7. 11. 2020. Na můj dotaz v souvislosti s novým ceníkem mi v půlce prázdnin odpovídali, že to bude i nadále zdarma. Už to tu někomu naúčtovali?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 5. 11. 2020 19:33

Stále zdarma.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bbbaaa 5. 11. 2020 19:38

Zdarma a také tam mám uveden datum, do kdy zdarma, který se každý měsíc mění.
bbbaaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 11. 2020 20:22

A o jakou dobu ho každý měsíc posouvají 1M, 3M, 6M či jinak?
A kolik měsíců je tam "distanc" k termínu ukončení?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbbaaa 5. 11. 2020 20:46

No přesně o měsíc, den zůstává stejný, když tam má teď 7.11.2020, změní se mu to po tom datu na 7.12.2020.
bbbaaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stanickses 6. 11. 2020 11:56

minarjo píše:Až kartu aktivuješ (možná to bude chtít nějaký čas po provedení první platby, určitě ale ne dlouhý), budeš tam mít navíc řádek Platby na internetu (+přepínač zap/vyp), v appce hned jako první položku nastavení, nad tím pojištěním.

Jak rikas, karta aktivovana, platil jsem s ni, objevil se prepinac. Ale (!) ten prepinac nelze zap/vyp :) U debetky to normalne jde. Nejde to ani v prohlizeci. Tak jsem tam volal a netusi cim to je, asi chybi nejaka dispozice na te karte, tak se mi ozvou zpatky. Dobrodružství! :)
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 11. 2020 14:07

Možná jen stačí počkat den dva, než si produkt po jeho aktivaci v systému "sedne". Měl jsem to tuším podobně, mně se tam Mall karta začala zobrazovat se vším všudy také asi až tři dny po oživení první platbou. Toto platí ale obecně i pro jiné banky, že nový produkt po jeho aktivaci se někdy plně online zpřístupní o jednotky dní později. Typické třeba u mBank, kde i běžný účet i karta také funkčně mnohdy najíždějí v IB/SB ve vlnách.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod stanickses 10. 11. 2020 12:18

Dle vyjadreni RB je to jak pise minarjo, po aktivaci si na to davaji 2-3 pracovni dny :)
Dalsi jobovka je, ze mi zauctovali poplatek, kdyz je style v ramci akce usetreno na 3 mesice zdarma. Takze reklamace.
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 10. 11. 2020 13:34

On se tuším ten poplatek vrátí v příštím období, tak to tuším fungovalo u Mallky.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 11. 2020 13:43

Co si já ale pamatuji, tak to vraceli v tom samém období.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků