Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 11. 2020 22:17

Tak jsou jedinci, kteří SB měli kvůli tokenu jako bezpečnější alternativu. Ten důvod odpadl, moc jiných důvodů, proč mít právě SB, není.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 11. 2020 00:12

Platí jsem novou kartou na webu, přijde SMS a pak to chce tendle statickéj kód pro transakce. Hlavně nevím pod jakým číslem odesílatele ho mám uloženéj.takze lepší si pamatovat heslo než to lovit tejden v mobilu v smskach.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 9. 11. 2020 11:07

není lepší zadat do curve, kartu SB uložit do šuplíku a používat jen curve? Tak to aspoň dělám já...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 14. 11. 2020 18:38

Curve? Jo, take jsem to tak začal řešit. Mimochodem, počítají se platby kartou přes CRV do podmínek pro aktivní plnění?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 11. 2020 19:04

platbou skrz Curve se tvaří jako každá jiná na internetu (pokud to ústav cíleně nefiltruje)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 14. 11. 2020 20:15

já to takhle používám hlavně kvůli google pay (tedy crv v google pay a podkladová sberbank) už někdy od dubna a naprosto OK, tedy ano, počítají se do nutného počtu plateb kartou pro vedení zdarma
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 14. 11. 2020 20:26

Jendo, dík za info. Udělal jsem před chvílí několik GBIT na SB, tak abych se na konci měsíce zbytečně nedivil... :)
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod esquire 23. 11. 2020 12:17

Jak dlouho vam trvala mobilita? Ucet jsem zakladal 29.10., soucasne zazadano i o mobilitu, ke ktere melo dojit 17.11. Ucet u UCB je stale aktivni.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 11. 2020 01:24

Ucb dlouho, tak 6 tejdnu je výpovědní lhůta? Než je nastaveno datum převodu všech příkazu a podobných ptákovin.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 25. 11. 2020 06:50

equaire, tu mobilitu jsi delal na pobocce nebo uz jde pres IB Sberbank?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod esquire 25. 11. 2020 19:57

Na pobocce. Ale napsali mi, ze po tech 13 dnech jeste bezi vypovedni lhuta mesic, takze by to melo byt ok.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 12. 2020 21:12

V srpnu na pobočce v Praze jsem zadával nový typ účtu a mobilitu z Trinity bank a na začátku prosince připsali bonus 1234 Kč za mobilitu.
Za ten novej typ účtu a používání to vyplatěj až po roce užívání ne?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 4. 12. 2020 22:04

je to tak, až po roce aktivního užívání
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 12. 2020 23:27

Nicméně ten rok (12 měsíců aktivního užívání) se počítá až po tom bonusu za mobilitu (ten je po prvních 3 měsících aktivního užívání), překryv tam není. Tedy zhruba přesně za rok od vyplacení bonusu za mobilitu by měl dorazit ten za výdrž další rok u této banky :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod CZ4R 17. 12. 2020 22:29

Aktuálně SB obvolávají telefonicky ohledně akcií... dle info od kolegy, který na ně neměl čas, takže ani nevím, jakou tlumočí nabídku
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků