Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 11. 2020 17:58

OMG, už zas? 16 Kč za Transferwise je moc? Jako vnitrostátní platba to jde poslat těm, co mají jako hlavní účet CHF (bydliště/sídlo ve Švýcarsku).
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kovak11 5. 11. 2020 18:30

Nemuzu se dostat nas svuj Rev. ucet v mobilu! Pri spusteni Revolut programu v mobilu, a naslednem zadani prislusneho pristupoveho hesla misto abych se dostal do sveho konta, tak program spadne a vypnes se. Pokusy jsem opakoval, vcetne restartovani mobilu (android Galaxy A 71) Jeste minuly tyden me vse normal fungovalo, vcetne odesilani penez/EUR. POradi nekdo?
kovak11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 11. 2020 18:34

Aktualizuj z Obchodu Google play, tuto chybu měla předposlední aktualizace.
(Pokud tedy máš android mobil, u jablíčka samosebou z jejich obchodu)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2020 18:35

Lol Phirae píše:OMG, už zas? 16 Kč za Transferwise je moc? Jako vnitrostátní platba to jde poslat těm, co mají jako hlavní účet CHF (bydliště/sídlo ve Švýcarsku).

TW nemám, Revolut ano. Dám přednost službě, kterou mám a znám (a vím co od ní mohu čekat), to je snad logické, ne?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 11. 2020 18:42

minarjo píše:Aktualizuj z Obchodu Google play, tuto chybu měla předposlední aktualizace.
(Pokud tedy máš android mobil, u jablíčka samosebou z jejich obchodu)


A pokud nepomůže, smaž data aplikace a cache a nastav znova.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kovak11 5. 11. 2020 19:42

minarjo píše:Aktualizuj z Obchodu Google play, tuto chybu měla předposlední aktualizace.
(Pokud tedy máš android mobil, u jablíčka samosebou z jejich obchodu)

Dekuji. dle navodu po aktualizaci to zase vsechno funguje! Diky moc.
kovak11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 11. 2020 13:53

Dnes jsem narazil na tento článek:
https://www.brozkeff.net/2020/11/06/vse ... u-mall-cz/

Mall prý blokuje platbu Revolut kartami
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 6. 11. 2020 15:35

Tak dát do GP, to by pak mohlo projít, tam by to asi blokovat nešlo.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod bbbaaa 6. 11. 2020 15:38

Nebo do Curve.
bbbaaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 6. 11. 2020 16:15

otázka je, jestli nebudou blokovat i curve
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bbbaaa 6. 11. 2020 17:47

Evidentně blokují podle prvních několika čísel karty?

Obrázek
bbbaaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 11. 2020 18:01

No samosebou že dle BIN (prvních až 6 cifer z čísla karty), právě v tomto čísle je zakódován stát a vydavatel karty.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod TV_FAN 7. 11. 2020 01:22

Zdravim. mal niekto prosim problem vlozit curve kartu do revolutu? Stale to odo mna pyta PSC pri vkladani, uz som ho dal zmenit cez curve chat a stale ho neberie. Vyhovaraju sa, ze je tam nejaky zvlastny 3ds error a nepodporuje sa to. (skusal som na nej aj rozne podkladove karty...) Je to ale blbost, lebo vela ludi predsa curve karuu do revolutu vlozenu ma a uziva si vyhody, alebo je s tym problem?

Druhy dotaz, ake mate prosim limity, ked dobijate revolut (napr. mbank) kreditkou? Mam pocit, ze mozem vlozit iba okolo 400-500 eur iba a potom musim zrejme cakat nejaky casovy limit, velmi zvlastne. Na zaciatku sa dalo hned vlozit kluenš aj 2000 a rovno zmenit na inu menu a poslat. A teraz musi clovek cakat, aby to po castiach dobil. Raz sa stalo, ze vypisalo, ze sa mu nieco nepaci, ze je prilis vela dobiti a rychlych odoslani na ucet, ale to bolo vsetko. stretli ste sa s tym?

A co je velmi zvlastne tak druha mbank kreditka ma este nizsi limit, cca 200 eur dobitie na par hodin. Ale ten limit sa pocita nejako zvlastne kumulativne, ze ked sa pouzije jedna karta na dobitie. Musi sa aj tak cakat kym sa da pouzit dalsia karta na dobitie. Je to strasna otrava! niekedy su to hodiny cakania. Da sa niekde prosim tento limit zistit presne, resp. da sa to zvysit na nejaku rozumnu uroven par tisic eur na den ?

Vdaka za info profici. drzte sa a hlavu hore proti koronaku a blbej nalade 8-) ;-)
REVOLUT 30 EUR ODMENA ZA ZALOZENIE UCTU. REF LINK NA VYZIADANIE DO SZ
TV_FAN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 7. 11. 2020 04:06

Nejspis si MALL nechteji pridelavat starosti s fraudem anebo platit vetsi poplatky?

Btw ma cenu zakladat revolut kdyz chci vymenovat vetsi objemy penez? Pro to ma nejake super kurzy, moc o tom nevim.

Edit: https://www.revolut.com/en-CZ/help/my-a ... will-i-get docela komplikovane pravidla, ne? Na kolik % teda vychazi marze? A asi jen do 12.000 mesicne? Takovehle obstrukce, to je pro decka? Anebo cesky “dobirkari” za to muzou?

Jinak ve smenarne treba 0,09 % (ekv.10K€)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 7. 11. 2020 08:42

Ano, Revolut je "pro děcka", respektive pro takové ty nákupy na eshopech a eurovíkendy. A je nutné měnit v pracovní dny. Pak je to užitečná služba.
Na velké objemy není z důvodu limitů (jde řešit placeným vyšším tarifem) a zejména z důvodu, že kvůli praní špinavých peněz se může stát, že ti platbu zablokují a budou chtít dokládat původ peněz.
Na druhou stranu, 0,09 % v tom ceníku roklenu nevím, kde berou, vždy když to zadávám do kalkulačky, tak mi vychází i u 50000 eur 0,4 % a u nižších částek ještě víc.
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků